Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Pu, pu...da ne ureknem, mi izgleda dobijamo ozbiljnog trenera i buduceg vodju tima. Mali Stevanovic je apsolutno cudo, bezobrazluk, osecaj, svaki potez na mestu, igra dete kao mator...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
IDEMO GROBARI SAMO OPUSTENO!!!
Ако је звезда курва, ај да је јебемо Ако је звезда дроља, ај да је карамо Ако је звезда фукса, можемо општити ал заразна је она, па куртон ставити!
:
ja moram da ponovim moj post pre pocetka utakmice:ziveli
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Neopisivo lepo i neopsivo slatko je veceras biti navijac Partizana. Jako bitna pobeda iz vise razloga. Pored standardnog uzivanja u punjenju kucke, smanjen je i zaostatak, ali i ono najvaznije, mi smo ovaj derbi igrali bez napadaca, a dobili smo ga. Nadam se da cemo sledeci docekati sa solidnim napadacom, pa ih u rupi napuniti 0-3. Zeleo bih da cestitam pre svega igracima, jer su izneli ovako tezak mec, posle onakvog trcanja u cetvrtak, a zatim i Savu i njegovom strucnom stabu. Svaka cast!
Nadam se samo da Natho nije ozbiljnije povredjen, pa nek i pauzira sledecu, ako je to potrebno, pa da se vrati kada nam bude potreban.
Svaka cast jos jednom svima, i cestitam braco Grobari, radujmo se, mislim da smo itekako zasluzili!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
343
Reaction score
410
Локација
Beograd
BRAVO MOMCI! Naklon do poda za ovo večeras! Ovako smo ih drali u vreme Moreire,Clea i ostale ekipe... Ovo večeras bi bilo još bolje i sladje da ih je načeo Sadik u onom ziceru, nakantali bi ih sa 4-5 komada! Sad nek' se zakite sa njihovom usranom titulom seme im sektaško!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top