Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
276
Reaction score
1.766
Локација
Beograd
Mora da se raščisti sa mrziteljima Partizana i nas navijača. vučkolina je inkarnacija osvalda, vulin hindu kreatura.

Napad na golmana nam za vreme penala, ili kao pre koju godinu golaut gol, šta slično sumanuto to je znak da zlo legalizuju, kakvo ne treba da se pita, to je kod njih, i moraju se smaći sa lica zemlje, i nikad ne priznati nikakve rezultate im?!

Zabava ovo njuškama? ..atomsko, nukelarno uništenje legala crvenih i šarenih bandi, šta je zadatak pred nama koji će se dogoditi...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Dobili nas i šta da se radi?!
Sve već rečeno.
Skockao Stanojević tim i imamo što imamo.
Samo jedna slika.
Bez kukanja.
Slika i prilika suđenja u Srbiji.
Jebeš ti pravila o kretanju golmana prilikom izvođenja penala, kad se pravila ne primenjuju.

I šta li gleda pomoćnik u ovom momentu??!!!
 

Прилози

  • Screenshot_2021-05-26-13-09-07-298_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-05-26-13-09-07-298_com.android.chrome.jpg
    727,5 KB · Прегледа: 231

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Koji idiot moras da budes da ovo dete koje svim srcem oseca Partizan, menjas, dok ti ostaju isluzene mrcine kojima je fudbal i Partizan na 10-om mestu u zivotu? Ili totalna neznalica ili namera?
 

Прилози

  • 587295C9-C157-4C8A-BC76-9B1EBE3948EB.jpeg
    587295C9-C157-4C8A-BC76-9B1EBE3948EB.jpeg
    117,1 KB · Прегледа: 194

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Sale je kriv jer je forsirao jojica juce i nista vise. Ima ekipu kakvu ima, igra bez spica, natko koga svi volimo, juce je usao u igru i apsolutno nas nije ubedio da je trebao da pocne mec. Marković kilav, stoperi imali sumanute kikseve i opet cigani koji imaju budzet 30+ miliona nisu bili bolji. Egal mec od starta do kraja.
A priče kako je sale kriv za sve su smesne i zlonamerne.
 
  • Like
Reactions: Dzo

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Ne zelim da verujem u to i nisam pristalica teorija zavere al sve mi se vise cini da je onaj ludi zex pomalo u pravu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Sale je kriv jer je forsirao jojica juce i nista vise. Ima ekipu kakvu ima, igra bez spica, natko koga svi volimo, juce je usao u igru i apsolutno nas nije ubedio da je trebao da pocne mec. Marković kilav, stoperi imali sumanute kikseve i opet cigani koji imaju budzet 30+ miliona nisu bili bolji. Egal mec od starta do kraja.
A priče kako je sale kriv za sve su smesne i zlonamerne.
Станојевић је крив за овакву селекцију екипе и генерално лимитирано такмичарско стање екипе. Управа је крива што све то аминује. Илиев је крив што се не меша у свој посао. Ова управа је ту пола деценије тако да постојање овакве управе не амнестира Станојевића од било какве одговорности јер су се неки тренери боље снашли од њега упркос свим циркусима ове управе. Сви треба да оду без изузетка - тренер, управа и СД.

Прошле сезоне (као и неких ранијих сезона) смо имали раскол између спортског сектора на једној страни и управе и владајуће ергеле на другој страни, а сад имамо тоталну кохезију између спортског сектора, управе и владајуће ергеле па су и резултати у складу са тим. Тако да ако овај састав остане на челу Партизана наредне сезоне нас чека још горе резултатско стање него ове. Неко је написао да 34 године нисмо остали у једној сезони без било каквог плуса - Европе, купа, титуле, дербија........е ове се то десило и тако нешто захтева драстичне промене иначе следи још већи потоп. Станојевић сам нека оде ако макар мало осећа Партизан. За управу је јасно да сами неће да оду.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Sale je kriv jer je forsirao jojica juce i nista vise. Ima ekipu kakvu ima, igra bez spica, natko koga svi volimo, juce je usao u igru i apsolutno nas nije ubedio da je trebao da pocne mec. Marković kilav, stoperi imali sumanute kikseve i opet cigani koji imaju budzet 30+ miliona nisu bili bolji. Egal mec od starta do kraja.
A priče kako je sale kriv za sve su smesne i zlonamerne.

za početak je mogao da dovede spica umesto treceg levog beka (koji ne kosta ispod 100k eur).

otarasio se Sadika i Matica, doveo krilnog napadaca Holendera da mu igra celu sezonu sam kao spic. Bajbeka uveo u igru mozda dva-tri puta.

Sam je rekao da mu je uprava dovela svw igrace koje je trazio.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
@dusan.petrovic

Злонамеран си ти са својим дуплим налогом док серендаш овде и правиш нас будалама, а не знаш ни како нам се бивши играчи зову.
Već gotovo godinu dana apelujem na moderaciju da po pitanju te pojave koja se čovekom ni ne može nazvati, a kamoli navijačem Partizana preduzme odgovarajuće mere.
One i dalje izostaju a komarac i dalje provocira i piše svoje jadne aforizme.
A Stojanče, Nemanja, još neki članovi i ja smo svakim njegovim novim postom sve očevidnije u pravu sa našim opservacijama.
No, nažalost, izgleda da ovaj forum moderacije više i nema.

Ali najžalije mi je, što su neki od ponajboljih članova ovoga foruma isti napustili baš zbog pojava kao što je dotični i izostanka svake reakcije na iste.

A ja nek dobijem ban ko i za Kazimira, molim.
Ipak lovim neke nepostojeće pojave.
 
Последња измена:

AcaTrica

Početnik
Учлањен(а)
26.10.2020
Порука
21
Reaction score
23
Локација
Bela Crkva
Ljudi, nismo daleko od gašenja JSD Partizan, brzo će se ugasiti sve što ima veze sa tim, ostaće samo uspomena u nama koji volimo te boje da se sećamo i to je sve. Ne vredi nervirati se, treba što pre prihvatiti realnost, ako se jedan Grbović koji je legenda kluba prodaje za šaku pirinča, i još stotine takvih mi tu ništa ne možemo promeniti.

Stojkovića sam cenio do pre par godina, ali u zadnje vreme je počeo da se prodaje ciganima, da pušta golove i slično. Juče smo bili svedoci kako je uspeo da izrežira pobedu Zvezde, a oni mučenici umesto da mu se zahvale oni ga pljuju.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Polako, ali sigurno smo postali Hajduk iz Splita, Panatinaikos...
Imali smo katastrofalnu sezonu, imali smo katastrofalnu selekciju igrača, i to ne bas jeftinih za naše uslove, imali smo jako skup i sirok stručni štab. Niko nije opravdao očekivanja.
Sto je najgore od svega, ne vidi se zracak nade da ce biti bolje, da ce biti nekih promjena. Totalno beznađe.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
juče su imali dva čista identična zicera u roku od par minuta, žabar je komotno mogao da reši utakmicu do kraja prvog poluvremena, imali su zicer kad je Milunović nadskočio Vujačića i pukom srećom gađao direktno u Stojkovića, Srnić je imao idealnu šansu, veći posed su imali i te šanse su stvarali pre svega iz igre, kontranapada, dodavanja, a ne iz srećnog spleta okolnosti, kakva crna egal utakmica?
mi smo imali onu šansu kad je Jović promašio loptu nakom pasa LM i udarac Jojića sa distance (koji takođe ne bi išao u gol da lopta nije zakačila Jovića koji je uleteo u putanju dok je trčao na desno krilo i dodirom promenio pravac lopte, ko pogleda snimak, videće da lopta ide deset metara od gola kad napušta kopačku vegana), sve ostalo smo stvorili iz haosa (korner udarac Vujačića, Šćekićev udarac nakon što onom gnomu ispada lopta)

Primarni naš problem je strahovita fizička nespremnost, LM je oduvan od strane Slominoga u prvoj situaciji, Jojić je izgledao malo bolje u poziciji iza napadača ali je opet nekoliko kontri upropastio jer ga stignu u dva koraka i pritom pokazuju obojica neviđenu fudbalsku neinteligenciju jer je bilo toliko situacija kad su Holender i Jović utrčavali u prazan prostor i mogli da dobiju loptu i ovi ili to ne vide ili pošalju visoku loptu njima da skaču s ovim grmaljima, ili u retkoj situaciji kad primete, pošalju neprecizan pas. Nije bilo nikakve kombinatorike, nikakvih duplihp asova, strane su često zvrjale prazne dok se jedan od bekova ubaci, nije postojao mehanizam gde neko utrčava, izgledali smo potpuno raštimovano, kao muve bez glave. Nemoguće je da smo svi mi glupi a da je samo Stanojević pametan. Svi vidimo da Jojić ne može više od sat vremena da igra, da je LM generalno beskoristan, da nam najbolja pretnja dolazi od naših brzih igrača i opet ih vadi, videlo se da osim Jojića i Natha nije nikog odredio da šutira penale. TREĆI derbi zaredom se bunkeriše i čeka neku frljoku ili penale, zbog koga? zbog čega?

Ovih je bilo sigurno bar hiljadu na tribinama, teleća glava je iskočila van linije na oba odbranjena penala i nikom ništa. Atmosfera u svlačionici je takođe uništena, ovo sa Asanom je toliko toga ogolilo i dokazalo da se sigurno ni drugima ne plaća, Banjak odbija da igra nakon nekoliko meseci drndanja i prethodnog sklanjanja iz tima bez razloga, Suma baca medalju, Natho koji je jedan od najmirnijih pizdi posle meča (kako da to ne uradi nakon poteza onog bizgova), kapiten (joj živote) pada na jeftinu provokaciju, deca koja nisu ni punoletna plaču na klupi i evidentno su izmrcvarena i neispoštovana, razbijeni smo skroz u svakom smislu.

uzmeš 20 miliona od prodaje budućnosti tima, 4-6 miliona iz Evrope, i para da dovedeš bilo kakva prava pojačanja osim otkupa Holendera nemaš.
Stanojev tim je u sledećem stanju za narednu sezonu:

- golman ti ima skoro 40 godina i pritom je kreten i prošli su mu najbolji dani, rezerve su ti klinac koji ništa nije pokazao i treći golman koji je stalno povređen i potencijalno prenizak za prvog golmana
- dovodiš beka koji ne može da igra u rezervnom timu Legije, starog 32 godine, s pokidanim ligamentima i potpisuješ ugovor sa njim dok mu je ruka u gipsu
- dva najbolja štopera ti idu jer si jednog razigravao eto tako a drugog oterao, na mestu desnog beka si doveo jednog od najormaženijih igrača u istoriji kluba (koji juče ispao jedan od boljih) i drugog za kog se ništa ne zna, da li može da igra samo na LLSL nivou ili nešto više
- izvrteo si glavno pojačanje na sredini kroz sve pozicije i uvideo da je dobar za tri prekida po meču a da je za sve ostalo igrač manje i držiš ga zauvek na mečevima (Stefan Babović v2.0), najpismeniji fudbaler ti ima 33 godine i vidi se da ne može više od sat vremena, najbolji veznjak tima će ti ići, imaš maskotu na klupi kao "rezervu"
- najbolji igrač tima ti je otišao za džabe, drugo najbolje krilo će ti uskoro ići jer nema teorije da ga zadržiš a da ga ne uzme neki jači klub, dodatnu pretnju po boku vrtiš na mestu špica gde se vidi da ne može dok za reprezentaciju igra de fakto beka
- sa ponajboljim igračem si u nekoj svađi (da li ličnoj ili fudbalskoj, ne znam i ne zanima me), ima ti 30 godina i ionako je igrač poteza, rezerva mu je klinac koji ili nije dobio šansu ili ne može da pokaže da je on taj koji će vući konce narednih par godina a godinama se priča o tome kako je spreman (Pavlović)
- u napadu imaš sirovog klinca kome treba još mnogo školovanja i fudbala, oterao si jednog Matića koji je mogao makar da bude zamena nekakva koja zna da igra na ovom nivou, doveo si invalida koji nije odigrao više od pet utakmica ove sezone a LM ima status jači od Saleta, Moreire i Milka Đurovskog zajedno dok je na velikoj plati i samo smrdi svuda

jedini igrači u timu kojima stvarno verujem i koje pre svega moram pohvaliti za igru juče su Urošević i Vujačić i Ostojić (koji je izdominirao), Šćekić i još par njih.

ova sezona je totalni kurton. ako Stanojević ima malo pameti, ići će, i daće nam šansu da ovog leta makar krenemo u pravu izgradnju tima. znamo ko su glavni krivci ali ti neće otići jer mi nismo sposobni da ih oteramo. sa skoro svakim pojačanjem je promašio i ekipa nam je u katastrofalnom stanju. uvek sam za to da postoji neka stabilnost na klupi ali mora da postoji razlog da se nekome da podrška a niz protiv timova kao što su Proleter, Javor i ostali mi nije dovoljno.

tonemo ka dnu i nema ko da povuče kočnicu
 
Последња измена од уредника:

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Elem....

Da bi mogli da se nadamo bilo cemu, potrebno je sledece :

Predsednik, generalni direktor, sportski direktor, kompletan upravni, izvrsni odbor, svi odbori koje imamo, cak i ako imamo stari dobri komunjarski odbor za organizaciju proslave nove godine, svi do jednog....dalje...trener, njegov strucni stab, sa svim pomocnicima, kompletan medicinski blok, svi, bukvalno svi...dalje...bar 10 igraca iz prvog tima....MOMENTALNI OTKAZI i OSTAVKE.

I to ne nekim posebnim redom, vec svi odjednom !!!

Pa ako nova uprava misli da, neko od pomenutih zadovoljava neke, buduce, kriterijume modernog Partizan-a, neka ga vrati.

Vec koliko danas. Svaki dan odlaganja je dan blize sigurnoj propasti kluba. Nemamo vremena ni malo.

Da se razumemo :

Bio sam protiv Stanoja i dalje sam, ali ovo vise nema veze sa fudbalom :
Boli me ona stvar ko je i sta JE BIO. Nije uzeo titulu, nije osvojio kup, ispao iz evrope, "izgubio" (ovaj izraz "izgubio" samo da ne ulazim u raspravu da li je on kriv ili neko drugi) dobre strance, nije ih zamenio, dovukao skart i finansijski nas osakatio. Da si mi otac - dovidjenja. Sto dalje od kluba.

I za "buduca pokolenja", tj., za neke buduce rasprave na forumu, ako klub uopste bude postojao, odmah, avansno da kazem :
Taj vas "Pera Peric" koji ce za godinu, dve, doci u klub i za koga budete pricali kako je idealani, odmah da ga okarakterisem kao smradinu i jajaru. Ko se ne javi u narednih par dana i ne ucini bilo sta za pomoc FK Partizan, nego cuti k'o kurva je upravo to - kurva...smrad i jajara, pickica.
Sasa Ilic ? Cuti ? Evo jos par dana "fore" ima da se oglasi....u protivnom....ulazi u isti kos sa djurom mutavim i njegovom bagrom, vucelom i ovim njegovim pederima, lopovima itd...

Ko sad bude cutao, nema prava vise nikada da progovori rec o FK Partizan-u....
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
Bravo @ZatucaniZapadnjak, potpisujem od reči do reči. Mi nemamo igru i ništa nismo stvorili iz nje, već iz njihovih grešaka/na čistu sreću. Derbi u kojem smo poslednji put imali igru je polufinale kupa prošle godine i donekle prvo poluvreme na Marakani u aprilu. Zašto mi nemamo igru, a oni imaju - to nije jasno jedino onima koji neće da priznaju. Imaju bolje i pismenije igrače i nosioce igre od nas. Lazar Marković, Jojić, Holender, Natho ( jedini dostojan dresu Partizana po kvalitetu ) naspram Kataija, Ivanića, Bena, Kange. Potreban nam je ozbiljan remont, ali ozbiljan. Ali ne remont da odu igrači koji znaju fudbala, a umesto njih da dođu Markovići, Jojići, Miljkovići, ( svaka čast za borbu i zalaganje, ali to nažalost nije dovoljno jer mu je potreban kvalitet, može da ulazi sa klupe kao Ostoja ), već da dođu ozbiljni stranci i ozbiljni internacionalci ili igrači iz lige ako ih ima. Stanoju zameram to što je doveo ove gore navedene i što ga je teleća glava zajebala 3 puta. Ili se menjaj, izbacuj to što nema kvalitet da igra ni za Kolubaru i dovedi ozbiljne igrače, nemoj da gledaš ko je "Partizanovo dete" a ko ne, ili odlazi. Trećeg nema.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
Ne može čoveka koji je svojevremeno izjavio da ne bi igrao u Partizanu nikad, da ne postoje pare za koje bi prešao u taj klub, da prati dobra sreća.

Sad me zovite generalom posle bitke ili pametnjakovićem, kako god, ali nakon njegove izjave da ga siluju ukoliko izgubimo i da ćemo sigurno pobediti ako dođe do penala, znao sam da ćemo finale kupa izgubiti nakon penal serije.

Ti moj kapiten i prvi golman nisi nikad ni bio Stojkoviću, ti nemaš mentalitet i ponašanje Partizanovaca. Čovek koji je ponikao u cigan mali, možda je otišao odatle ali iz njega nikad neće izaći ciganisanje, što je dokazao svojim izjavama.

Ovo teranje Stanoja mi nije jasno, ali nemam želje, volje niti motiva da pišem više išta, samo sam u vezi ovog gospodina hteo da ostavim jedan post, uzdravlje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top