Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Vujačić ima opasno rizične pasove i to kroz sredinu manevra, napravi dve polukontre u poslednjih 15 minuta, to je nedopustivo.
Odlična pobeda, igra mora mnogo bolje al i to će doći kad ode Jojić na klupu a Suma umesto njega.
Jović odličan.Asana ne treba komentarisati al je morao da pogodi iz one situacije, bravo Asano!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.443
У оном фаулу за нс цигане у 76 минуту и у ове две слике се огледа читаво данашње суђење

овде је свиран фаул
TYWfGPU.png


овде није
oDCXrrR.jpg
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
318
Reaction score
1.014
Nista novo, sve po starom. Samo napred i udaraj recke.. Svaka cast, rutinski, bez primljenog gola..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.443
Штета што нисмо малко више ризиковали имао сам осећај да може да пукне петарда. Но нека остане за дерби нешто.
Маркец се мења из меча у меч.....полако али сигурно враћа неке своје квалитете.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Cestitam na novoj pobjedi igracima i stabu.

Odigrali smo dobro, anagazovano citavu utakmicu, svi su trcali i znali sta i kako rade citavu utakmicu.

Posebne pohvale Asanu za dva gola, i Stojkovicu za dobre odbrane.

Idemo dalje, daj sledeceg !
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Prvo da se najebem majke ovome skotu što je došao sa zadatkom. Drugo, bravo momci! Jebi cigansku žgadiju! Asa, Šćeka, Tatko, Markovići, Stojke... :respect
Jedina mala zamjerka je što nije izveo Jojića ranije jer se vidilo iz aviona da ne može više, napravio je par rizičnih i glupih faulova, a takođe nam je trebalo energije u sredini za presing i potencijalnu kontru, koja ovako nije došla, ali nije nam ni trebala. Idemo dalje.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Nemke PFC tako će uvek biti dok se liga ne smanji na 10 klubova ili maksimalno 12.Koja crna 20 ili 16, odakle nam 500 fudbalera za toliko glomaznu ligu.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Bilo je i vreme da se delimicno naplate muke iz par zadnjih utakmica.
Ovo je bilo sve samo ne lagano dobijena.
Ono djubre od sudije kome treba zabraniti da nam vise sudi:
Miloš Milanović (Ćuprija), je pokusao sve trikove iz rukava da nas osteti i izbaci iz takta,
po ugledu na prethodnu utakmicu u Novom Sadu.
Srecom nasi momci postigli gol na vreme i vecinom kontrolisali zbivanja na terenu.
Odlicna igra pre svih Asana i Stojkovica.
Vojvodina je bila zrela (i trebala je) da popije jos koji gol da smo ih malo vise pritisnuli u drugom poluvremenu.
Sigurno bi so to i desilo da je umesto Natka izasao Jojic koji je malo sta uradio.
Dolazi nam najvazniji ispit a to su komsije, zreli su i oni za naplatu dugova.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Rutinska pobeda kao što sam i očekivao.

Pohvalio bih malog Jovića, sviđa mi se mali, taktički disciplinovan igrač, ima solidnu kretnju, razume fudbal. Učestvuje u odbrambenim zadacima, što na primer nije slučaj kod Stevanovića i to će ga koštati preko. Takođe sviđa mi se ovo što dobija šanse na kašičicu i tako mu tenziju i koncentraciju drži na nivou da se ne opusti, da ne pomisli kako je već u Barseloni.

@Direktor_Grobar odgovoriću ti na ovoj temi. :D
Sve više se divim Stanoju kako je od Miljkovića, Vujačića i Markovića sklopio odbranu koja je bedem. E sad, jeste mali Marković odigrao danas dobru utakmicu, međutim ono što se meni ne sviđa pored nekih ostalih stvari koje sam nabrajao za njega i Vujačića, jeste da od njih dvojice kreće organizacija. I po pravilu ta dubinska završi u nogama protivnika, isto važi i za Miljkovića, ne smeju njih trojica organizovati igru. Bojim se Vujačića i Miljkovića i utakmice sa ciganima.

Što se tiče Markovića to mu danas zameram, ostalo je odradio odlično.
Što se tiče Vujačića, proplivao je danas na centru, promašio je loptu. Druga opasna situacija je bila kad ga je igrač Vojvodine okrenuo takođe na centru gde je ispao kao iz džipa.

Miljković loš. Imali smo situaciju za koju bih rekao da je šablonski utrenirana, gde je Miljković debelo zakasnio, imao je livadu ispred sebe, a Šćekina lopta je na kraju dospela u noge protivnika. Lagano ga je u šesnaestercu okrenuo igrač, centaršutevi loši, konstantno isčuđavanje koje me nervira.

Još nešto što sam primetio u ovih nekoliko utakmica je da se naši igrači dosta sporo vraćaju u odbranu. Protiv Inđije, treći minut se igrao, a naših 5 igrača je ostalo, kontra Inđije je trajala 15 sekundi i tek tada su naši ofanzivci došli u pomoć, akcija je završila šutem Inđije sa ivice 16m.
Danas takođe sam primetio da se Asano u nekoliko navrata zaboravio i da nije ispratio do igrača.
Isto tako, ofanzivna tranzicija danas, 27 minut se igrao, a mi krajnje sporo i nezainteresovano trčimo kontru.
Još jedna zamerka za današnju utakmicu su izuzetno glupi faulovi Obradovića i Jojića u opasnim zonama.

Volim da iskritikujem kad ne valja, a pogotovo kad se pobedi. Celu utakmicu smo iskontrolisali i pobeda se nije dovodila u pitanje. Ovako se igra protiv livadara, daš im 2 komada, a sudija može da navlači do sutra, džabe im.

Žao mi je što prva lopta Natka nije iskorišćena gde je ruku na srce odskočila lopta Asanu pre udarca. Asistencija Natka za gol odlična.
Šćeka na visini zadatka, Sveta odličan danas. Jojić lepa asistencija za Asana, imao je nekoliko poteza gde je podsetio na starog Zeku, još to nije to, i dalje petlja previše i pravi glupe faulove usled nedostatka koncentracije što je opet posledica fizičke pripreme.
I na kraju, igrač utakmice Asano, leži mu pozicija desnog krila, greota je što mu je ona Natkova lopta odskočila pred kraj prvog poluvremena.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.203
Reaction score
6.931
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Bravo crno beli, bravo Stanoje!
Utegao ekipu, vidi se prokrvljenost u ekipi, volja, želja.
Taktički smo jako napredovali, igramo disciplinovano i na rezultat. Rutiniramo!
Jebote miran sam za vreme utakmice kao da igramo kup sa Vodojažom.
Mogao bi Krstajić sutra da ugazi kuju.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Ovo danas potvrđuje da je doslovno svaki igrač napredovao od kad je došao Stanoje.

Ne toliko davno smo gledali na klupu sa mišlju "nema koga da uvede". Sada imamo petnaestak igrača koji zaslužuju da su u prvoj postavi.

I da, retko koji "ludak" na 2:0 u nadoknadi onako skida zicere. Retko koji.

Ponosan i srećan do te mere da mi se tačno jebe za tabelu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.206
Reaction score
2.612
Cestitke Stanoju na prvoj pobedi protiv Lalatovica :)

Nisam mogao da gledam drugo poluvreme, ali se osjecalo da ce i ovo biti dobra utakmica. U tom prvom, naravno, osim Asana, posebno agilan je bio Jovic. Svidja mi se kako igra i ima hrabrosti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.609
Reaction score
28.981
Локација
Beograd
Imamo šampionski tim. Redom rutiniramo Linglongpingpongligaše. Šteta samo što nam lider na tabeli trenutno beži neke bodove...
Asana za predsednika Partizana! :D

Stanoje kad povede u nečemu što se uslovno ili bezuslovno može zvati derbi, više voli da taktički zatvori utakmicu, nego leba da jede...iz ,,pete ubaci u treću, i vozi na leru,, - štedi ,,benzin,,...za neku sledeću ,,kilometražu,,...
Ja bih radije da pocepamo protivnika sa 4-5 komada u njihovoj mreži, ali ja nisam Stanoje...

Sadik je već u istoriji, a tamo lagano odlaze i Banjak i Suma, ali, svaki trener ima pravo da bira igrače koji mu trebaju i koji mu ne trebaju...
Stanojević je tata-mata za ovu ligu, ako titulu ne uzme ove, uzeće je sledeće sezone (naravno, ako ne ode negde van)...ali...iako mi stadion, već mesecima, sablasno izgleda bez prave publike, iako tužno zvuči sa lažnom publikom...iako danas ni jednog sekunda naša pobeda nije dovedena u pitanje...ja ipak razmišljam i o onome što nas čeka, a to je - Evropa.

Biti klasa u Linglongu i dalje ne znači da ćeš lako da prođeš u kvalifikacijama za Evropu. Ono što Miljkoviću, Vujačiću, Jojiću ,,prolazi,, ovde - neće tamo...za Evropu to sve mora još puno bolje, ili sa doselekcijom igrača...nisu u pitanju samo ova trojica, uzeo sam ih samo kao primer...

Zeka je danas asistirao, pretrčao kilometre i kilometre, zatvarao pozadi, igrao napred - ALI - usporava akcije, često je ,,na ivici,, da dobije karton, a u Evropi će ga dobiti pri prvom faulu otpozadi...onda neće moći više da zatvara kako treba...neće moći on, neće moći onaj do njega, i...
...i bolje da ja kažem unapred nego da bude posle ,,nismo znali,, - višak nam je ,,intelektualca,, u timu koji su sa fizikalijama u problemu...ne kondicijom, nego fizikalijama, neko je spor, neko je mek, i tako redom...
Bebek je i dalje nespreman za ozbiljan fudbal.

Bravo Stojke Grobare! :šal

Edit:
I onaj mali sudija je bio odličan da nam posluži kao lagana priprema za derbi sa ,,ciganima,, podno Topčiderskog Brda - čekaju nas tamo mnooogo krupnije ,,greške i previdi,, - naravno u njihovu korist...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top