Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Bilo je loših, ali i dobrih momenata. Rikardo nastavlja u svom stilu... Saničanin postaje ozbiljna rupa pozadi... Idemo dalje !!!!
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Meni se trenutna igra Partizana uopšte ne dopada. Ovakvom igrom najverovatnije nećemo dalje od nokaut faze u evropi. Mnogo netačnih dodavanja, bez ideje, bez probijanja. Rikardo iako daje golove, trenutno pravi više štete jer previše davi loptu i ko zna da li bi dao gol da nije pogodio igrača, previše slabo šutnuo.

Menig doveden kao pojačanje ali trenutno ne vidim da je neko ključno pojačanje za naš tim. Ali hajde, dajem mu priliku.

Partizan mora da se reši Uroševića i Miljkovića definitivno što pre. Ne trebaju nam povratnici nego pojačanja koja će da nam doneti ofanzivniju igru.

P.S. Da sam trener, svako vraćanje golmanu bih kaznio novčano. Veznjak koji igra nazad, dupla kazna.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Posao odradjen +5 bravo!

Generalno losa igra, nije bas sve dobro stimalo kao sto zna i moze, ali pobjeda je tu i to je najbitnije.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Zdjelar je bas u padu forme, mislim da treba da ga odmorimo uskoro, bas se vidi da se muci. Pobeda se pise, pohod ka tituli se nastavlja, +8 je jedino bitno
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Ocekivano teska utakmica. Nije Metalac tolika kanta, pritom mi smo MORALI da dobijemo.
Poslednja linija danas u svim kombinacijama dosta losa. Pad forme ocigledan. Nedostaci polako izlaze na videlo.

Pop odlican na golu. Vezni red solidan. Riki opet dao bar jedan.
Mening za sada enigma. Nisam siguran da li moze bolje, videcemo. Kapiram da mu treba jos vremena i navikavanja.

Srecan rodjendan menadzerskom treneru, teriznom kumu i unistitelju FK-a.
Da nas i sledece godine vodis u pohod na grupe LS-a.
Potez doktora iz Izraela posle treceg gola, pokazao mnogo toga.
Cela ekipa u zagrljaju, zajedno sa prvim trenerom, menadzerskom prevarom, teriznim kumom i unistiteljem Partizana!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска

Izvinjavam se na postu u toku utakmice, ali da pomognemo braći koja ne mogu da gledaju utakmicu. Postavio sam listu na server, samo treba da je skinete sa ovog linka, instalirate aplikaciju IPTV (plava aplikacija, ima je na play prodavnici) i u njoj aktivirate listu. Za gledanje na računaru potreban je VLC plejer. Prenos je na Arena sport 6 hr. Prijatno svima !!!
Ne dobijaju se poeni za postavljanje linkova u toku utakmice.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jako bitna pobeda. Metalac nikako naivna ekipa, gledao sam ih protiv kurve.

Što se nas tiče, odvratno smo igrali u nekim delovima. Miletića prodati ako može sad u pauzi opet nekim arapima. Hvala za sve ali mi srce stane u pete kad je on u 11.
  • Obradović užasan, bukvalno nije za Teleoptik čovek.
  • Miletić je teška kiksara. Saničanin uz njega užas jer čovek mora da pokriva sve rupe koje ovaj pravi.
  • Menig tanko baš danas.
Apsolutno pogodjene izmene. Problem je što mi nemamo čoveka koji može da uz Rikarda kao onda Leo Djurdjevic Tawamba iznese ovu sezonu. Na zimu mora da se reaguje inače problem.

Teraj dalje. Nisam zadovoljan igrom u prvih 45, uopšte. Posle se sve vratilo na mesto.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Оно радовање после трећег гола кад су се сви окупили око резервне клупе и Станојевића, то заједништво, другарство и позитивна атмосфера око екипе је оно што ће нам, чврсто верујем, донети титулу. Данас је био радни дан, сходно томе није било очекивати много људи на стадиону, али нема никаквог изговора за недељу и Чукарички. Овај Партизан заслужује да нас више буде на стадиону.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
iDEMO DO TITULE.

Da li je objasino Stanoje za onaj faul na derbiju, za koji se zakleo da ce dati odgovor u subotu, posle one konfernercije. zaista nije progvokacija, ne znam.?
Stanoja ja ne volim mnogo. Mislim da je menadzersi trener, svedocio je u korist terzi madjiji, ne zna kome je Damijanac menadzer, ili ko vec...

Ali ajdemo do titule Stanoje!

To je prva nasa obaveza, kazes... Hajdemo!

Daj neku pobedu u Evropi ako moze. A moze.... Kakav gent i 5-o. Sramota je vise da gubimo od junacke belgijske vojske :D .

TITIUA!!!!


Stvarno ne razumem potrebu da se, kad nam ide dobro, ljudi ograđuju od Stanoja kao da je jebeni Muslin. Kakvo kurac menadžerisanje, koji to igrač zaslužuje šansu a ne igra kod nas trenutno?

Mi od Marka Nikolića nismo bili ovako kompaktni, ne sećam se perioda da smo ovako sa lakoćom pobeđivali sve od kojih smo na papiru jači.

U ovom trenutku od Stanoja ne možemo imati boljeg trenera ni u Alisinoj zemlju čuda. Nemojte da ga pravimo od blata uskoro. Bukvalno sam mu do neba zahvalan što se prihvatio ove borbe protiv vetrenjača. Dečko je grobarčina, zna fusbal, živi za tu igru 24h i pravi rezultate uprkos upravi, uprkos državi. Pritom ima muda da kaže stvari koje ni navijači ne bi smeli javno, upravu da ne pominjem.

Pre nego što se iskenjate, razmislite da li to radite na pravom mestu, u pravo vreme i pravim ljudima po glavi.

Podrška Stanoju, daće bog do titule.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Bravo momci, drugo poluvreme bolje. Nea, cim je tu VAR cigani ne mogu da kradu i tu su gde im je mesto.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Svaka čast Bibrasu na još jednom izvanrednom nastupu, navijačima na poseti u idiotskom terminu, srećan rođendan Stanoju i poruka našem jako dobrom napadaču da bi mogao povremeno i da doda loptu, makar slučajno.
Nadam se da će ubuduće Lazetić biti deo stručnog štaba, ekipe mu uvek igraju vrlo pristojno i borbeno.
Našpanovati se za Belgiju kako znaju i umeju i napasti tamo, igranje na X nam ionako ništa ne znači.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.510
Nemamo normalnu ligu gde, barem iz gornjeg dela tabele, svako može da pobedi svakog ili otkine koji bod.
Imamo ligu gde se kiks jednog kluba dešava ređe nego prolaz Halajeve komete i gde taj isti klub konstantno kuka i izdaje saopštenja, pa čak i kad mu ide dobro sa rezultatima, za svaki slučaj, da se obezbede...
Da je kiks moguć ranije a ne na svakoj pedesetoj utakmici, ova pobeda večeras bila bi vredna svakako ali ne ovoliko koliko jeste zaista.
Ja još ne mogu da se načudim da im se desilo ono juče.
Gazi Partizane moj do titule i ne fermaj ništa i nikoga!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Plasio sam se kiksa jer su cigani kiksali i nevidljivog pritiska da se odlijepimo pristojno. Sada kad smo to uradili egipcani su u situaciji da ne smiju vise ni bod da izgube a znamo kako se to zavrsava.
Moram da kaze da Metalac igra muski, dobro tehnicki i zelim im da ostanu u ligi, njihova pozicija na tabeli je totalno nerealna.

Mi placamo cijenu stalnog rotiranja igraca a hvala bogu da opet to mozemo da radimo jer igramo na 3 fronta. Mozda imamo zato i slabije periode igre ali kad se sjetim da smo imali mozda 12 igraca za prvi tim do skoro- prozozivljavamo pravu rapsodiju ove godine
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top