Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Lik dao ostavku pre godinu ipo dana i vise... i jos je tu

Katakombe i lavirinti Humske ulice, pa tu su jos duhovi Zeca&Bika.
Ivica se pojavljuje oko ponoci i zavija na reflektore.

Finansije stabilne, samo da se Bog fudbala proda za 10000000 evra i sve je kako treba.
Ako ne, tu su standardno klinci, da se uvaljaju i odlazak Zdjelara, uz oprostene dugove...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Sledeće leto može biti turbulentno samo ako se igrači iz EU ne budu računali u strance. Naravno i ako budu imali želju ili budu smeli dovoditi igrače.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.448
Локација
U Kinšasi
Svi su podjednako problem, iako uglavnom vlada misljenje da je npr. Vuletic super kul, a Vazura SNS picka. Eto Ivici da dam malo kredita, ipak smo mu se radovali kao igracu, plus mi deluje maloumno. Ali kakav onda kredit treba da ima Nenad Bjekovic ili Nikola Loncar? Ili si govno i lizes se sa govnima ili nisi govno. Tesko da ima neke sredine.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.218

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Негде је рекао Илиев да је његова обавеза као бившег играча и функционера клуба, да исти помаже док клуб не нађе спортског директора.

Uvek polazim da je do mene a ne do drugog i drago mi je što su mi i tada kada sam davao zvaničnu ostavku što sam imao podršku predsednika kluba, generalnog direktora kluba i svih članova uprave. Niko nije bio za moju smenu, da prihvati ostavku i onda se pristupilo nekom rešenju. Prihvatiće tek kada dođe neki drugi sportski direktor.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
To je fazon Tome Karadžića...Hteo sam da dam ostavku ali prijatelji me nagovorili da ostanem....:D
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Ubedi ga sa dva reča
A platica, premijice, bonusčići, provizijice, proslavice,splavići a belo za dz, a pripremice i hotelčići, pa za pratnju devojčice za dz, pa intervjujčići tv ekrančići da bilduju sujeticu
Eeeee Ivice mukice.....
Žrtvuje se za nas ko precednik
Mukice, mukice....ccccccc.....
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.327
Локација
Nickname
Ne može biti zgorega dovesti ga, ali ide se ka tome da svaki talenat u Partizanu bude krilo i bori se faktički za rezervistu jer pored Asana, Markovića i Holendera realno neće imati šta da traže.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628

Nikola Terzić
Desno krilo, 2000godiste
16utakmica 8 golova/2 asistencije za IMT
Slobodan od juna.

Ако у нашој школи немамо овакво (или боље) крило па морамо њега да доведемо и да му дајемо шансу уместо нашим клинцима онда јбг

 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.552
Локација
Beograd
Ако у нашој школи немамо овакво (или боље) крило па морамо њега да доведемо и да му дајемо шансу уместо нашим клинцима онда јбг
Ima onih nekih ,,krilnih,, snimaka koje sam postavio na temi o Teleoptiku, pa upoređujte...a videli smo i koš neku ,,decu,, na nedavnim pripremama Partizana...
A možda je sve ovo samo deo neke ,,taktike,, kako da skinemo megagalaktičke šampione s trona...uzeli smo npr. jednog Lalatovića za Teleoptik, a možda je sada na redu i jedan Terzić (isto za Teleoptik, ako ne baš zbog prezimena, a ono zato što smo najboljeg strelca Teleoptika zimus poslali u PLS)...
Šalu na stranu, ako Ivica Iliev garantuje za ovog momka, onda i ja verujem u IMT-ovca...pod uslovom da negde prethodno dobije npr. pasoš EU...
...jer Bombaš Ivica nikad ,,omašio,, nije kada su strendžeri u pitanju... :D
Ka'će više to prvenstvo da gledam kako Ž. Bebek daje 20 golova u polusezoni, uželeo sam se fuzbala!!! :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top