Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bravo crno-beli, bravo Ožegoviću za gol, morao je još par komada. Bili smo tečni večeras, očekivano, jako. Kombinuj sastav kući, na strani mora ful sastav, tako se uzima titula. Bez Sume mršavo u organizaciji napada, fali nam taj plej kog najavljuju.

Stevanović MVP. :napred-partizan: :navijac:pfc:
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Ko proda Filipa pre 2023-će crko majci na 8 mart.Kakva će to igračina da bude ne mogu ni da zamislim.Dobri i ostali klinci,Lutovac ima fenomenalan centaršut,#51 je morao 4 gola da umuva... Za Pešukića smo se izgleda prevarili,može on da posluži protiv ovakvih rasulo ekipa.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Prija videti da ovoliko trčimo i u samom finisu utakmice. Lagana pobeda, brine realizacija i mnogo promašaja, mora da se rešava ranije, neće svi protivnici biti ovako slabi!

Bravo za malog Stevanovića, milina ga je gledati. On, Lakcevic, 2 Pavlovića... uživanje s našim klincima!

Jedina zamerka poslednja izmena. Čemu Sadik? Još je napravio glupost i dobio žuti. Morao je da izvadi Savo Zdjelara, on nije odmarao ni u Kruševcu, igrao je svaki minut u sezoni!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Mladi Filip ce da bude igracina. Samo koliko dugo kod nas?
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Да ли је било минута ћутања пре почетка за Јусуфија и Чуровића?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
F.Stevanović je stvarno jedan ozbiljan evropski prospekt. Bojim se samo njrgov odlaska koliko na zimu.

Sa ovim prevarantima i lezilebovićima u klubu, on će otići za maksimalno 5mil. evra u Benfiku, koja ce ga kasnije prodati za 80.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Divno je bilo veceras na JNA, tecna igra, nasa deca na terenu, ok poseta. I jos nesto...Vujacic veceras bio bolji od Pavlovica, svaki duel je dobio, bice on sasvim pristojan igrac. Neko ovde napisa da Pesukic ne moze da izdrzi 30 minuta, a dečko je 90 minuta špartao uz desnu aut liniju, sasvim moze u ovoj ding dong ligi da igra.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Ja sam ponavljao vise puta da Pesukic itekako moze u ligi da igra pristojno. Problem mu je centarsut. Za Vujacica sam siguran da moze i Evropu da igra samo da se uigra. U Krusevcu je pravio greske zbog nesporazuma sa saigracima.
Rutinska pobjeda danas, gazi dalje!
P.S. Zaboravih napisati jos nesto vazno za Vujacica. On moze da igra i pod velikim pritiskom. Odusevio me je igrom protiv tzv.Kosova. Koliki je haos prije meca bio, a on na mecu jedini 'ladan kao spricer. Strpao u dzep kosovare koji nijesu nimalo losi ako pogledate klubove u kojima standardno igraju(lige petice).
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ljudi, stigao sam tek pred kraj utakmice da pogledam, zanima me kako su odigrali momci koji ne dobijaju cesto šansu, Vujacic, Pesukic, Lutovac, Brezancic?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Brezancicevi korneri mnogo opasniji do bilo kojeg drugog naseg igraca.
Rekoh ja ranije kako mali igra zavaljace ga vec u ovom prelaznom roku.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Za Pešukića kažu da ima nevjerovatne trkačke sposobnosti, tj da može da trči dvije utakmice, što je on i htio da kaže u onom “intervjuu” prije Malatije, ali mu izgleda retoričke sposobnosti nisu jača strana
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sa izmjesanim sastavom svaka nam je utakmica moguca pizdarija. Na JNA cemo uglavnom moci tako u gostima sigurno ne.

Danas dobra igra i sigurna pobjeda. Cestitke igracima i strucnom stabu.

Idemo dalje!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top