Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Gledao sam samo negde do naseg prvog gola, raduje sansa koju su klinci dobili i iskoristili je, znacice i na psiholoskom planu celoj ekipi, a i dobro je sto smo uspeli da odmorimo neke igrace iz prve postave za Molde.
Rad je cini se nikad gori, ali to ne umanjuje pobedu.

Zna li se kada UEFA tacno odlucuje o navijacima na prvom mecu?
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Odlicno, pobjeda, bez povreda. Do kad misle da igramo bez crno bijelih dresova? Idioti jedni, citavo ljeto igramo u rezervnim kombinacija!
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Meni se nije svidelo kako smo krenuli ali smo na vreme dali gol, nije bilo nervoze koju donosi nerešeni rezultat na poluvremenu. Važna je pobeda i mali Stevanović od 16 leta, lak je dosta, ima dobar dribling u pokretu, zna da gurne gol, treba više tih minijatura na levom boku da ostane jedan na jedan sa protivničkim bekom. Plašio se na početku sezone, nije jednostavno kad dete igra protiv mesara, ali ova dva gola su super za samopouzdanje. Partizan pobedio, Bogdan proslavio rodjendan, nedelja za uživanje:D
 

igor4202

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
45
Reaction score
115
Локација
Beograd
Ja sam iskreno srećan kad vidim da ovako igramo. Pa baš me briga i nek je Rad zadnji na tabeli. Prošle godine smo se mučili i sa takvima a sad lagana pobeda sa kombinovanim timom.

Ja bih pohvalio Lutovca koji je prebrz igrač a centaršutevima skida trepavice. Malo samo na prijemu da radi i biće sjajan igrač.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Pohvale celoj ekipi. Ovakve mečeve smo gubili prošle godine.

Svi bili solidni i odgovorni u svakom trenutku. Ožegović sasvim korektan.

Ah da, Stevanović. Nemam reči. Biće starter u ozbiljnom evropskom klubu koji juriša na trofej za cirka tri ili četiri godine. Ne bi me iznenadilo ako bude najbolji strelac lige i bude Leonardova zamena. Vidi se da dečko zna.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.314
Reaction score
3.955
Локација
Kobasicarija "Venac".
smorih se i spopade me zent kad ugledah sastav pred utakmicu. iz sadasnje perspektive pomalo me sramota. sve je bilo vrlo dobro sinoc. postajemo prava domacinska ekipa ovog leta. vise smo nego ubedljivi u nasoj kuci, ali zato, u gostima jos uvek bauljamo. kad ovo kazem, mislim na sva takmicenja u tekucoj sezoni.
filip se posle malo praznog hoda, opet vratio da nas podseti kakvo blago imamo. taman da se izljubimo na rastanku kad zaista sazri u pravcatog ubicu. daj boze da ga sto duze gledamo u crno-belom. i ostatak vrtica bio na visini protiv radeta. milina gledati nasu dragu decurliju.
 

101st Airborne

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
70
Reaction score
77
Локација
Ne u Srbiji...
Svaka čast ekipi, baš kako treba u Linglongu sa ovakvim ekipama, 3:0, Fića u naletu, igrači odmoreni. Savo (ili Djumi?:)) ovaj put pogodio sa mešanjem sastava.

Sad meč sezone...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.315
Reaction score
37.405
"Male" utakmice su ključ, prethodne dve sezone smo prosuli bodova u njima koliko u prethodnih 5-6 minimum. Guramo dalje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.432
Reaction score
40.835
Локација
Žrnov
odlična utakmica sinoć. jeste da rad nije neko merilo, baš su preslabi, ali treba dobiti unapred dobijenu utakmicu. to je vrlo često najteže. slušala sam savo šta priča na konferencijama i moram reći da mi se dopada. evidentno je da je napravio veliki pomak i u samoj igri i u pristupu igrača.
bila sam skeptična kad je došao, za sada me uspešno demantuje, nadam se da će tako nastaviti.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kakav je talenat F. Stevanovic da sa ove tacke gledista L. Markovic i A. Zivkovic su isto vrijeme djelovali smotano sa loptom u posjedu. Ovo je igrac kome treba sloboda i kad udje u 16 metara gotovo je. Jos je mlad i mozda fizicki slab da napravi simultanku u evropskoj utakmici ali ovo do sada je nevjerovatno.
 

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Stevanović i Pavlović pokazala za dve utakmice više nego dve sozone čekajuci Djerleka.
Znam da mi ne vidimo dosta stvari koje se rade na treningu, ali ako igrač nema mentalitet da kida džaba sve.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sta mislite za 3-5-2? :D
Stojkovic- Osotjic Pavlovic Miletic - Zdjelar Natko Scekic Tosic Asano - Suma Sadik (novi spic)
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ovo je suvise ofanzivno-defanzivna taktika, ako me razumes
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Da, Zdjelar i Scekic bi morali da poginu ovde jer Asano i Tosic ne igraju defanzivu, ali voleo bih da vidim ovako nesto makar u nasoj ligi, ne secam se da smo ikada igrali 3-5-2 za ovih 20ak godina koliko gledam Partizan :)
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top