Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Imao sam osećaj da ga primamo u poslednjih 10 i eto. Suma dosta agilan, bravo za 3 boda.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Suma sumarum sezone u ligi:

- od 16 primljenih golova 11 je primljeno u kiksevima
- doziveli smo samo jedan kiks bez datog gola (poraz u Lucanima 0-1) , ostali kiksevi 2-2, 1-1, 1-2, 1-2, 2-3
- Suma i Sadik su se istakli kao glavni predvodnici napadackog talasa, a tik uz njih Tatko kao glavni distributer nase ofanzive, a na prolece ce u tu grupu vrlo brzo da udju i Asano, Markec.....

Statisticki je sve jasno, napad i odbrana treba da se usklade jer napad mnogo vise doprinosi od defanzive. Ide prelazni rok i prioriteti su jasni. Slazem se ja sa Savom da cela ekipa mora da ima odgovornost i kad napadamo i kad se branimo ali cinjenica je da su nas individualni kiksevi vise kostali nego timski po pitanju primljenih golova sto se i danas videlo. Verujem da cemo odbranu da sredimo na zimu, a to kad se desi ja ocekujem nikad bolji Partizan na prolece..... Bice veliko zadovoljstvo prisustvovati uzdizanju ove generacije Partizana
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.311
Reaction score
10.853
Локација
underground
Ako se ne varam,ovi su letos zamenili travnatu podlogu,i teren opet lici na njivu,iako nije bilo ni kise ni snega.Da li to namerno rade,ili su duduci,ja ne znam.Sto se same utakmice tice,videlo se da je svima dosta fudbala za ovu godinu,i dobro je sto smo je zavrsili pobedom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Tačno ono što ste već napisali...dosta toga iz protekle polusezone stalo je u ovu utakmicu...

...da je Suma naš najbolji igrač :D , da Sadiku ili on sam ili sudbina na utakmicama daje ,,zicer,, kao ,,na tacni,, ali da on zna i da ga nekad pogodi, ali i da ga (kao danas) promaši, da rezervisti teško mogu da iznose teret koji iznose onih naših prvih 11, da je Partizan u stanju da da golove i stvori šanse, ali da posle zna i da ,,kiksne,, i tako uvede utakmicu u neizvestan kraj i navijače u predinfarktno stanje...što od prethodnog uživanja i od radosti, što od potonje frke, stresa i zabrinutosti...
Dakle, pravi jedan ,,el klasiko,, Partizan u stilu svog imena i tradicije! :šal

Što se tiče ovoga danas, pobeda je ostvarena, to je najbitnije, momci mogu da odu na zasluženi odmor...Sadik sledeći put za ove ,,uslove,, da stavi ,,zimske gume,, na kopačke da ne proklizava, Asano da nastavi da postiže golove, Lazar Marković Markec da ozdravi i prezdravi i da bude tip-top spreman za proleće...i on i svi ostali!
Jer, jbg, ali nama nekako ispada da mnogo tečnije i lakše igramo u Evropi, nego u Linglongpingpongnjiva ligi...a samo nas ONA čeka na to proleće...

Komentator Arene, kao i uvek u tom svom ,,bravuroznom,, stilu, čovek nema pojma o fudbalu, kaže nešto kao - Suma u pojedinim trenucima dosta nonšalantno...čoveče, prijatelju, brate...da li si ikada čuo za poziciju, napadača, desetke, ofanzivnog veziste, polušpica...da li shvataš da na tom mestu, em što te protivnik juri a ponekad i bije, em lopta odskače kad je teren (kao danas) neravan, em imaš delić sekunde da smisliš i pokušaš dribling, prolaz, dodavanje, odlaganje, itd, pa i kad ne uspeš, kad izgubiš loptu, kad ti dribling, fotra ili lopta ,,ne prođe,, - e pa jebiga, nije to samo zato jer si ,,nonšalantan,, nego i zato jer tvoj zadatak kao te ,,desetke,, - da pokušaš da PROĐEŠ napred, predriblaš, probiješ, protrčiš, probaciš, pa makar samo nekad uspeo, a često i ne uspeo (jer da svaki put uspeš padalo bi po 30 golova na utakmici)...

I naravno, samo što je to komentator rekao kad, op, taj ,,nonšalantni,, bezobrazni i kao za baksuz komentatoru Suma - promeša odbranu Surdulice i dade gol.
Mada ja mislim da gosn komentator Arene misli da je mnogo ,,fudbalskije,, da umesto Sume igra na primer Šćekić - on ne bi baš tako ,,nonšalantno,, izgubio loptu pokušavajući dribling, nego bi je ,,na sigurno,, i ,,alibi,, uvalio prvom iza sebe, pa nek se on sa njom jebe...
Gosn komentatoru, da li si ikada ukapirao razliku između rasnog iliti klasnog igrača u odnosu na ,,alibi,, igrača, i da li si ikad čuo za te termine?

A i reditelj prenosa isto ,,svaka čast,, na razumevanju fudbala i praćenju utakmice - dok mi dajemo gol on snima neke detalje...
Jaooo Srbijooo, zašto smo svi (računajući tu svakako i mene) na poslovima za koje baš i nismo, umesto da smo tamo gde bi smo mogli da koristimo puno više...

Ergo:
(COGITO ERGO SUM)A, nikako ne treba zaboraviti sjajan pas Tošketa u prostor za Urketa pre Suminog gola, sjajan pas (da li je Tatko ili neko drugi to uradio?) za Asana i njegov gol, Urketovu krv prolivenu za Partizan (penal ili ne?), neke ofsajde za koje ko zna da li su bili, kao i činjenicu da golman opak ne treba da loptom ,,napucava,, svog igrača u opasnoj zoni jer tako može da se primi gol (i primi se), itd, itd, itd...

'Aj' svi na odmor!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
I dokle više da gledamo fudbal na ovim oranicama, pa uveliko smo u 21. vijeku gdje ti IDIOTIMA središ novi teren a IDIOTI ne znaju ni da ga održavaju već ga unište nakon par mjeseci. I dokle više da se takmiče u prvoj ligi ovi lažni klubovi koji osnovnu infrastrukturu nemaju (teren) za takmičenje, jebo li vam Kokeza mamu svima. Ne bi mi igrali ni u drugoj ligi za ovakvim terenom.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Bitno je da smo pobedom otisli na odmor,jako bitno jer je ostavljen bolji utisak. Mislio sam za Asana da je potpuni promasaj medjutim pokazao je da ima stofa u njemu i da ce se ulaganje u njega isplatiti. Kakav je ovo teren u Surdulici majko moja,uzas,samo sam molio boga da ne povredi se neko. Volim ovaj zimski prelazni rok jer moze na miru da se odradi ono sto treba za ekipu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.458
Reaction score
2.230
Olako pimljen gol nezna se dali je golman ili stoper pogresio ali valjda struka ako smeta da pravi jos jaci Partizan na oboje ne treba racunati u buducnost. Inace cestitke za pobedu koja trebala da bude izrazena sa vise golova razlike ali i ovo je bingo opet smo drugi na tabeli posle takozvane spartake. Moglo je i bolje mislim za koji bod plus da je bio osvojen ali to je to sada par dobrih pojacanja pa na pocetkuprolecene sezone pa se do kraja maja da sve utakmice dobijemo.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@ Goran Tomić

Imaš mogućnost da svakodnevnim isčitavanjem postova na ovom forumu otupiš receptore za izvitopetenu interpreraciju onoga što ti oči videše.
Kondicija naših navijača je zadivljujuća kada vidiš da se nikada ne umore od odbrane svoga stava da su Sadik,Suma,Tošić,Asano i Stojković karcinom Partizana detaljnim seciranjem i nsglašavanje mana pojedinaca u svakoj situaciji.
U toj celoj priči ih preboje kao da su najgori cigani uz konačni zaključak da ono što su uradili / promašili direktni krivci za stanje u našem klubu .


Ako taj Sadik ili Suma predriblaju pola tima ,izbace duplim pasovima celu odbranu...
Izadju 1 na 1 sa golmanom i promaše
To je stvar koja je nas je izbacila iz Evrope i iz trke za šampiona
Kao da će Šćekić,Nikolić,Jojić,Fofana,Škuletić,Kojić... da naprave tu poziciju 1na1
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Pokušavam da razmišljam na sledeći način, da se Suma ove godine pojavio u Partizanu, sa ovim partijama i golovima bio bi slavljen kao najveće pojačanje ikada u Partizanu, što će se vrlo verovatno na kraju i ispostaviti. I to treba poštovati.

U pojedinim utakmicama delovali smo kao nezadrživo crno belo jato orka ubica (istraživači kažu, gde se pojave orke velika bela ajkula se ne pojavljuje sledećih godinu dana). Kao dodatni detalj, nije zabeležen slučaj da je ta plemenita životinja ikada na slobodi napala čoveka - sve odlike crno bele familije!

MM8237-140117-02086.ngsversion.1483720007507.adapt.1900.1.jpg



Ovo je moj apsolutni utisak koji je iznad svega ostalog i uverava da smo na dobrom putu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.982
Локација
Kobasicarija "Venac".
na tacni imamo sve preduslove da iduceg proleca nas tim razbija sve na putu. fali samo nekoliko korekcija, i to bi bilo to.
vaznije od toga je cinjenica da ti isti preduslovi obecavaju mnogo bolju sledecu sezonu.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Lepo je ovo da caruje optimizam, ako svi mislimo dobro, valjda će nam se dobrim vratiti. Ali kad je Partizan u pitanju, uvek ima ovo “ali”. Znajući ko nas još uvek vodi, i državu i klub, mi smo udaljeni svetlosnu godinu od titule što nam daje za pravo da uživamo u ovom sadomazohizmu koji nam priredjuju svi oko kluba, navijači, igrači, uprava i treneri. Današnji Partizan je sličan Harlem Globetrottersima, na momente zabavan i urnebesan, na momente brutalno efikasan, ponekad smešan, ponekad tužan, uglavnom nepredvidljiv. Ja se nadam da Savo ima dovoljno energije i pameti da ga izvede iz vode putujućeg cirkusa i postavi na šine ekspresnog voza koji će tu brzinu koju poseduju Suma, Asano, Filip i Sadik, uz dirigentsku palicu brata Natka , upotrebiti da se samelje sve što mu se nadje na putu.
Kad već govorim o mlevenju protivnika, vidim da se ovde porede Nikolićev tim sa Savinim. Markov Partizan je bio pravi Parni Valjak, gazio je sporo i ravnao sve sa zemljom, 37 utakmica bez poraza. Porediti ovaj tim sa timom koji je uzeo duplu krunu u najciganskijoj zemlji na svetu je neozbiljno. Medjutim, to govori o nama, navijačima Partizana, nama treba tako malo da bi bili srećni, neka naš Partizan igra lepo za oko i nek puni kurvu, to što primamo dva gola sa igračem više ili tri gola nakon naših 2-0, to je prijatelji moji ta razlika izmedju ozbiljnog tima i ovih harlemovaca. Ja se nadam da će se Savo rešiti gro igrača koji su na klupi i ne služe ničemu i da će stegnuti defanzivu jer pod pritiskom izgledamo smešno.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Potpis na prethodni post, jedino sto ne bih krivio igrace sa klupe za "neozbiljnost" u igri, mi smo to sto jesmo jer su nam glavni igraci cesto i neodgovorni i neozbiljni.
Nadam se, voleo bih da gresim, ali ne ocekujem nista bolje prolece od jeseni, bice vrlo toplih dana, ali i izuzetno hladnih...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top