Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.549
Локација
Beograd
Partizan je uradio ono što se od njega očekivalo, prošao je dalje u Kupu, i izgledao je kao da ipak sa ,,tika-taka,, posedom deluje opasnije nego u nekim ranijim utakmicama, da lakše ulazi u šanse, da brže odigrava, ali doduše i tako da kao da niko sem Samuraja nije u stanju da ,,potrefi,, mrežu...
Ne znam šta li se Zeka Jojić ,,zamerio,, Stanoju pa da ga ovaj tera da igra 90 minuta dišući ,,na škrge,, ali...šta da se radi...na Zeki je ili da ,,prodiše,, od proleća, ili...
Da, mogao je i Džoni Štulić da dobije koji minut više, a žao mi je što i Lazetić nije malo duže ,,pustio,, Kokira na nas...,,mali,, Sava Arambašić čak nije ni bio ,,u protokolu,, tako da je teško videti da li ,,deca,, mogu nešto više...
Ali..za ono vreme što smo ih gledali, em to vreme nije bilo znatno, em niko od ,,dece,, ipak nije pokazao da može da ,,pod odmah,, bude pojačanje za Partizan...
I posle ponavljate zašto igra Miljković.
E pa zato.
MIlj-ko-vić je - neverovatan fudbaler, neverovatan fudbaler, neverovatan fudbaler! :šal
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Jedna lepa vest.

 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.706
Локација
underground
Posto ne znam gde drugo da ubacim, a steta je da prodje nezapazeno, neka urednici prebace negde ako nije za ovu temu.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ima li neko info sta je redom sa?
- Ficom Stevanovicem, L.Pavlovicem, D.Stojkovicem?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Vidiš da čovek neće da da šansu ni u kupu. Jako sam razočaran. Njemu je kup sve očigledno. Jedino da oživi trenersku karijeru je da uzme kup ove sezone, otud i “najjači” sastav u sredu. Živo me zanima sastav protiv TSC i pristup igri.

Protiv Metalca za razliku od prethodnih utakmica smo igrali za nijansu bolje, ali i dalje imamo težak problem realizacije zbog tolike bandoglavosti Stanoja. Sve više klinaca napadača nam propada...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne želim nikog da branim i ne znam koji su razlozi ne ubacivanja u igru ali šansa mora da se zasluži na terenu. Mi ne znamo kako se oni ponašaju na treningu , da li se zalažu ili ne. Da li kasne ili ne itd.

Kukali smo svi za Pecarskim pa smo čuli da je bio ladovina na treningu.

Voleo bih znati za malog Štulića, sad mu je kao nacrtana šansa do kraja prvenstva da igra barem prvih 45 minuta kao bonus.
Filip mali me ne zanima, nije naš igrač, ni ne treba da dobija šansu pre ovih što su naši.
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: Dzo

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Njega ne zanima da daje sansu i trpi ili uci nekog, bitan mu je samo rezultat i radi sve sto misli da treba da se do njega dodje. To bi mozda u nekoj drugoj situaciji i bilo ok ali uprkos tome mi smo na -9 , ispali smo odavno iz Evrope i igramo bas lose.....sta bi tek bilo da je osim rezultata mislio i na buducnost kluba ne smem ni da pomislim. Tako da ipak mislim da nije steta sto klinci ne igraju u ovakvom Partizanu koji nije u stanju da se izbori ni sa rezultatima, a kamo li da pored toga uradi i nesto vise....mozda je i bolje i za njih i za nas da preskoce ovaj nezdravi momenat.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Uz dužno poštovanje prema svemu što pišete, ja se ne slažem. Nama treba reset. Nama treba 8 klinaca u 11 ove sezone. Nema titule, ispali iz evrope, uzmi 8 mladih ratnika, ostavi Asana Natka Sumu i udri.
Neki će sad da kažu da ćemo ispasti iz lige, a ja mislim da bi naprotiv igrali bolje i napravili novu generaciju beba. Nije ovo liga gde bi se plašio da uradim tako nešto.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Uz dužno poštovanje prema svemu što pišete, ja se ne slažem. Nama treba reset. Nama treba 8 klinaca u 11 ove sezone. Nema titule, ispali iz evrope, uzmi 8 mladih ratnika, ostavi Asana Natka Sumu i udri.
Neki će sad da kažu da ćemo ispasti iz lige, a ja mislim da bi naprotiv igrali bolje i napravili novu generaciju beba. Nije ovo liga gde bi se plašio da uradim tako nešto.

U svemu se slažem sa tobom, osim u tome da bi uprava dozvolila da oni ostanu par godina zajedno. Prodali bi sve njih, apsolutno sveeeee.... Posle smrti Dušana Trbojevića, naša škola fudbala izgubila je mnogo. Više nemamo taj prepoznatljivi imidž, u prilog tome i činjenica da deca i njihovi roditelji sve više traže prolaz kroz omladinske škole Čukaričkog, Voždovca i Rada.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Чак су и чика Трби прво одузели службени ауто а затим га и отерали из клуба,након оне скупштине у којој није њих подржао.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Samo da se zahvalim igračima na čelu sa trenerom Stanojevićem što su mi kad sam se prošli petak u subotu u pola 4 vratio kući omogućili da posle 20 odgledanih minuta utakmice dobijem 2 i po sata vitalnog sna. Značilo mi je dosta.

Napred Partizan!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
ali šansa mora da se zasluži na terenu
Voleo bih znati za malog Štulića

Čitaš li šta napišeš pre nego što ostaviš post? Ti sam sa sobom ne možeš da se složiš.
Ne želim nikog da branim ... ali

Braniš konstantno i tvoje legitimno pravo ALI... Čoveče napišeš da moraju da zasluže da bi igrali a ovamo imaš par individua koji bez treninga uskočiše u startnu postavu i nikom ništa.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nije teren samo utakmica, teren je i trening valjda, ne moram toliko crtati, ako trebam ti napiši, već kad si ti bahat da i ja odgovorim u bahatom stilu. Za malog Štulića me interesuje kakav je na treninzima da li se trudi, da l radi 100 posto sve. Ne vidim razlog da ne igra ako je na treningu dobar i ako se trudi.

On u ovakvoj situaciji mora biti bonus.

Šta branim, što napišem da se vidi neki pomak? Pa to je nepopularno mišljenje ali skroz tačno, vidi se pomak. Meni se trenutno ne sviđa što šta ali je činjenica da pravimo više šansi.
 
Последња измена:

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.610
Локација
Zemun
Šta se dešava sa jedinim spicem u ekipi? Kao da sam čitao da će uskoro Bebek biti spreman...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Dalje, velika greška je pustiti nespremnog igrača da uopšte igra bilo kakvu utakmicu, a kamoli derbi nespreman. Pa jedan Bejl koji je došao povređen u Totenhem je posle mesec dana odigrao tek utakmicu i to nekih 20-tak minuta. Dakle nije sramota sačekati da se Jojić spremi i da tek kad bude potpuno fizički spreman zaigra.

Slažem se ko čita taj pobeđuje.

Ni meni nije jasno zašto igra Jojić i to na levom krilu, to je protiv fudbala u 2020. godini. Jedino logično objašnjenje mi je to što je mali Stevanović bio povređen pa zato. On mora igrati na centralnom veznom.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top