Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Ovoj upravi želim da naniže 2 poraza u prvenstvu i poraz od Slovaka, da se ova ikebana od kluba ogoli na samom startu, da ne čekamo više oktobar mesec, kako bismo uvideli da smo statisti u prvenstvu i da učestvujemo petu godinu zaredom u ulepšavanju ciganskih titula.


A da se mi ugasimo, napravimo novi FK i krenemo iz gradske zone?

Za sad samo upozorenje, svaki sledeći član koji napiše da želi Partizanov poraz ide na odmor od minimum mesec dana.

Da u upravi su nam kvinslinzi, ali ne mogu da verujem da neko ko voli ovaj klub može da priželjkuje njegov poraz. Na navijate za jebene uprave nego za FK Partizan. Pa šta sad, Ostoja je car je je ovakvo stanje u KK. Ne ista je bagra kao i ovi u FK, samo su neke drugačije okolnosti i neki drugi ljudi stali uz KK. Da li i kad će to da se desi sa FK, pa ne znamo ali svako ko za sebe drži da voli ovaj klub ne sme da se preda.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zašto?

Četiri godine zaredom smo ikebane i kobojagi se borimo za titule do oktobra, novembra meseca, daj lepo da se ta ikebana ogoli na samom početku sezone.

Mi kao navijači, simpatizeri, fanovi smo podbacili u odbrani kluba. Ne možemo ih oterati iz fotelja i već kad ih ne možemo oterati, kad titule svejedno videti nećemo, da te poraze nanižemo odmah na početku, postoji bar kakva takva šansa da će govna iz uprave otići.

Džine, poštenije bi bilo da se takmičimo u drugoj ligi Srbije nego da se ovako blamiramo 4 godine, a po svemu sudeći i peta će biti takva.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Ne možemo ih oterati iz fotelja i već kad ih ne možemo oterati, kad titule svejedno videti nećemo, da te poraze nanižemo odmah na početku, postoji bar kakva takva šansa da će govna iz uprave otići.

Govna će da odu kad budu puštena niz vodu, porazi i ikebanizacija kluba ih nikad neće oterati.
I meni je muka kad gledam FK ali gledaću ga i pratiti i navijati jer drugi klub nemam.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Da se razumemo, govna neće otići makar vezali 10 poraza i ispali iz lige. Otići će kada glavni odluči. Kako god, ni u ludilu ne mogu da poželim svom klubu poraze, ko god bio trener i ko god ga vodio.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Сви знамо да би овакву лигу тешко освојили и са јачим тимом али Европа и дерби не смеју да трпе због те чињенице, а прошле сезоне су трпели и како ствари стоје ни ове сезоне се не назире да ће бити бољитка у том правцу. То никако не значи да треба да одустанемо од титуле чак напротив, морамо да стајемо циганима за врат докле год можемо али неке границе морају да се поставе, не можемо да се задовољавамо другим местом ни у једној ситуацији и поготово не у ситуацији кад нема ни Европе ни сатисфакције у дербију. Прошла сезона је била катастрофална.....ипак исти тренер је остао, дато му је поверење да настави даље и да исправи све оно што је било лоше прошле сезоне. Немам ни трунку поверења у квалитет овог тима и тренера који их води али им од свег срца желим да нас демантују и да, колико год то било нереално, направе чудо ове сезоне!

Срећно и немојте да тражите алиби за било шта, маните се демагогије и ти Станојевићу и ви играчи и станите један уз другог кад сте већ ту, преузмите одговорност за живот овог Великог клуба јер то вам је обавеза и нико то не може боље од вас да уради јер све се на крају сведе на тај зелени тепих подно зидина древног ЈНА. Напред Партизан!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Iz dana u dan oni nas provociraju i jebu sa izjavama.
Počev od kraja sezone gde su plaćeni novinari najavljivali rekonstrukciju tima
Pa do Ilieva koji je od dolaska Saničanina najavljivao 2 aždaje
Pa onda Iliev u epizodi čekamo Mesija, a imamo svoju decu

A ova objava sa tvitera je barem kod mene prešla neku liniju tolerancije. Banuj slobodno, mi smo od cigana i prošle sezone igrački bili slabiji, a sada smo bar 2 puta slabiji.

Trpeo sam i bio mazohista 4 godine, petu neću. Želim poraz od Dunajske, ako uđemo u evropu govna će nastaviti krasti, ovako neće imati šta, a postoji šansa da odu. Koliko smo para unazad godinama zaradili i da li se pojačala ekipe ili oslabila? Evropa i neki nizovi će samo zamaskirati ikebanu do nekog novembra meseca kao i obično. A sad daj ban.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Trpeo sam i bio mazohista 4 godine, petu neću. Želim poraz od Dunajske, ako uđemo u evropu govna će nastaviti krasti, ovako neće imati šta, a postoji šansa da odu. Koliko smo para unazad godinama zaradili i da li se pojačala ekipe ili oslabila? Evropa i neki nizovi će samo zamaskirati ikebanu do nekog novembra meseca kao i obično. A sad daj ban.
Evo, moderacijo, nemojte da vas čovek moli, učinite mu...

A ti, @Matke22 , ako stvarno misliš da će otići uprava ako ispadnemo, ti nas ili zajebavaš (bilo da si cigan ili ne) ili nisi onoliko inteligentan koliko sam mislila.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne zajebavam. U najgorem slucaju sa 2 poraza bi se gasili pozari dovodjenjem igraca, a ovo jebanje u zdrav mozak i gledanje jedne te iste sezone koja traje do oktobra. Neka hvala. Da nismo Partizan, pomislio bih da su ovi igraci Cukarickog.

Jeste cigan sam, cigan koji reaguje na rsb splacine na fk temi. I ne treba ban na mesec dana, nego na 3 meseca. Taman tad ce nam ostati samo Kup, a i to cemo izgubiti jer ne mozes ciganima prici.

Postenije bi bilo da se borimo za opstanak, nego jedno te ista predstava za siroke narodne mase.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Smiri se i ne glupiraj se.

Lepo ti kaže Jasmina, ako misliš da će ovi da odu u slučaju ispadanja iz Evrope grdno se varaš. Nisu oni postavljeni tu samo da kradu nego da rade svoj posao. A posao im je baš to, ikebanizacija. U prvenstvu da ne ugroze kurvu a u Evropi šta urade. Njih iz FK može da otera jedino pad pičkoustog.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ne mora pad pickoustog, sjebo je Zeljko taj izgovor silnim cutolog-legendama.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Ne verujem, on je u skroz nekoj drugoj priči, van fudbala...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nema potrebe da budes ogorcen na upravu. Oni su ološ i to smo apsolvirali evo 5-6 godina.
Za mene su veći krivci naše propasti Saša Ilic, Mateja Kezman, Bata Mirkovic, Ivan Tomic, pa i taj Pedja Mijatović, i još ko zna koliko naših velikih imena, koja ćute godinama, kao zaliveni, ne samo na samaranje Partizana kao SD od strane AV i države, nego i uprave kluba.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ne mora, ali koje fudbalsko ime imamo sa tom veličinom voljno da se prihvati plivanja u govnima? Nikoga

U tome i jeste problem sto nisu voljni, zato i kazrm da su cutolog-legende.

Recimo, Sale Ilic ili Pedja Mijatovic za dan rjesavaju sve to, samo da hoce (isto sam pisao za Zeljka vec godinu dana, a mnogi me ovdje ubjedjivali da je to nemoguce u sns Srbiji).

Njih dvojica bi to rijesili najlakse, ali i Bata Mirkovic i Tomic imaju solidan autiritet, jos ako bi ih nekom izjavom podrzali Jokan, Ivic, Paunovic...


Dakle, nije da ne moze, vec im puca kurac.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Eto nam ga jedan u upravi radi za dz, nije na poziciji. Igrao dva puta LS sa nama, doneo toliko radosti Grobarima i Partizanu, i na kraju kolika je p.... i g.... ispao , nemam reci. I dalje nas jebe u zdrav mozak....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top