Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Bravo za pobedu i lepu igru, milina je gledati kako Suma i Natho kombinuju na malom prostoru i daju loptu iza odbrane...Moglo je lagano biti jos 2-3 komada u mrezi gostiju, ali necemo da cepidlacimo...Meni licno se uvek vise svidja kad igramo na veliki broj sansi, pa makar se i ispromasivali, nego kad damo dva gola iz dve sanse...E sad, ne znam da li se Gazdi svidja ovo, posto Sadik ozbiljno preti da se pridruzi Skuleticu na njegovoj crnoj listi :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
vidim opet je IN malo opljuniti brata Sadika!
Po meni večeras igrač utakmice (gol i asistencija - ili se informišeš iz "ružnala"?)!!


Igrac utakmice promasi na samom startu dva zicera, da ponovim ZICERA. Sam ispred golmana dva puta i promasi oba puta.

Ovakvom timu kao sto su ovi nocas bili trebao je da da minimum 5 komada.

Napadac nam pod hitno treba. Ovo je pocelo da bude jezivo sa Sadikom.
Nemam ja nista protiv njega ali njegova igra je postala jeziva.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
p.s.
vidim opet je IN malo opljuniti brata Sadika!
Po meni večeras igrač utakmice (gol i asistencija - ili se informišeš iz "ružnala"?)!!

Misliš na slučajnu i nevoljnu asistenciju kada je promašio prazan gol ali se lopta odbila do našeg igrača, srećom? A što se gola tiče, prvo je vukao loptu 30 metara 1 na 1 nije ni šutnuo, onda je pogodio stativu na prazan gol sa 3 metra, srećom uspeo je da da iz trećeg puta. Ali izgleda da ovakve stvari ne smeju da se kažu jer je to odmah pljuvanje. Natko vrhunski igrač, svaki pas na mestu. Bravo!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Da ja ponovo opljunem ulazak Ivanovica, umjesto recimo Lakcevica ili ranijeg ulaska Pavlovica.
A za vrijeme provedeno na terenu, uspjeo je da razbjesni Milosevica, nedodavanjem lopte Mileticu za cist gol.
Isto ono bi uradio i da je na semaforu stajalo 0-0.
Ostali dobri bili. Suma-Bibras-Sadik udarna igla ovog tima.
Dobro je da se pokazalo da mozemo i bez Tosica, nadam se da cemo vise igrati u ovom sastavu, a njega cuvati za zadnjih 15-20 minuta.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.979
Локација
Из Чикага (моји...)
Рутинска побједа која је (стандардно) могла да буде изражена са још неколико голова у мрежи коректних гостију. Договорили смо се да ћемо јање на Алтини пећи кад се ријешимо штракљастог фудбаласког Гагића... Даће Бог!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
usro sam se kad je sadik aga fulao ona dva zicera .a tek ono kad je glavom trznuo i napravio asistenciju za natha:buhaha srecom, sve dodje na svoje mesto. lepo sto ubacismo tri komada kao na male golice da se igralo. malo su nam ostali duzni u drugom poluvremenu, ali ne mari. mora se ustedeti na potrosnji. spartak je stajao dosta visoko, sto nam je donelo "naslikanu" situaciju za karakteristike nasih igraca.
pohvale svima, ali ne mogu se oteti utisku da sam premalo video od asana i stevanovica.
sad cuka...bice jebeno.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.836
Локација
Beograd
Sta smo mi bogu zgresili pa nas usreci sa ovakvim napadacem... Nije on kriv da se razumemo, bori se koliko moze i zna ali oni koji su ga doveli - strasno.

Nas vezni red odradjuje odlican posao maltene svaku utakmicu. Natho je bog.
Ovom timu fale 2 napadaca, desni bek i jedan stoper i mogao bi mnogo.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Искрено, плашио сам се да ће након меча против Манчестера ово данас бити болан повратак у пингпонг реалност, мешање карата, мучење и слично. Драго ми је што смо по први пут у овој сезони након европске утакмице успели да рутинирамо противника у домаћици већ у првом полувремену. Свака част Сави и момцима. Терај даље.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
vidim opet je IN malo opljuniti brata Sadika!
Po meni večeras igrač utakmice (gol i asistencija - ili se informišeš iz "ružnala"?)!!
Ja stvarno gotivim Sadika i njegov stil igre, ali ovo veceras je bilo katastrofalno iako je imao i gol i asistenciju(mozda i 2 hahah). Mnogo nam fali jedna klasicna 9ka u izmeni, mnogo.

Drugo, ne svidja mi se uloga Scekica u fazi poseda. Po meni bi on bio idealan kada bi se vracao izmedju 2 stopera i odatle kratkim pasovima gradio igru, kao npr Busquets sto je radio u Barci, jer se vidi da ima odlican kratak pas i da je smiren i ne panici pri dodavanjima. Da je ostajao izmedju stopera npr. protiv AZ-a ne bi primili drugi gol. Ovako stoji negde oko centra a nije dovoljno agilan da se okrene prema golu i povuce kao Suma niti ima pas u prostor kao Natho. To je mozda jedina stvar koju bi Savo trebao da resi.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@djomla
Zbog?
To sto kritikujem igraca koji igra veoma lose? Ja ga stvarno ne mogu hvaliti kao vi ako vidim ono sto radi na terenu. Uzasan je i to svi vide.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Igra mu nije užasna, realizacija da. I ovi promašaji danas su ozbiljan problem, jer su ono bili cisti ziceri. Nadam se da Savo već uveliko radi na tome, jer je i sam bio napadač. I ne znam kakav je taj Gigic kad ne može ni na klupi da bude, ovo je idealna utakmica za napadača da stvori koju šansu i postigne gol.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Ja bih svaku zapocinjao u najjačem sastavu pa kad u prvom otvore protivnika mogu da odmore.
Inače iako je pobeda visoka više loših utisaka nego dobrih.
Necu po sadiku. Sve je rečeno. Strasno je da nema konkurenciju na svojoj poziciji. Strasno.
Drago mi je sto tosica nije bilo.
Ubuduće samo sa klupe bi meni ulazio.
Ne kapiram ovu reanimaciju rahmetli ivanovića? Zar smo ovo opet morali da gledamo kao da se nismo uverili u njegove mogućnosti i plafon? Daj Lakcevica čoveče!
Mali Stevanović opet ništa. Pao je u formi očigledno.
Asano? Babovic je za njega Maradona na žalost. Da bar nismo onolike pare bacili na njega.
Ovo je idealna prilika bila da Lakcevica i lazar dobiju celo poluvreme uz ficu i Strahinju. Kakav Scekic I ivanović?
Očajnički nam treba igra glavom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top