Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
967
Reaction score
4.319
Локација
Nis
Nista nije rekao novo, vecina zna ovde realno stanje kluba. Majmuni kradu a nemaju znanje cak ni da pokrivaju sto su generacije majmuna pre njih pokrivali. Mi bre trpimo sve, kod nas mogu krimosi koji nikad u zivotu nisu bili navijaci Partizana da dodju i preuzmu tribinu a mi da cutimo. Reci cu po stoti put, nije Stanojevic krivac za opste rasulo u svetom klubu, uprava je rak koji je metastazirao i ne ocekujem lep kraj koji je sve blizi. Ako se ne pokrenemo protiv uprave brzo i masovno bojim se da cemo izgubiti klub bez ispaljenog metka.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.968
Локација
ante portas

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Ljudi, jel moguce da mi jos nismo ni otisli na pripreme, a sezona pocinje za 20ak dana? Jel realno ovo?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.241
Локација
Novi Sad
25. januar:
Partizan – Tikveš, 14.00
29. januar:
Partizan – Nepoznat protivnik, 15.00
2. februar:
Partizan – Dinamo Moskva, 14.00
5. februar:
Partizan 2 – Nepoznat protivnik, 11.00
Partizan – Dinamo Batumi, 15.00


Evo ga, samo je dopuna da je 29.01. Baseksehir
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Прво па мушко - победа! :icon-smile:

Ок, лак противник, тешке ноге, бла бла, али ето... у нашој чежњи за појачањима, мало смо заборавили да има позиција и у којима смо јаки (бар за Линглонг) - Мениг, Рики, Зека...

Прво пол. играли са Лукачем на голу, три штопера Сани, Вујке, Ћелави, у вези Лола, Дача, Зека, а ово све офанзива, Лутовац Холендер по крилима, Рики, Мениг у шпицу...дакле 3-3-4, иако коментатор то зове 3-5-2, само нек ми објасни како су крила везисти, али ајде...

Друго пол. играли клинци, види се да желе, види се да (нешто) знају - али нико није дао гол, дакле...
Без стараца тешко да (увек) има удараца, али уместо неких домаћих ,,половњака,, које бисмо доводили са стране, ипак треба пре давати шансу ,,деци,, - па чему нам служи онолики Земунело...

Ако хоћемо да доведемо (а нећемо?), доведи бре две класе, а не 6 половних...имаш у Земунелу децу па ,,пробери,, ко би могао да буде резерва, да улази повремено, да игра стално, итд...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Друго пол. играли клинци, види се да желе, види се да (нешто) знају - али нико није дао гол, дакле...
Без стараца тешко да (увек) има удараца, али уместо неких домаћих ,,половњака,, које бисмо доводили са стране, ипак треба пре давати шансу ,,деци,, - па чему нам служи онолики Земунело...

Ако хоћемо да доведемо (а нећемо?), доведи бре две класе, а не 6 половних...имаш у Земунелу децу па ,,пробери,, ко би могао да буде резерва, да улази повремено, да игра стално, итд...
Ne znam zašto se forsira ta priča o Zemunelu. Oni koji mogu vrijediti nešto se redovno priključuju prvom timu, oni koji zaista vrijede, ili igraju u prvih 11 ili budu u rotaciji. To da se ne smiju dovoditi polovnjaci, to potvrđujem.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Obradovic ponovo povredjen? Tačnije nije ni izasao iz povrede cele sezone...Kakva je to ... od igraca u drugom mandatu... sramota sta mi pokusavamo da rehabilitujemo...

Obrati pažnju na izraze!
 
Последња измена од уредника:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Meni je nejasno šta se njemu desilo. Sećam se driblera sa hiruški preciznim centaršutem do ovog sad neki trag i samo prezime na dresu. Čovek nema snage za duel, vraća svaku unazad, totalno beskorisan igrač. Ispade Miljko Majkon za sve njih lično (na povratnike bekove mislim)
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
To je to......Prvi vetric kad dune u Antaliji, vec imamo jednog igraca povredjenog.Prvi favorit u tom smislu je naravno Obradovic.Drugi je Markec ,radije nek ne izlazi ni na trening, barem njega da postedimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top