Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Ima li istine u prici da su se igraci potukli na treningu? Navodno Natho udario Sumu i tu neka frka izbila? Moguce da je budalastina,mada nista me ne bi cudilo.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Iskreno izmedju Natka i Sume ne znam koji je bio gori zadnje 2 utakmice. Natko nije izveo ni jedan trk Suma misli da je na malom fudbalu u kvartu.

Ako je Natko udario Sumu a Savo prije dva dana rekao da se u timu desavaju stvari koje nije znao onda je pitanje sta ti radis na treninzima rodjace?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Daj bre, batalite price o 5,6.....8 ligi....
Sta si dobio ?
Pobegnu svi iz kluba, ostane "zdrava prica",napravis restart i krenes od nule, svi su tu iz lljubavi ,ali profesionalno i sve tako dok se ne vratis u prvu ligu ili super ligu....e onda ti drzava opet ubaci predsednika, upravni odbor, skupstinu i opet te survaju u minus i pokradu sve sto mogu....kad sve to prodje,sta si dobio ?
Ispao si sa "mape evrope", shvatio si da sa 11 Stevanovica ne mozes da osvojis prvo mesto ni u nizoj ligi, a kamoli u super ligi, pa moras da dovedes strance za koje nemas para a koje boli kurac za Partizan (oni su profesionalci)...ostavio si cigane bez kontrole da ucvrste svoje mafijanje u ligi,kao "redovni ucesnici evro-liga"pokupice sve sto valja po Srbiji, a Partizanov podmladak ce biti samo deca nas navijaca Partizana, jer drugi klinci ce ici u klubove za koje su culi i koje gledaju na tv-u....p aces shvatiti da nemas ni 11 Stevanovica....i na kraju, shvatices da si upropastio klub...

Kakva bre predaja, restart,beton liga.....SAMO BORBA....za pocetak, mi da se menjamo...da vrsimo pritisak na upravu, da im disemo za vrat, da nas vide gde god da pogledaju, sto kaze odlomak iz filma - kad si smrtno pogodjen, padni ispred njih i mrtav da im smetas....stalni pritisak na upravu vezan za poslovanje - gde se trose pare, koliko sta kosta, sve papire na uvid...kad nece lopovska drzava,moramo mi....
O nekim radikalnijim merama neki drugi put (ne moze 10,20 pa cak i 100 pripadnika Janicara da kontrolise i "vlada" sa nas 20.000 na stadionu...)....
BORBA BRE....by DV
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Sascha bravo, to je suština ciganskog spina o 5 ligi.
Pa kad dovedeš štopera kao stranca, onda mora van protokola Natko, Suma ili Asano.Tako će biti cele sezone.
@taribowestt izvini ali nisu znali za pravilo, uvedeno je sad pre početka prvenstva a pravilo koje je dobilo podršku od 6 stranaca nije stupilo na snagu a izglasano je prošle godine.A goveda reč jednu protiv saveza i odluka.
Javor je ozbiljniji tim u našoj ligi, voli ponekad da se nadigrava naročito su prošle sezone imali takav tim.Očekujem pobedu i dobru igru, moramo preokrenuti na našu vodenicu ovaj ciganski spin u medijima i napade po medijima da imamo amaterske fudbalere a gani supergaliktose koje oderemo u derbiju.
On i Brežančića ubacuje izgleda, ja mislim da je to greška ali hajde da vidimo kako izgleda posle priprema, možda i želi da dobija duele....
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Mozda Natka muci neka povreda pa je zato odluceno da on bude taj od stranaca koji nece da se nadje u protokolu....jer ako je bilo sta drugo u pitanju nije ovo tako lose kako ce tek da bude....
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja sam neko ko je bio oduševljen Savom i bez obzira na slab učinak u ligi prošle sezone, praštao to jer sam bio ubedjen da ima motiva da izgradi dobar sistem i šampionsku ekipu.

Nadam se da je nešto izvukao posle ovog poraza, a pogotovo mojih potvrdjenih sumnji da u svlacionici ima problema koliko nećeš.
Možda je on taj koji je limitiran i bolje ne zna. Vrlo brzo ćemo se uveriti. Žrtva Natka za ovo kolo je pucanje u nogu. Razumeo bih da je izvukao Sumu ili Asana. Nadam se da će biti daleko ozbiljniji pristup ali se ne bih iznenadio na nastavak kolapsa.

Mi smo najviše 3 pobede vezali u ligi sa Savom na čelu. Na stranu što nam je uprava skandal, on ne sme da ćuti ako mu fali igrački kadar, ali moje mišljenje je da je ovaj sastav za ove livadare prejak tim, samo što se raspada cela priča sa kurcobolja pristupom.

Za kraj, ajmo crno-beli! Sve u kurac Partizan je šampion!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.739
Reaction score
29.567
Локација
Beograd
Ovi pojedinci sto pisu komentare tipa glupo pravilo ovo da moraju igrati do 21.godine dva igraca vidi se da su zaludjeni Zeljkom Panticem
Ima dosta smislenih stvari u tvom postu, ali u ovome žestoko grešiš...

...ima nas puno ovde koji svoje mišljenje formiramo tako što sami donosimo neke zaključke i ne treba nam neko drugi da nas inspiriše šta ćemo napisati u vezi sa Partizanom, ili bilo čim drugim...ja često čak ni ne gledam ili ne čitam sve što na internetu postoji o nekoj datoj temi, napišem neko svoje mišljenje, pa ako se poklopi ili se ne poklopi sa nečijim, ili sa mišljenjem većine ili manjine, šta da se radi...ja svaki put teram po svom...
Nisu mi zglobovi i tetive više za neki sport, pa čak i u šetnji može da bude problema, ali ostao mi mozak koji još uvek radi, i ne treba mi niko drugi da mi ga ,,upali na kurblu,, ili da mi suflira šta treba da kažem ili napišem...

Navodno Natho udario Sumu i tu neka frka izbila
Pa, je l mu Suma vratio, i, ako su se ,,pofajtali,, ko je pobedio? :D Ma, ko zna da li je ičega i bilo, a i ako jeste, ko zna šta je stvarno bilo...
Pa i da su se ozbiljno potukli, znači da im je ipak stalo do nečega, a i to je neka reakcija na ,,posrnuća,, koja nam se dešavaju...a onda iz reakcije možda nešto i može da se izrodi, pa čak i pozitivno...iz letargije ne može ništa...

Sklonio Natka za ovu utakmicu, Bože sačuvaj.
Kolega, nemo' se nerviraš oko Natha (i Sume) nije zdravo na ovu vrućinu...eto, i kolega Spalding se nedavno nervirao na KK temi oko Trinkijerija, nervirao nervirao, pa šta će...shvatio da od tog nema neke vajde...

Nego...u Kruševcu smo igrali loše, nervirali se, ali i pobedili...
U NP smo igrali kako smo igrali, nervirali se...i još smo i izgubili...
Šta li nas čeka večeras?
Treća sreća i neka solidna igra i solidna pobeda i noć bez nerviranja...
Ili...
Ako se do igre i pobede ne može ni večeras, može li čovek bar sam sebi da naredi da se ne nervira, pa ma šta da vidi na TV ekranu - pošto se na utakmicu ne može...

A i to me nervira, i to žestoko!

Jbg, na odmoru sam, u BGDu sam, voleo bih malo i na JNA, al' - ne može, zabranjeno!
Pa, kad je dozvoljeno u tržne centre, pijace, restorane i kafane, u prodavnice, autobuse, vozove i bazene, što je baš utakmica na ,,najcrnjoj listi,,?!

Šta, veća je mogućnost da obolim napolju, na stadionu gde 5m unaokolo nema nikoga oko mene, nego u bazenu gde pola ljudi pljuje u njega, a neki verovatno i pišaju...nego...nije tema...bar ne ovde...
A i FSSu i državi, nekako najmilije kad navijča i nema na stadionima...ovo im idealna situacija...ionako se kod nas prvenstvo igra samo zato da ,,cigani,, imaju prohodnost ka kvalifikacijama za LŠ...i da neko strpa neku lovu sebi u džep od prodaje fudbalera...

:napred-partizan:

 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Natko u jednoj nozi ima vise nego svih ostalih 10 igraca zajedno...

a mozda je i on trazio stan u Beogradu na Vodi... imamo debelog Italijana... kurac sad imamo i Izraelca...

kako to da uvek najbolji prave problem... Moreira, Marko Nikolic, Dule Vujosevic, Trinkieri, Natko...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.979
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Zajebite čaršijske priče , poturanja koje dolaze ko zna odakle, daj da se mi večeras vratimo na pobednički kolosek. Nema više izgovora . Ko god izađe na teren mora da da sve od sebe.
U ovo sumorno i tužno vreme za mene kao navijača nema veće radosti nego kad igra Partizan.
Ajmo crno beli,zgazite večeras.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Ilyasova pa vazura nije bio u klubu samo za vreme Toleta.Od 80ih je u klubu na ovaj ili onaj način, danas je preko vazure koji je pion samo.Kad se desila Karaburma i ona masa Partizanovaca koja je marširala da spasi svoj klub.A otac govori sinu, e ovako je bilo sedemdesetih pre svake utakmice.... bio je tekst na nekom sajtu.
Ponovilo se!
Titulu je prodao Zeka s plavim očima, gori je od cigana, prava je lopovčina!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Neko je morao da izostane zbog broja stranaca. Sadik, Suma, Asano, Natko, Banjak. Ako Maki krece kao strater a znamo da je Sadik bez zamjene, izmedju preostale trojice moralo je da se izabere. Ovo je ipak samo jedna utakmica, kad bi birao ko ce ostati u Partizanu, Natko ima prednost bez sekunde razmisljanja u odnosu na Sumu, jer mislim da je bolji fudbaler. Jakuza Asano je moj miljenik pa nije u konkurenciji za odlazak :D

Savo nije odradio posao kako treba, dozovlio je ovakvo stanje i to je vec po sebi ozbiljna greska, za koju po opisu posla on snosi odgovornost. Ako vec postoji konflikt u ekipi on se mora rjesiti sto prije, u suprotnom krecu podjele, ko je na cijoj strani itd ko zna do koje granice te podjele odu. Sta i kako se desilo ne znam, pa da je u pitanju i hvatanje za gusu na treningu, kao da je ne znam sta. Jel se igraci medjusobno persiraju? Nije valjda da su nam igraci feminizirane sekaperse, da se dize nos i da se neko duri kao zena, a sve to na stetu ekipe.
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Suma je moj miljenik pa opet mislim da je trebao Natho da pocne a Suma da udje ako bude trebalo (a trebace),al ajd sad,mozemo samo da gledamo i da se nadamo najboljem
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.979
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Moje mišljenje je da je Natko neizostavan.
Ima taj pas za probijanje bunkera i blokova što se videlo u Kruševcu.
Suma ko Suma. Igrač poteza,minijaturista.
Lažni Moreira :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.693
Reaction score
23.054
Локација
Академија
Кад год је Саво мешао карте, то није добро испало.
Видим да неки пишу о кашњењу плата и проблемима у свлачионици, чак и сукобу међу саиграчима. Ако је свлачионица пукла због кашњења плата онда је пукла зато што се можда некима касни са платама а некима се исплаћује на време. Такав проблем могу да изнивелишу само тренери са великим искуством и ауторитетом. Сви знамо да Саво то није.
Много би нам значило да ово данас лагано решимо неким брзим вођством, да се, рецимо, распуца Садик па да онда мирне главе решавамо проблеме док нису кренуле квалификације.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top