Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Delikatna situacija je bila kada se dovodio Lukac. Stojkovic je otisao kao prvi golman gde se moralo naci neko proverenije(iskusnije) resenje za slucaj da Popovic ne bude na potrebnom nivou. A onda je Pop iskoristio sansu i ostalo je istorija.
Mada iskreno meni je Stevanovic nas najbolji golman,ali kapiram forsiranje Popovica. Ako nesto imamo reseno i popunjeno na kvalitetan nacin to je golmanska pozicija.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.563
Reaction score
29.625
Локација
Novi Sad
Lukac je dobio ugovor na godinu dana (do avgusta), cini mi se da je u nekom od intervjua Stanoje rekao da je on tu sad kao podrska Popu i Celavom sa svojim iskustvom. Ja sam to shvatio kao da je on tu maltene kao neki pomocni golmanski trener i neverujem da ima neku platu. Pre ce biti da ce on ostati kao golmanski trener ako ne u prvom timu FKP, onda bar za omladince/kadete ili u Teleoptiku.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
@LuizEverton

Ne gleda se tako drugari.

Da ne petljamo previše: za sezonu 2022/23 evropske ulaznice već su podeljene, završili smo na 16. poziciji, s bodom manje od Kipra

Sledeće sezone prvak kreće u LŠ a tri tima idu u LK


2023/2024 po svemu sudeći (11sto mesto)
Prvak direktno u LŠ
Drugo mesto ide u Champions Path teže kf za LŠ

1 mesto imamo za LE

2 za LK

Ovo je provereno. :)
To sam hteo reci permutivao sam ali to si napisao za sledeću sezonu ne za 2 sezone
U stvari ti si mislio na Ligu Conference a na na LIgu Champion Hahah
Napisao si drugi ide u LK a ja kontao LCh
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Goran Tomić Pa ne igra Lukač za 20 000 mesečno već za plafon 5.
Evo recimo da si upravu...Prima plafon 5000 evra mesečno.
Kažete 12 meseci će samo biti? Neće kao Brašanac,Lola...?
Dobro.
To je oko 60000 evra.
Ostavimo na stranu što reče kolega forumaš da je stadion u rasulu i da rekonstrukcija bar toaleta bi trebalo da bude goruća pitanja...
a ne da se bavimo ovim glupostima...Ali da rezimiramo:
Za šta treba da prima Lukač pare? Za moralnu podršku Popu i Ćelavom.

Dobro,još uvek je legitimno.Nemanji Jovšiću i Lukaču ćemo plaćati usluge usavršavanja Popa i Ćele.
Još uvek sam na tom brodu...
Što bi reko naš narod kad ne možeš ubediti-pridruži se.

E ono što mene zanima da li postoji još neko mesto u Partizanu tog tipa?
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Prvi zahtev na nekom imaginarnom protestu protiv neke lopovske uprave morao bi biti: zarade igraca i zaposlenih moraju biti javno dostupna informacija! Do tad niko nikad nikom nista nece verovati, sam bog da je u upravi. Ovako se gadjamo ciframa... Jedemo govna... Mrzimo lopove... A niko nista ne zna sa sigurnoscu.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Evo recimo da si upravu...Prima plafon 5000 evra mesečno.
Kažete 12 meseci će samo biti? Neće kao Brašanac,Lola...?
Dobro.
To je oko 60000 evra.
Ostavimo na stranu što reče kolega forumaš da je stadion u rasulu i da rekonstrukcija bar toaleta bi trebalo da bude goruća pitanja...
a ne da se bavimo ovim glupostima...Ali da rezimiramo:
Za šta treba da prima Lukač pare? Za moralnu podršku Popu i Ćelavom.

Dobro,još uvek je legitimno.Nemanji Jovšiću i Lukaču ćemo plaćati usluge usavršavanja Popa i Ćele.
Još uvek sam na tom brodu...
Što bi reko naš narod kad ne možeš ubediti-pridruži se.

E ono što mene zanima da li postoji još neko mesto u Partizanu tog tipa?
Lukač je bolji golman od Stevanovića, bolje se pitajmo šta on traži u klubu. I u Partizanu i bilo gde treći golman ima istu ulogu.
 

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
stevanovicu kad istice ugovor on ode na tribinu, namece se kao grobarcina.. voli partizan i to je to... lepo mu je, solidna plata kad igra igra i to je to..
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.947
Локација
NBG
A otkud to da je Lukač skup?
Odakle vam to?

Nije to Lalatović, Đilas ili Pesukic gde se vade pare.

Jojić se vređa kao gerijatrija a naš najbolji asistent ove sezone.

Malo smo izgubili osećaj za realnost.

I ja želim kao @Matke22 mnoge stvari ali znam gde živim i ko mi je okupirao klub.

I ne očekujem da Stanojević bude Mesija a da prima metak za nas i da radi posao navijača.
Da uđe u sukob sa celim svetom.

Imali smo jednog takvog u košarkaškoj sekciji da Vas podsetim. Da li smo ga sačuvali? Proteran i doviđenja.

Da li su Trajković, Lazar Ćirković, Predrag Luka, Trujic menadžerski igrači Marka Nikolića?

Fokus treba da bude u podršci ovim momcima na terenu (kakvi takvi su) i da se jebe majka upravi i onome iznad.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Inače kolega @Micun mislim da si primetio do sada da je ovde reč o fenomenologiji a ne o količini para.
Šta više veći problem je dovođenje igrača a da ne primaju platu tj imaju ulogu prebijanja nečega(ili nekog)
A inače forum i služi da jedemo govna i mlatimo praznu slamu...
Ali u ovom slučaju ne moraš postavljati nerealne preduslove za izrađivanje mišljenja ako mi odgovoriš da li postoji još neko takvo mesto u Partizanukao što je ovde reč o golmanima?

Lukač je bolji golman od Stevanovića, bolje se pitajmo šta on traži u klubu. I u Partizanu i bilo gde treći golman ima istu ulogu.
Razumem.
Lukač je bolji. Stevanović je loš. treći golman ima stu ulogu. Tu su i jedan i drugi i treći...
Kako je to odgovor na pitanje koje sam postavio.

To je isto kao da smo doveli Bandalovskog a ja ti kažem :"bolji je od Ostojića"

A otkud to da je Lukač skup?
Odakle vam to?

Nije to Lalatović, Đilas ili Pesukic gde se vade pare.

Jojić se vređa kao gerijatrija a naš najbolji asistent ove sezone.

Malo smo izgubili osećaj za realnost.
Kako se osećaj za realnost gubi je stvar upita ukoliko odgovoriš na pitanje što sam postavio.
Ali zašto imaš nagon da teraš razgovor u drugom pravcu?
Ostavi Jojića ,Stanojevića pa i kolegu Matkea van ovoga.
Kada dođe period da navijač kritikuje izdanje igrača ,nebitno je da li je Jojić ili Kojić mislim da realnost je takva da forum biva mesto gde se to rasčlanjuje...

Kao što rekoh ne pretvaraj pitanje podrške kao preduslov da se ništa ne akcentuje.
Jer nije lepo a ni kulturno raditi šibicarenjesa pitanjima.

Ako ti je lakše neka bude ovako:
Lukač ima svu moju ljubav i podršku i jedan od boljih poteza uprave što je doveden.
Napred Partizan!
A sad da li postoji još neko mesto u Partizanu u narednih 2-3 godine,A da samo prima platu?
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Grave

Ma koj Lukac, to je nebitno. Vise me zanima sumina plata, ili da li je zeka milioner, ili ga nepotrebno blate. Stalno se spekulise o tim stvarima da niko nista ne zna. A mi to prihvatamo kao normalno i nepromenjivo, a smeta nam sto je zeka vegan.

Lepo sam reko imaginarnih protesta, ne zanosim se mnogo... A inace, mislim da nije nenormalan uslov. Trose se budzetska sredstva, ima da se zna plata. Ko u svakom budzetskom korisniku. Privatni zapadni klubovi ne kriju te podatke. Mos da se kaze, nismo mi svajcarska itd... Al to sto sam reko nije netacno.

Meni je to bitnije od toga ko igra i ko sedi u upravi. Nisam obratio paznju na fenomenoloske nijanse.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Micun
Kako se zove osećaj kada odeš u restoran ,naručiš jelo...oduševiš se ili razočaraš .Pa pitaš gazdu:
"Je li,kolika je plata ovom tvom šefu kuvara"?
A ovaj ti kaže : "po fakturi 200 evra"

Da li je jelo ukusnije ?
A ako sutra saznaš da mu daje još 500 evra van papira...Da li je još ukusnije?
Da li si siguran da i u tim zapadnim klubovima sve transparentno? Da je i u UEFI sve čisto. Da li je to čulo receptora naosnovu kojeg odlučuješ da li je nešto dobro ili loše
Meni je to bitnije od toga ko igra i ko sedi u upravi. Nisam obratio paznju na fenomenoloske nijanse.
jer taj koji i sedi u upravi je taj koji ti kaže da mirno spavaš nano .
Odgovor si dobio, nigde treći golman nema značajnu ulogu, ne znam šta očekuješ, da neko besplatno bude treći golman?
Dobio sam odgovor hvala.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Grave

Da je vecera sranje, a da sam sufinansiram restoran posebno bi me zanimalo bi me da mu vidim knjige i sta ima u zamrzivacu.

Kao sto me zanima i kako se bira skupstina kluba i sve vezano za finansijsko posl9vanje istog...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Da dodamo još osim što finansiraš Partizan da si i rođak Vučića u autonomiji mogućnosti.

Reč je bio o tvom verovanju transparentnosti kako bi odlučio da li je nešto dobro ili loše.

Nažalost u ovom primeru imaš samo mogućnost da veruješ u stepenu od
"čović studio veruj na reč" do prikazivanja knjiga poslovanja po registru.

Što imaš već.

A ovaj deo što si naveo da te zanima
"Kao sto me zanima i kako se bira skupstina kluba i sve vezano za finansijsko posl9vanje istog."
Je isto ono što i mene zanima samo nisam siguran da ću ikada dobiti odgovor ukoliko bude mirno more oko onih koji trebaju dati odgovor.
Što se u ovom primeru i pokušalo
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Grave

Ako placas porez i ti ga finanasiras... Nije valjda da se dalo zakljuciti da sam pomislio da sam ja vlasnik Partizana iz ovoga sto sam naipsao. Transparentno poslovanje kluba je kljuc da ljudi pocnu da vracaju poverenje u isti. Dok se to ne popravi makar malo, svakom zrdravorazumskom coveku ce biti problem da se iole potrudi oko takvog kluba. Sto danas imamo. Niko ne dolazi na utakmice, niko se sustinski ne buni protiv najgore uprave u paklenoj lopovskoj konkurenciji. Bez politickih promena nema nacina da se tako nesto dogodi. Ali treba tome teziti i to stavljati u fokus, pa korak po korak.

I sad da bi se jos dodatno ilustrovalo lopovsko stanje u klubu (kao da vec to nije 10000 puta do sad uradjeno), uzima se ime i prezime Milana Lukaca, i spekulise se dal on licno kroz svoju platu ucestvuje u lopovluku, a iznos njegove plate niko ne zna... Mozda je to posten tip koj, nije ni u kakvoj semi,a treci golman mora da se ima. On je samo, satro primer, a sumnjiv je, jer je treci golman. To je malcenje slamine slame. Sto bi sa mnom polemisao na ovu temu, ako si vec misljenja da forum za to i sluzi. Mlati brate, i ignorsi torlove poput mene, ko sto rade ostali.

Da komentarisem igru koju vidim na terenu, sa aspekta lisnog utiska ok, da komentarisem medijske natpise ili medijske nastupe igraca i to je ok, vidljivo je... Al da im komentarisme platu koju ne znam... Bas mi je bzvz, i jos poimence tako... Ja sam komentarisao Suminu platu za koju se pisalo da je pola miliona godisnje, ali istini za volju, ni to nisma siguran, pa nije ni to korektno.

Nema potrebe da mi pojasnjavas koliko sam naivan kad verujem u transparentnost... Transparentnost je ovde nepostojeca, ali svakako moze biti znacajno bolja. I to ne samo u Partizanu nego u svemu sto drzava potrosi. To mora da se poboljsa, ako ne sad onda za 20 godina, al mora negde da se pocne. Ako verujemo da nikad nece biti bolje, cemu onda ikakva prica...

Ja bih vise voleo da se ovde diskutuje sta bi teoretski moglo da se uradi protiv toga sto je ovde svima nedvosmisleno neprihvatljivo. Smara me da se u nedogled nalaze novi epiteti da se opisuju nijanse braon boje u sranju koje je u klubu. To sto bih ja voleo nije narocito zanimljivo, tako da se o tome i ne diskutuje.. Jbg
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
iko ne dolazi na utakmice, niko se sustinski ne buni protiv najgore uprave u paklenoj lopovskoj konkurenciji. Bez politickih promena nema nacina da se tako nesto dogodi. Ali treba tome teziti i to stavljati u fokus, pa korak po korak.
sad da bi se jos dodatno ilustrovalo lopovsko stanje u klubu (kao da vec to nije 10000 puta do sad uradjeno), uzima se ime i prezime Milana Lukaca, i spekulise se dal on licno kroz svoju platu ucestvuje u lopovluku, a iznos njegove plate niko ne zna... Mozda je to posten tip koj, nije ni u kakvoj semi,a treci golman mora da se ima. On je samo, satro primer, a sumnjiv je, jer je treci golman. To je malcenje slamine slame. Sto bi sa mnom polemisao na ovu temu, ako si vec misljenja da forum za to i sluzi. Mlati brate, i ignorsi torlove poput mene, ko sto rade ostali.
Svaki čovek je pokretan model uloga prebojen uverenjima.
Dok su političke promene usko povezane sa skupinom većeg broja ljudi sa istim uverenjem.
Kao što izabereš da budeš selektivno propustljiv za prikaz onoga što te determiniše tako isto i očekuj da će promene doći.
Sa količinom investiranja sebe u to dolazi spokoj ili nemir pa i kredibilitet da preneseš to na buduće generacije
koje neće se pitati na koji način
diskutovati sta bi teoretski moglo da se uradi protiv toga sto je ovde svima nedvosmisleno neprihvatljivo...
Jer je neprihvatljivo - neprihvatljivo a ne selektivno sekundarna problematika koju treba ignorisati zard primarne koja je ne rešiva.
 

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
nema transparentnosti nit ce biti dok se ne privatizuje cela liga, klubovi.. dotle je samo mlacenje prazne slame..
ne znaju se plate igracima, strucni stab isto, odrzavanju, osoblju.. ne znaju se transferi kupovine, prodaje, procenti, procenti menadzeru, oprastanju dugova.. ortak kaze ciji je drugar jako dobar sa scekarom da je oprostio oko 100k eura da bi otisao..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
@Goran Tomić Pa ne igra Lukač za 20 000 mesečno već za plafon 5.
Ma nije stvar u Lukaču kao pojedincu nego o sistemu poslovanja našeg kluba, o njihovom sistemu razmišljanja - a taj sistem je: ,,selo gori a baba se češlja,,!

Šta želi svaki pravi navijač Partizana?

1. Domaće trofeje
2. Pobede u derbijima
3. Evropu
4. Dobar fudbal

A to treba da bude i neki cilj Partizana, zar ne?

I šta smo ostvarili?

1. Kad smo poslednji put uzeli titulu?
2. Kad smo poslednji put pobedili u derbiju?
3. Koju Evropu igramo i kakve su nam šanse da tamo zabeležimo neki uspeh?
4. Koliko je fudbal dobar vidi se po proseku broja gledalaca na JNA...

A nakrcali smo dug od 30 miliona evra!
Zašta?!

Da imamo odličnog trećeg golmana?
E super, to nam je baš falilo ga ostvarimo sve one ciljeve!

Ništa protiv Lukača kao pojedinca, ali 60 000 evra godišnje tamo, 60 000 evra ovamo, dug raste - uspeha nema...

Od deset dovedenih stranaca solidno se pokaže jedno osam...
A od 10 dovedenih povratnika solidno se pokaže jedno dva...

I onda nam predstavljaju kao neki uspeh što će nam dovesti još povratnika...
Pa mi ni dozvoljenu kvotu stranaca nismo ispunili, u vreme kada ceo svet kupuje fudbalere po celoj planeti!
O čemu mi uopšte pričamo?
O Lukaču?
Super.
Ako je bolji od Popa i Piromana, nek brani.
Rešen problem.

A šta ćemo sa ostalim problemima?
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Sistem u Partizanu? Mi smo državni klub kod nas nikada neće biti ni sistema na terenu a kamoli u funkcionisanju kluba... Dug će da ti raste kako god okreneš u tome i jeste problem, sve da igraš evropu ti ne možeš da živiš samo od tih para i transfera, ne mogu ni mnogo bogatije zemlje od Srbije. Tv prava, sponzori, dresovi, suveniri, mi to ništa nemamo, nismo imali i nećemo imati. U Srbiji je najbolje biti fudbaler, moja generacija nije mogla da živi od toga pre 15 godina recimo, danas svi fudbaleri imaju prosečno 5, 6 puta veće pare, a ni sa tadašnjim budžetima nije moglo da se napravi ništa zar stvarno misliš da će danas kad najobičniji kljako ima 10 000 evra u nekom Čukaričkom koji je prilično organizovan klub uzgred, Partizan da napravi iskorak? Hoće ako država to pogura, sami nećemo nikada ništa uraditi jer upravo država je kriva za to i niko sem nje. Jer bez države ne mogu da kradu prvo to, drugo nesposobnim likovima država normalna ne bi dala klub od kog živi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top