Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.526
Локација
Beograd
To je ok, ali ako odlučimo da se prilagodimo njivama nemamo mi navijači pravo na kukanje, kad nas tun odvali ko petliće jer nam se lopta kretala prebrzo.
Zna se kako se igra na njivama, na centaršut i duge lopte.
Edit
A ove posete “navijača” posle jednog nerešenog rezultata, ne vredi ni komentarisati...
Dakako da nemam fudbalske škole i znanja k'o Savo, ali ipak imam dovoljno iskustva iz beton lige pa da znam da je svaka utakmica drugačija i da trener to uvidi i pre i za vreme utakmice (igrači takođe) tako da pravdanje u stilu ,,prošli put nije bio ovakav teren,, ili ,,prošli put je protivnik bio drugačiji,, svakako ne može da prođe - imaš teren kakav god da je, imaš protivnika kakav god da je, imaš jednu loptu na terenu tokom igre, i imaš 11 svojih igrača na tom terenu, kakvi god da su - i cilj je da tamo pobediš, iako je teren čas dobar, čas ne, protivnik nekad brz, nekad spor, nekad TSC, nekad Tun, vreme nekad pretoplo, nekad suvo, a nekad hladno i vlažno, a nekad i kišovito i snegovito, fudbal je takav, zaboga, niko se ne priprema tako da igra ,,samo jednu igru u samo jednoj varijanti na samo jednoj vrsti terena i sa samo jednom vrstom protivnikom,, za celu celcatu sezonu, pravdajući svoj neuspeh filozofijom ,,ne odustajemo od svog stila igre,, - pa, tačno je, ne odustajemo mi od toga da igramo lepo, dajemo golove i pobeđujemo - ali, kad nema tog prvog, drugog i trećeg na utakmici, to nije stvar filozofije, nego slabo igraš i donosiš slabe odluke pre i za vreme utakmice!

Nadam se da su i ,,posetioci,, Zemunela to našem treneru i igračima saopštili na ovako filozoski način k'o ja ovde...ako jesu, onda nisam ni morao da se trudim oko pisanja, al' ako nisu...'ajd' sad... :icon-rolleyes:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

O kom doktoru je reč?
Da nije Sead Malićević,niko mi drugi ne pada na pamet? On je baš dugo kod nas.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Састав: Стојковић – Милетић, Витас, Павловић, Брежанчић – Здјелар, Шћекић- Марковић, Натхо, Асано – Матић
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Нема шта дефанзиву смо обезбједили Здјелар-Шћекић у јебеној ким џонг лиЗи.
А није могао мали Павловић да добије шансу кад већ одмарамо Суму.
Ајде барем за разлику од Динга Донга увјерићемо се да Витас није митско биће.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Koja je uopste svrha i poenta Zabranjenih? I cemu uopste to pravljenje grupe blizu njih da im se da podrska?
Na proslom derbiju u rupi su dva puta dolazili neki sa sipke u tom kavezu da prekidaju skandiranje protiv Vucica.
Drugi put je bilo uz samare. Ista bagra kao i ovi na Jugu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.427
Локација
U Kinšasi
Нема шта дефанзиву смо обезбједили Здјелар-Шћекић у јебеној ким џонг лиЗи.
А није могао мали Павловић да добије шансу кад већ одмарамо Суму.
Ајде барем за разлику од Динга Донга увјерићемо се да Витас није митско биће.
Deset puta sam mirniji kad su Zdjelar-Scekic u paru, nego kad je neka druga kombinacija na terenu. Bez obzira na linglong ligu.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.547
Локација
Novi Sad
Oce li vec jednom Radulovic sa Arene spomenuti zasto je Matic uzeo broj 91??
Aaa vec je 6 puta pomenuo,nista onda...
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
Strahinja bolje povuce loptu nego svi zajedno iz ove lige, vidjelo se u 20ti min kad je go ponisten..kako se bori momak svaka cast..moramo ga mi primit..u nedeljylu da im se najebemo majke
NAPRED PARTIZAN !
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ako Bog da ovakav rezultat u nedelju. Lazar da ih razvuce, a Natko da servira.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Prosli derbi u rupi napravili su kordon na polovini istoka kako se ne bi prislo kavezu. Tada su mnogi koji su ulazili ne znavsi da nas je tu na centru do kordona mnogo trazili od pandura da odu u kavez sa Zabranjenima. Cim smo krenuli spontano sa pesmom i pozdravom ka igracima koji su izasli na zagrevanje pocelo je napusavanje sa romima na centru pa su morali da nas puste u "nas prostor" na istoku.

Tako da uzmite kartu za istok i bice nas mnogo kao i uvek tu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top