Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Skidajte arena cloud aplikaciju. 3 meseca besplatno posle 500din mesecno. Kao netflix fora. Fala kurcu.

zna neko sastav?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
ПАРТИЗАН: Н. Стевановић, Миљковић, С. Марковић, Бањак, Урошевић, Шћекић, Здјелар, Асано, Натхо, Јојић, Холендер.

Tu je spremni Jojić. Čudno nema Obradović koji je u top formi.


Nego, da dobijemo ovo danas bez glavobolje ako je ikako moguće.


EDIT:
Mozzartsport izbacio ovaj sastav, samo Maki i Vujačić rokada:

PARTIZAN: N. Stevanović – Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević – Šćekić, Zdjelar – Asano, Natho, Jojić – Holender.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Sve zavisi sa kakvim očekivanjima čovek uđe u ovakvu utakmicu. Toliko su mi ubili volju i želju za fudbalom da mi je svaki šut ka protivničkom golu premija.

Miljkovic tragican, jojic budibogsnama

Neki 15. minut, komentator na Areni prenosi solo akciju Holendera:
"Holender, Holender, Holender... nesporazum sa Miljkovićem!"

Ja nešto razmišljam: Miljković uglavnom ima nesporazum i sa samim Miljkovićem, šta onda drugi da očekuju. :D
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Jedna od najboljih utakmica u gostima, od meča u Nišu, prošle sezone, po igri i broju stvorenih šansi. Nedostajao je još koji gol, da se utakmica reši već početkom drugog poluvremena. Jojić odlično šutirao dva puta, nadam se da će oživeti, kako vreme bude prolazilo. Holender dobar na lopti, sjajno se kreće, uz pravog špica bio bi pun pogodak. Daj da konačno rešimo i taj TSC, za vikend.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Neki 15. minut, komentator na Areni prenosi solo akciju Holendera:
"Holender, Holender, Holender... nesporazum sa Miljkovićem!"

Kod ove situacije sam se uključio u prenos. Bukvalno ulazim, gledam kako se Miljković saginje i komentator ovo priča što si napisao. Tuga...

Drago mi je što gol nismo primili i što smo prošli dalje. Moram priznati da sam ostao u neverici kada smo odigrali 4 pasa u istoj akciji na prvu. Jeste da je to bilo pozadi ali bar nešto fudbalski da se vidi. Miljković vraća Zdjelaru koji na prvu vraća Markoviću, on Vujačiću, sledi Urošević i na kraju Jojić sjebe ali do njega sve na prvu i mi za 5 sekundi od našeg do njihovog šesnaesterca kroz pas. Eto, došlo je do toga da se oduševljavam normalnim stvarima jer se to kod nas retko viđa.

Što reče @Direktor_Grobar mi ni u ovom pišljivom kupu ne možemo klince da guramo. Ovo sa Štulićem u 90. minutu je baš bezveze. Bar smo završili konačno neku utakmicu sa napadačem bez 165 odbrambenih igrača. Ostali klinci ni blizu da vide teren. Jedini danas Marković ispod 21. godine. Nisam slušao izjavu, kontam da je Stanojević zadovoljan i da je opet video nešto dobro. OK, neka je bilo dobro, ali da li vidi loše stvari? Da li vidi šta pojedinci rade i na šta liče na terenu? Ja ne vidim kojim putem idemo, u mraku smo.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
550
Reaction score
1.021
Na kraju smo se branili odtprilike kao protiv Anderlehta u Briselu.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Konacno sam i ja shvatio zamisli naseg trenera - kada jurimo rezultat uvodimo treceg beka, a kada cuvamo rezultat prelazimo na Bata Djorinu formaciju 3 1/2 - 6 - 0 (onih pola je, naravno, Miljkovic) a onda u 92. minutu ulazi cetarfor da kompletno sludimo protivnika. Malo sam sporiji, priznajem, ali sam na kraju ipak pohvatao.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Iskreno, mogu da budem zadovoljan igrom do nekog 80tog minuta. Opet, ne mogu da verujem koliko je uporan da ne da šansu klincima. Ajde, neću da kenjam, delovali smo za nijansu bolje. Videćemo ga za vikend.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.319
Reaction score
3.976
Локација
Kobasicarija "Venac".
jedna ovakva predstava u momentumu kad se borimo za titulu bila bi nesto normalno, cak i pozeljno. ovako, sporohod, igra u kojoj ucestvuje miljkovic, i u kojoj nema napadaca. pride, prisustvo ovakvog milosa jojica 90 i kusur minuta mi lici na neko kaznjavanje navijaca partizana. da ne gresim dusu, danas je bio bolji u odbrani za razliku od prethodnih tekmi.
asanov gol jedino sto me podsetilo na fudbal koji gledam vikendom na onom solakovom sportskom kanalu.

nema vise maradone. pamticu da je javljeno za vreme partizanove utakmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top