Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Meni nije jasno kako mi ovde na forumu uvek dođemo do cigana kada se krene u analizu igara? Možemo li mi ostati fokusirani na tehničke aspekte igre i funkcionisanje kluba bez da ulazimo u teorije zavere i filozofiranje? Igrali su PFC protiv TSC. Ja tu ne vidim ni jedan razlog da se spominju cigani.
Ponavljam kao papagaj, nas ne treba previše da brine rezultat. Naš brinu extreme oscilacije u formi i samoj igri celoga tima. Kao Dzekil I Mr Hide. Nikada ne znaš koji tim će se pojaviti.
Savo me je sa ovom KZŠ skroz zbunio.
Prvo kaže da nismo igrali svoju igru zbog terena, malo kasnije kako nismo hteli da se prilagođavamo i gurali smo našu igru, te smo kažnjeni.???
Zar sam ja jedini koji je zbunjen ovom analizom?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ono što mene najviše brine je izdanijčka i saboterska uprava, kad ne dovede nikog, a rasproda i ono malo što valja.

A ono što bih igračima zamerio je to što igraju bez muda, i ne ginu za taj sveti dres.

Ima tu i psihe, znaš da ti neće ništa dozvoliti da uradiš i onda padaju psihički, al' jebem mu sve, pa kod mene bi bilo kontra, ja bih baš iz inata igrao svom snagom, pa nek se i oni potrude da otmu, jebem im mater raspalu.
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
Nista novo
 

Прилози

  • Screenshot_20200225-214252_Facebook.jpg
    Screenshot_20200225-214252_Facebook.jpg
    137,1 KB · Прегледа: 172
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Smatram da je čista glupost smenjivati trenera zbog jsl. I to ne ove godine nego generalno.
Ovo ruglo od fudbala što se igra u našoj ligi veze nema sa sportom koji se igra u evropi, bukvalno kao kad bi terali Trinkijerija da trenira 3x3 basketaše.
I pri tome ekipa s kojom treba da se teraš igra 5 na 3, a ova protivnička tri baš i ne zapinju.
Meni lično je bitno da igra i glava i rep postoje i rezultati u Evropi. Tu je što se domaće lige tiče naravno bitno da se ta Evropa obezbedi i da se derbi odigra muški.
Savova ekipa je u prvom delu sezone što se tiče igre imala ideju i pečat, i rezultate u Evropi, ne može 10-15 minuta protiv Alkmara da kvalifikuje evropsku jesen kao neuspešnu ( opet kažem bar meni).
I štitarski derpe je meni smetao zbog igre, što se tiče samih rezultata bili su mi prihvatljivi a evropski odlični, ali igra je bila jalova.
Doduše treba tu uzeti u obzir da je njemu prvi špic bio ožegol.
Da skratim ovo smenjivanje trenera posle kikseva u našoj ligi ne vodi nikuda, niti forsiranje igre koja razbija bunkere po svaku cenu, pa onda u Evropi ne možemo da predjemo pola. Garantujem recimo da ona generacija ( svima nama jedna od najdražih ) sa Leonardom i Đurđevićem ne bi ostvarila rezultat u Evropi, jer je koncepcijski bila pripremljena za našu ligu.
Da se razumemo ne pišem da su dobri domaći rezultat garant evropskog neuspeha ni obrnuto, niti da će Savo napraviti nešto krupno na leto, nego jednostavno da ne parametrizujemo trenera po ovoj usranoj ligi, nije taj trenerski džak rupa bez dna, potrošićemo sve i talentovane i druloviće, al na kraju će nas žex trenirati.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.748
Reaction score
29.594
Локација
Beograd
Možemo li mi ostati fokusirani na tehničke aspekte igre
Možemo! Samo što kad govorimo o igri, tehnika nije baš uvek dovoljna da bi se pobedilo! Igra nije sama sebi svrha, dobra igra pravi se da bismo se osećali lepo i sigurno dok je igramo ili gledamo, radi estetskog doživljaja, ali - i da bismo pobedili!

Ja ne mogu da shvatim da Savo (a i ovi treneri pre njega), kada god se izgube neki bodovi, po ko zna koji put, kao neku ,,mantru,, ponavljaju: loš teren, loš teren, loš teren...Hare Krišna loš teren, Hare Rama loš teren...Krišna Krišna loš teren, Ramo, Ramo, loš teren

Pa, Savo, Savo, brate (druže) moj, pa mi 90% prvenstva igramo na tim i takvim terenima, ,,vađenje,, na to je već postalo u rangu kao kada bi hokejaški trener rekao, jbg, ali mi igramo po ledu, a tu je klizavo...jeste, po ledu je klizavo, a po lošem terenu lopta odskače i tandrlja, jeste tako je, i H.K. u seniorskoj konkurenciji čak više i nemamo (i to ne zbog terena), ali je zato F.K. na sasvim ,,visokoj nozi,, i ima sve uslove da radi ono što treba da radi...
A mislim da u tom i jeste problem...

Iritira to ,,mondensko,, pripremanje u najbogatijim zemljama i hotelima i terenima sveta, a onda dođeš u Srbijansku Njiva ligu i kažeš: teren...
E pa, jbg: onda jedan od terena u Zemunelu bukvalno preorati, pretviriti ga u njivu, i trenirati na njemu sve dok se ne nauči kako se po takvom terenu (po takvoj njivi) igra...

Od 22 fudbalera naći 11 onih koji znaju da igraju fudbal i čuvati im nogice za lepe terene i Evropu, a od drugih 11 napraviti ekipu koja zna da igra ,,hrkljuš,, i naučiti ih kako se u ,,hrkljušu,, pobeđuje...,,očistiti,, ekipu od onih koji ne mogu da igraju ili fudbal, ili hrkljuš, ili i jedno i drugo, i dovesti one koji to mogu...recimo Vitas i Matić? Mogu li oni?

Niko Savi ne zamera na tome što želi da napravi igru po ,,evropskom modelu,, i što od toga ,,neće da odstupi,, - samo, to dolazi na red, tamo negde u julu mesecu, kada budu kvalifikacihje za to, a sad je februar...evo, ,,ciganski,, teren i ,,evropska zvezda,, na njemu su valjda dovoljno dobri, pa da tamo pokažemo dokle smo u tom ,,evropskom modelu,, uznapredovali...ali za ovo ostalo, jbg, treba prilagođavanje - lepo vreme, toplo, staviš ,,letnje gume,, ali zimsko vreme traži ,,zimske gume,, a ponekad vala i lance da stavljaš na točkove...

Niko ne zamera na tome da se pokušava napraviti prava fudbalska igra, niko ne zamera kada se ponekad izgubi po koji bod, ali svi zameramo kada nikako da iz tih gubitaka izvučemo neku pouku za ubuduće, pa da naučimo da nam se to ne ponavlja tako često!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa, Savo, Savo, brate (druže) moj, pa mi 90% prvenstva igramo na tim i takvim terenima, ,,vađenje,, na to je već postalo u rangu kao kada bi hokejaški trener rekao, jbg, ali mi igramo po ledu, a tu je klizavo...jeste, po ledu je klizavo, a po lošem terenu lopta odskače i tandrlja, jeste tako je, i H.K. u seniorskoj konkurenciji čak više i nemamo (i to ne zbog terena), ali je zato F.K. na sasvim ,,visokoj nozi,, i ima sve uslove da radi ono što treba da radi...
A mislim da u tom i jeste problem..
To bi imalo logike da taj trener u sred tog “klizavog terena” ima bare, ali koliko znam i olimpijske igre se igraju na “klizavom terenu” a na njivama se ne igra ni u trećoj ligi velsa što se fudbala tiče.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.748
Reaction score
29.594
Локација
Beograd
Da, ali kod nas se igra na njivama i mi nismo Vels, i potrebno je prilagođavanje tome...
Jesu to različiti nivoi i maltene različiti sportovi (fudbal na terenu i fudbal na njivi), ali...tako je kako je...ako si prihvatio da u nekom takmičenju učestvuješ, a znaš kakvi su uslovi u njemu, nema posle ,,vađenja,, - taknuto-maknuto, što bi rekli šahisti...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To je ok, ali ako odlučimo da se prilagodimo njivama nemamo mi navijači pravo na kukanje, kad nas tun odvali ko petliće jer nam se lopta kretala prebrzo.
Zna se kako se igra na njivama, na centaršut i duge lopte.
Edit
A ove posete “navijača” posle jednog nerešenog rezultata, ne vredi ni komentarisati...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Principi su jedina ispravna priča :D Da nije smešno bilo bi tužno.

Može li se online uzeti istok do kaveza zabranjenih ili se mora ići do septičke?

Edit: Sad sam video da su govna stavila da se online može uzeti samo istok prema severu.
 
Последња измена:

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Da li ima neko za danas visak kartu za istok (ako neko danas uopste i pomislja da ide na utakmicu )hahahah.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ljudi kod roma na blagajni nema sektora 6 i 7 (istok do zabranjenih), nema u prodaju uopste.

Sektor 5 je prvi sledeci.... ima li neko ideju gde ici koju posluku porati za one koje jug vide a ne cuju, zapad ne vide a ne cuju
 
  • Like
Reactions: Dzo

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Serem na ciganske premije.
Zao mi je sto ovoga vise nema
преузимање.jpeg
Kada te to vrati, vraticemo i dominaciju
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ljudi kod roma na blagajni nema sektora 6 i 7 (istok do zabranjenih), nema u prodaju uopste.

Sektor 5 je prvi sledeci.... ima li neko ideju gde ici koju posluku porati za one koje jug vide a ne cuju, zapad ne vide a ne cuju

Ostaje ili gerilska kupovina toga sto ima, pa naguravanje sto blize Zabranjenima. Ako nas bude dobra boljka nece tu zandari nista dirati, moze da se "oformimo".
Sledece prihvatljivo kavez fc.


Govna ciganska svojim sezoncima nude jos po jednu ulaznicu, za stranu stadiona po izboru.

Jos ih boli sto su bili i bice rasteravani sa Istoka!!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Na ovoj maketi što gledam, sektor 4 je sredina istoka. Znači sektor 5 je najbliži kavezu... Mogu oni raditi šta žele, ako mi budemo kupovali masovno za sektore 4 i 5... :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top