Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ne, jer igra je konstanta rezultat je stvar sreće.
I da smo dobili isto bih pisao, isto kao što sam pisao i u tom derbiju 2011e u kupu, isti kurac.
Kada postoji igra znaš da možeš da se nadaš nečemu, nije bitno da li je lepa, ružna, ofanzivna, defanzivna nego kvalitetna.
Ti ako igraš bunker protiv teleće glave koji nije pobedio nenameštenu utakmicu tu govora nema o kvalitetu.
Isto važi i za one estonce, sfinktet i šarlroa, sve smo odigrali prejadno i da smo prošli i ispali isto bih pisao i da je trener i Klop i Đukić totalno nebitno.
Nema konstantnog rezultata bez igre, može samo da se dogode neke srećne situacije, ali onda nema kukanja kad ti Miljko hvata loptu ko na bejzbolu u 16.

To je to..

Ovo je i zivot... kako radis tako ti sei vracaju rezultati, sa pojedinacnim ispadima gore ili dole ali u proseku si ono sto si ulozio u sebe...

Oces sa Boyom u Ligu Sampiona, hoces kurac...

i ma sta pricali ovde i dosadan sam sam sebi...

Marko Nikolic je postavio domaci zadatak svim trenerima posle njega... odigrati 40 i nesto utakmica bez poraza... da ti protivnik ne stvori vise od jedne ili dve sanse na utakmici... to je konstanta... jeste nismo nekad uzivali ali covek se drzao konstante...
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
676
Reaction score
4.469
Локација
Kosovska Mitrovica
Da. Stanojević je kriv što uprava dovodi polovnjake sa otpada u pola sezone. Kao što će biti kriv i za svaki loš rezultat.
Pristao je na sve samovoljno, niko ga nije prinudio, verovatno je i učestvovao u svim tim “transferima”.
Stanojevic je kriv, jer uprava dovodi polovnjake? Ako tako gledas stvari, onda su krivci iskljucivo treneri, jer dozvoljavaju upravi da dovodi polovnjake. Ane uprava.

Inace ovo je kod nas praksa, vec duzi niz godina! Tako je i bilo i sa proslim trenerima, tako ce i da bude sa buducim. Ja lepo kazem, nije problem u trenerima.. Vec u upravi. Koja dovodi pojacanja u "oktobru".

Placana su obestecena za igrace, pa da se Stanojevic ugradi.


Poenta price: Isto je pre i posle Stanojevica. Sve dok je uprava, ovakva kakva jeste.
 

zole

Početnik
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
23
Reaction score
52
Nisi ukapirao peontu posta. Stanojević je kriv jer pristaje na sve ovo. Ne možeš biti aboliran za kolaboraciju samo zato što si grobar.
Na kraju će Stanojević biti potrošen kao i svi ostali jer ako nema rezultata trener je kriv.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.389
Reaction score
3.210
Локација
Tamo gde su Grobari
Gde su oni koji seru kako je Stanojević protiv stranaca? Jel ste videli kako je pričao o Sumi posle utakmice? Ili to nije bitno? Baš čudno, kada se može pogledati izjava, govori pozitivno, kada pročitaš u nekim “medijima”, uvjek je negativno.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ti nisi znao da su Stanoje i Celavi rasisti? :D

Stanoje ozbiljno mora da se pozabavi pozicijom desnog beka od zime. Miljkovic je solidno resenje za rezervnog beka. Ocekujem Bojata na zimskim pripremama.

Od Jojica ocekujem da bude pojacanje, vidi se da je potpuno nespreman. Verujem da je Markovic bio planiran u drugom poluvremenu umesto njega.

Kad smo kod Markovica, mislim da je vreme da covek ili ode ili da spusti platu na 100 hiljada godisnje. Nedopustivo je da najplaceniji igrac pruza ovakve partije.

Da pohvalim malog Svetu, odigrao je na zadovoljavajucem nivou.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Truc, truc, truc... Ja se osecam kao da smo izgubili.
I dok mi ovde raspravljamo da li je penal ili ne, da li je bio korner pre penala, kako je Stanoje postavio taktiku, kako je koji igrac odigrao, nasim medijima su najskandaloznija desavanja na derbiju psovke jednog placenog navijaca.
Nije skandal korner koji ne postoji, nije diskutabilan penal, nije diskutabilno i skandalozno povredjivanje Sume... Neeee, psovke na fudbalskoj utakmici, koja je pritom derbi, e to je skandal!
Srbija 2020...
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
676
Reaction score
4.469
Локација
Kosovska Mitrovica
Nisi ukapirao peontu posta. Stanojević je kriv jer pristaje na sve ovo. Ne možeš biti aboliran za kolaboraciju samo zato što si grobar.
Na kraju će Stanojević biti potrošen kao i svi ostali jer ako nema rezultata trener je kriv.
Pa svaki trener je pristajao na sve ovo. Jer ono, od toga im zavisi 'leba i mesto na klupi. U skladu sa mogucnostima i trenutnom situacijom, doveo je ove igrace.
Naravno, bice potrosen. Kao Djukic i Mirkovic..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
1. decembar 2017. đukić
Poveli 1:0 Suma iz penala, izjednačio boaći iz ofsajda
2. 2018. Bata
Poveli 1:0 Rikardo, izjednačio boaći iz nepostojećeg gola
3. 2019. Bata
Poveli 1:0 umuljao Nikolić, izjednačio pavkov iz userskog šuta
4. 2020. Stanoje
Poveli 1:0 Stevanović, izjednačio katai iz penala kog nije trebalo da bude


Dakle 4 ispuštene pobede u derbijima. Krivi smo, jer ne dajemo 2.gol, oni 1 gol nekad uspeju da izbunare ovako ili onako. Kad ćemo više da ih upropastimo 3-4 razlike?
Dokle taj oprez večiti i stalno tesno?

Isto tako ispuštamo pobede i protiv ostalih. Gde je problem?
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Nemojmo se zavaravati, svi povratnici su u Partizanu jer nisu mogli naći nešto preko. Da valjaju ne bi dolazili kod nas. Tošić, Marković, Jojić...name it. Da ne pričam o Miljkonu i ostalima. Jojić da je mogao ubo bi bar Ankaragucu ili tako nešto. Ovako evo ga kod nas na rehabilitaciju. Što je najgore mi se uvijek iznova ložimo na svakog igrača kao pojačanje jer ih se sjećamo u naponu snage/kvaliteta. A sve su to manje više bivši igrači. Čim neka naša bivša "zvijezda" najavi povratak odmah se zapitam šta ne valja s njim.

Zašto Markec i pored talenta nije uspio postati veliki igrač? Jer ima staklene noge i zečije srce.
 
  • Like
Reactions: MAK

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
1. decembar 2017. đukić
Poveli 1:0 Suma iz penala, izjednačio boaći iz ofsajda
2. 2018. Bata
Poveli 1:0 Rikardo, izjednačio boaći iz nepostojećeg gola
3. 2019. Bata
Poveli 1:0 umuljao Nikolić, izjednačio pavkov iz userskog šuta
4. 2020. Stanoje
Poveli 1:0 Stevanović, izjednačio katai iz penala kog nije trebalo da bude


Dakle 4 ispuštene pobede u derbijima. Krivi smo, jer ne dajemo 2.gol, oni 1 gol nekad uspeju da izbunare ovako ili onako. Kad ćemo više da ih upropastimo 3-4 razlike?
Dokle taj oprez večiti i stalno tesno?

Isto tako ispuštamo pobede i protiv ostalih. Gde je problem?

Bas to, sta stajemo nije mi jasno. Ono dete u odbrani im se usralo od straha, degen ima problema sa kicmom vec neko vreme i mi igramo duple blokove.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Kad se setim samo one utakmice protiv Malatije u Beogradu, au kako smo igrali presing i trcali po citavom terenu, ma svaki napad bismo im sasekli na njihovoj polovini terena, bilo je milina gledati tu utakmicu. E sad ono sto mi nije jasno jeste zasto mismo mogli svaku tekmu tako odigrati, razumem da je razlika u motivaciji kod igraca, sve to stoji, ali nemoguce je da protiv turaka tako odigramo a ovamo u linglongu protiv nekih etevalja kiksnemo, aj sto kiksnemo to je sve normalno nego sto nema nikakve zelje, presinga, trcanja. Takodje to moze da se primeni i na derbi, za koji postoji motivacija kao i u evropi ali nikad ne idemo do kraja kao protiv Malatije. Kolega iznad je napisao derbije u kojima smo vodili i onda oni izjednace. Ocemo li ikada docekati derbi gde cemo igrati 90.minuta, ako damo jedan gol, da nastavimo da trcimo po celom tereni, da vrsim presing, da se borimo svih 90minuta i da tezimo da damo jos jedan gol dva tri. Vecito povedemo i onda nesto taktiziramo sa povlacenjem i prepustanjem inicijative. Okej juce fudbaleri nisu imali snage, neuigranost i nespremnost, ali i da su spremni bili mi bismo se i tada povukli. Jbte da znam da mi beze 8 bodova pa grizao bih 90.minuta dok ne crknem. Ocekujem sledeci derbi da kidamo celu tekmu, moramo, treba ih poniziti ako vec titulu ne mozemo da uzmemo.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@taribowestt pa zatvarali su Sumu i Natka u kasnijim utakmicama a naša tranzacija je zavisila od njihovih paseva i driblinga.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
163. DERBI, 24 SATA KASNIJE...

Da sam biljka - uvenuo bih, u takvom stanju sam izašao sa stadiona. Nisam želeo ništa da pišem dok se ne smirim i ne odgledam sve ponovo na TV-u. Odgledao jesam ali se smirio nisam. Samo mi je gore jer smo propustili idealnu šansu da se istresemo na ˝nesvrstanima˝ i da pokažemo svima realnu snagu njihovog tima. Oni su bili pečeni da dožive blam na JNA ali izgleda da mi na to nismo bili spremni. Zašto? Zašto smo igrali igru nedostojnu imenu Partizana!?

Koliko god da su cigani limitirani, koliko god da su uplašeni i posramljeni na poslednjih nekoliko derbija, ne možeš ih dobiti sa nespremnim igračima i taktikom koja je izumrla krajem prošlog veka. Startnih 11 i klupa nisu obećavali ali kakav god tim da imaš onako ne smeš da odigraš. Nama je očigledno sve zavisilo od Sume, toliko omalovažavanog čoveka, jer se sve raspalo kada je on izašao. On je kidao, on je pokretao druge, on je presekao loptu kod gola Stevanovića. A onda mu je kasapin iskopao oko. Ne verujem u slučajnost i nespretnost kad su cigani u pitanju. Čak i gotovo slep na oko je grizao. A onda je došao 15. minut i početak najgore igre Partizana na JNA u derbijima koju ja pamtim. Korner, izlazi Suma a ulazi Lazar Marković koji sa Asanom i Stevanovićem ostaje na centru sa DVA protivnička igrača što znači da cigani imaju višak u šesnaestercu. Bukvalno su svi videli taj nonsens, vikali, upozoravali ali ništa. Cigani izvode korner i dolaze do prve ozbiljne prilike, sam igrač u petercu. Velika šansa za njih i u naredna 3 minuta imaju još 3 ozbiljne prilike. Nisu se sve završile šutevima jer ni oni ne znaju ništa, što je bila naša sreća. Od 18. minuta, kada su napadi predsednikovog kluba splasli, Stojković kreće da odugovlači sa ubacivanjem lopte u igru!!! Jeste da vodimo, treba strpljivo, vrebati iz kontre ako je takva zamisao trenera ali ovakvu dekadenciju fudbala niko nije očekivao. Nas fudbal više nije zanimao a i nije moglo ništa smisleno ni da se odigra jer je povratnik Jojić bio igrač manje na terenu. Nije bilo potrebno 88 minuta da se to zaključi, videlo se posle 10. Potpuno nespreman igrač, bez utakmica u nogama koji najobičniji pas nije mogao da primi. Ređao je samo greške. Možda bismo ovim užasnim fudbalom i odbranili 3 boda da su nam igrali najspremniji. Ali ne, Francuz je nespreman, ima viška kilograma. Stanojević je rekao da je on lično izabrao njega pored još 4-5 opcija i onda mu ne igra!? A dao dva gola pre neki dan na pripremnoj utakmici. Za koje utakmice ga je dovodio i zašto ga je doveo ako mu neće igrati ko zna koliko još? I kako neki nespremni igraju a neki ne, to je zapravo pravo pitanje? Ona kontra kada Asano odlaže loptu Jojiću na šut a on zalama pa prebacuje na levu i šutira nedajbože nikome govori mnogo o spremi i nesigurnosti Zeke u samog sebe. A šta tek da kažem za Lazara Markovića i onaj promašaj u kontri! Ako se odlučiš za ˝Javor˝ taktiku onda ćeš imati samo par puta priliku iz kontre a mi smo preko njega imali idealnu. Završetak te akcije pokazuje zašto je kao fudbaler propao i zašto nam fudbal propada. Oduševljavamo se nekim povratnicima koji dođu ovde kad nemaju gde. Tada svi vole Partizan. Cigani do kraja prvog poluvremena imaju još jednu odličnu šansu kada je Stojković proplivao i ja sam loptu video u golu. Mislio sam da je pomoćni trebao da maše ofsajd ali sam kući video da je Miljković zakasnio da izađe, baš čudno.

U drugom poluvremenu nastavak očaja. Lopta samo zuji pored Jojića kao da ne postoji, Natho umoran, pa ko da kreira išta? A da, ne treba nam to, mi se branimo. Ogrešio sam se o Svetu Markovića. Dečko je odigrao odličnu utakmicu uz jednu ogromu grešku kada je zaboravio da izađe na ofsajd zamku i samo zahvaljujući Makiju a potom i stativi oni nisu tada izjednačili. Ubrzo su se Stojković i Miljković igrali sa živcima navijača (imao je golman još jedan nenormalan potez kad je istrčao, čekao pa šutnuo u aut loptu). Partizan je nastavio da igra bez napadačkih ambicija a nespremnost Lazara i Zeke je bila sve uočljivija. Mi smo pokušali samo dva puta i to iz prekida, kada je Jojić centrirao za Uroševića i Natho za Makija (ukrali nam čist korner). O ogavnom sudiji neću mnogo jer ne bih završio ovaj post, nestalo bi mi psovki. Istina, u 66. minutu je oprostio Miljkoviću kartom, čak nije ni faul svirao a prazan stadion je odzvanjao koliko je puklo po Benovoj nozi. Snimak mi je pokazao da je bio čist faul za žuti. Akcija iz koje je Elvis izmisio korner pre penala i njihovog gola je morala da se seče lako mnogo ranije da Lutovac i Jojić nisu samo posmatrali loptu. Posle izmišljenog kornera neshvatljiv potez Jojića za čist penal. Ni govora o prekršaju nad Zdjelarom pre penala jer je Saša ciganina vukao još više. I onda posle 1:1 mi smo konačno rešeni da pređemo centar. Kako krene ozbiljniji napad, oni dobiju žuti karton. Od gola do 85. minuta, dakle za 10 minuta, oni su dobili 4 žuta kartona. Oni se nas plaše, zato i slave uz vatromet. Eraković se trese kako krenu na njega, Degenek paniči kako mu priđu a a mi čekamo da nam daju gol da idemo po drugi. Pa ne ide to tako Stanoje, ne može na silu a upravo su svi naši napadi do kraja bili na silu. Oni se nisu videli ali ne može se bez taktike i sa srljanjem do pobede. Na kraju cigani ostadoše bez mesara Sanoga ali uzeše bod.

Mi smo dozvolili da nas teleća klempava glava, sa uvučenom trenerkom u štucnama (neverovatno je da to niko nije fotkao), spusti na 30% poseda u Hramu fudbala!? Potpuna bezidejnost i kukavička igra nas je koštala bodova i to od zvezde koja veze sa fudbalom nema i dudukom na klupi. Osećam se poniženo, ne od njih već od nas samih. Samo da smo ih napali, da smo igrali našu igru, sa 3 komada u mreži Borjana cigani bi otišli presrećni. Ustvari, koju igru? Mi ne videsmo nikakvu igru od preuzimanja tima od strane Stanojevića. Videli smo samo nelogična i nespremna ˝pojačanja˝. A onda Stanojević posle utakmice hoće da se svađa sa Dijanom Čolović (devojka u čudu) i kaže da neće da kuka i bukvalno istog momenta kreće da kuka kako su neki povređeni, kako su neki nespremni, kako neki nemaju utakmice u nogama i posle to još dva puta ponovi na konferenciji, a neće da kuka?!? Pa ko je doveo ove polufudbalere? Ej bre, utakmica koja može koliko toliko da povrati nadu u naš tim i borbu za titulu, pa i nadu u neku trenersku stručnost, mi odigramo kako odigramo. Tužno da tužnije ne može biti... Stanojević stalno priča o našoj deci koja osećaju Partizan. Pa gde su onda juče Štulić, Denis Stojković i Čolić pa i Lazar Pavlović iako je njegov doprinos minoran ali zaslužuje sigurno mesto pre nespremnog Jojića, svaki od njih. Ono što je Savo pokušao da izgradi će biti srušeno vrlo brzo ako već nije. Nepravedno bi bilo da po dobrom ne pomenem Svetu još jednom, Makija, Uroševića, Zdjelara i Asana pa i Ostojića koji je 3 puta uletao na teren. Ostali da se zapitaju, na prvom mestu trener. Ulazak Obradovića na kraju da pokaže nove šarene kopačke je pokazao sav besmisao trenerske ideje.
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Partizan se sapliće godinama na svakom koraku.
Sapliću ga svi od ciganskog saveza, ciganskih sudija, ciganskih raznih muljara i lobija..

Partizan malo ko brani.
I oni koji bi mogli slabo to rade ili nikako.

U takvim uslovima nije lako ni treneru ni igračima.
Treba preživeti ovo vreme i probati postaviti temelje Partizana oko koga će stati svi ljudi koji žive za Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top