Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.956
Reaction score
10.222

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.956
Reaction score
10.222
Razumem ja da jedno ne isključuje drugo, ali se ovde očigledno plasira nešto iz nekog razloga. Pa me zanimalo da li je to u pitanju.

Smanji provokacije, već je počelo da mi ide na onu stvar.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ne valja ovo nista.Stanoje glumi kao nekog mudo stratega,Asano nema tehniku,ma sve je u kurac otislo,mister ce nam jebe tetku.Dodzite na stadion pravo veli.Namestamo_Ozbiljan sam ko prvausnasvevisnja.Nema nam spasa.

Naklon do zemlje Aleksandre,mozda nije Tango smrti,ali i sitno srbsko je zajebano.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.206
Reaction score
2.612
Ne razumem šta si hteo da kažeš, ali koliko vidim ovo je njegova prva utakmica protiv ovog ludaka.


Ne znam jesi li gledao uvod u utakmicu. Dijana je pitala Lalatovica nesto u smislu kako nema nijednu pobjedu protiv Stanoja na sta je on odgovorio da nema ni Stanoje protiv njega, pa zato. Kao pozdrav za naseg Lalata :D . Iako sam ja mislio da mozda Stanoje ima ali mu ovaj u ciganskom fazonu ne priznaje neku...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Nije bilo lose danas.
Ajmo sada da nastavimo niz, pa da drknemo one smradove.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.295
Reaction score
3.858
Локација
Kobasicarija "Venac".
Bravo za borbu, bravo za takticku igru saleta stanojevica.
cini se da smo odigrali tacno koliko treba da bi izbegli neizvesnost i nervozu.
stoperski par sjajan, scekara odlican, a samuraj brije katanom. Holender malo primetan, a i suma je u sporom ritmu. Jojic tek nesto bolji od prvih dana po dolasku. Markec prava uzdanica.
lalatovic sisa drogirana. Jebo ga preCednik u nos!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Cestitke na pobedi protiv ciganske filijale iz NS. Sa zeljom ekipi da ostvari istu pobedu u derbiju.
Napred Partizan!!!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.392
Reaction score
4.582
Локација
Zemun
Odlicno je Stanoje utegao ekipu. Svako zna sta mu je zadatak i jako se disciplinovano igra. Danas svi odradili po dogovoru. Istakao bih naravno Asana, Markeca koji je sve bolji i bolji, Zeka pokazuje znake zivota, ali ne sme se zaboraviti doprinos Scekica ovoj ekipi. Osim sto kvari igru protivnika, poceo je i da se otvara, nudi u napadu, da neki smislen pas. Jedva cekam da se Zdjelar vrati u postavu, mnogo vise opcija i u odbrani u u napadu. Idemo dalje, napred Partizan!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.193
Da ne izbaksuziram ali zategao je ovo stanoje koliko je to moguce, iskreno nadam se da cemo na leto dovesti bar 3 - 4 pojacanja ali stavrno pojacanja koja prave razliku (i ako znam da od toga nema nista) i onda bi to bila jedna solidna ekipica

Bas onako cvrsta tekma, nasi su znali sta hoce mislim vidi se pecat trenera...
Samo gazi
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.577
Reaction score
8.402
Локација
"preko bare"
Napokon sam uspio da odgledam cijelu utakmicu i poslije desetak-petnaest minuta sam skontao da uopšte ne sumnjam u našu pobjedu. To mi se odavno nije desilo, ali sada stvarno tako osjećam, bez obzira protiv koga igramo.

Moram priznati da sam bio veoma skeptičan na početku Stanojevog mandata, pogotovo poslije prvih nekoliko poteza. Mnogo mi je drago da priznam da nisam bio u pravu i da, sa velikim nestrpljenjem, čekam sljedeću utakmicu.

Jedino čega se bojim su govna iz uprave. Samo čekam šta će sljedeće uraditi da nam ovo sve pokvare.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Dobro je ovo izgledalo, opet imamo igru. Stanojević je pohvatao konce, nadam se pobedi u derbiju, a pre toga bi TSC mogao da povali kurvu već sutra. Tim iz Bačke Topole u poslednjih 5 mečeva nije primio nijedan gol, gol razlika 5:0. Neka tako nastave ...
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
368
Reaction score
1.737
Локација
Novi Sad
Sveta Markovic bas voli da igra protiv cigana i njihove novosadske filijale, bez greske danas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top