Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Sadik toliko maltretira odbranu da gotovo svaka na kraju ne zna gde bije i kolju je Suma, Natho, Tosic pa evo desi se i sam Sadik...
Izvlaci se levo, izvlaci se desno, "visi na ofsajdu" , skuplja 3, 4 napada, ovi se taman postave lepo, on pocne da siri...
Natho uzima loptu, Celavi prolazi desno, Sadik ide dijagonalno ka Celi, skuplja, navlaci, onda menja pravac, povuce oba igraca, Cela ostaje sam... on njih zbunjuje, ubija ih u pojama
Nikad tezeg spica za cuvanje nismo imali! (nikad losija realizacija stoji i dalje, ali naucice ga Savo)...

Suma drzi oba svoja muda u rukama, i nosi ih covek i igra... kad je promasio nogu i nije dao ono, i onoliko izgoreo, znao sam da ce ga dati kasnije!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.436
Reaction score
38.145
pfc%20superliga.jpg


Без обзира на утакмицу заостатка коју имају скупљачи перја, ово је увек лепо за видети :D :D :D

Prvi napad lige, prva odbrana lige. :clap
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Uh koliko mi je drago sto su bas Suma i Sadik ovako lepo zacinili utakmicu,Sadik ih je karao posred pickurine ciganske a Suma iz ljubinke nije vadio! Sta ces kada voli covek:D Suma nam je od pocetka sezone najbolji igrac,za Sadika od pocetka pricam koliko nam je koristan,masice sanse,ali ce i davati golove i svakako ga treba podrzati. Igramo fudbal ove sezone! Konacno.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Bolje što je sada došao, sazreo je.
@STOOOLEEE
Jesi siguran da ima samo 9 asistencija?Pošto ima 4 zadnja 2 kola
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.687
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Posle dugo vremena sam docekao da gledam Partizan koji igra direktno, a ne mrsomudjenje preko bokova, hiljadu kornera i auta.
Ovo je bio melem za oci, ali i za dusu. Sto se mene tice, za prvenstvo moze uvek ovakva postava, jedan zadnji vezni.

Da ne poletimo mnogo, ajmo sad protiv Astane, samo zadrzati ovakav pristup, ja zadovoljan.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Uz odličnu partiju imali smo i veliku sreću da šut Lazara Markovića nije završio na prečki,omrkli bi dok je ne zamene a i žurimo u tu Astanu.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Iskreno, sam sam bio skeptičan, nakon imenovanja S. Miloševića na mestu trenera našeg kluba. Jednostavno, nisam imao poverenja.
Gledajući ovaj Partizan danas. Poverenje je nešto što mi prvo pada na pamet.
Malo više poverenja u Savu, malo više poverenja u Sadika (Ono nije humano, koliko je ovaj igrač dočekan na nož od strane velikog broja navijača). Suma je takodje bio predmet žestokih kritika. Ne kažem neopravdanih. Ali, vremenom to sve dodje na svoje.
Sve čestitke Savi na ovako ukomponovanoj ekipi. Ovo danas, pre neki dan protiv zvezde..
Biće tu sigurno i uspona i padova.
Al ova ekipa, zaista zaslužuje poverenje i podršku.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.794
Локација
Beograd
Sadik treba da igra samo kup utakmice i protiv nekih pajsera u ligi na domacem terenu. Nista vise od toga. Tvrdim da bi bilo koji klinac iz omladinske skole pruzao bar isto sto i on pruza. Lazar ili Asano u napad.

I ne zajebavajte se sa novim ugovorom za Sumu. Prodati ga sad na zimu da uzmemo bar nesto od ulozenog. Dao gol u derbiju pa to brise sve lose sto je prikazivao. Nije od juce kod nas pa da ne znamo kolika je prevara od igraca. Natho je za njega izmislio fudbal i on treba da igra desetku.

Nathu dozivotan ugovor i na zimu dovesti 2 spica.
Brate, žurim na posao pa nemam vremena da čitam komentare, samo sam pročitao tvoj... :D
Ti si tipičan primer taktike ,,grlom u jagode,, pa onda iz kontre i polukontre primiš po gol.
Od Sadika i Sume. :wink:
:ziveli
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.271
Локација
ante portas
Lepo je kad ovako tovarimo protivnike lagano.
Prijatno za dušu lepo za oči.
Pogotovo Sumin gol ...
Ima u ovom Partizanu mnogo fudbala i to onog lepog koji ga je uvek i krasio.
Raduje,mnogo raduje...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Hvala qurcu da i nama konacno krene!
Bravo momci :clap
Samo da i ovaj tim ostane na okupu..
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Људи, за овакав Партизан се вреди живети... :pfc:

Прелепа, нападачка игра, играчи никада не клону духом и увек гину на терену, нема више ни повремене себичности која је "красила" наше играче последње сезоне, а и на почетку ове.

Некако, имам утисак да откад је "Ожег" отишао, а Натхо дошао да командује то нестало у нашој екипи.

Сада сви раде за на првом месту за тим, и нема ни трунке себичности у навали. Широк дијапазон стрелаца у екипи.
Ево сад још кад и Садик проради, Марковић уђе у пуну форму, и то ће бити дословно Парни Ваљак. :D

Живи били па видели :ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top