Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
369
Reaction score
1.118
Локација
the middle of nowhere
Uprava dragog nam fk-a je glavni i jedini krivac za ovakvo stanje u klubu. Trener kao i velika većina igrača su njihovi potezi i kombinacije, šta više prilično sam ubedjen da za mnoge kombinacije nije ni konsultovan sportski sektor. Mislim da ova ekipa sve i da hoće više od ovoga nije u stanju da pruži. Ono što je najgore što se prave blesavi i izigravaju fikuse dok trener i igrači trpe salve pljuvanja sa svih strana. Osvajanje titule ma koliko je svi mi želeli u ovoj sezoni je samo produžetak agonije sa ovom upravom i alibi za dalja njihova mešetarenja i malverzacije. Kakav god da bude ishod na kraju sezone podržaću trenera i igrače, bolje trenutno nemamo i kakvi god da su nose dres Partizana!!!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Odjavio sam se posle prosleg kiksa sa ove teme, jer sa godinama sam naucio da je meni moje zdravlje najbitnije. Ali slabo mi ide to u praksi, priznacu. Opet me je posle duzeg vremena ova sezona "pojela" i uzela pod svoje, vratila me tamo gde pripadam i gde me srce vuce. Eh, Partizane moj napaceni i ja sa tobom.

Pamtim razne sezone, pamtim razne brodolome, pamtim razne kanale, pamtim razne skandale, pamtim razne derbije ali ne znam da li pamtim ikada ovakav osecaj pred jedan "odlucujuci" derbi. Onaj osecaj kada imas sve u svojim rukama, a opet nista nemas. I osecam da sva tragedija ove sezone, naseg Partizana zadnjih godina i sve oko njega staje u tu recenicu.

Mene samo zanima, kada prolazi rok trajanja jednoj upravi? Evo hipoteticki - a realno smo najblizi tom scenariju, da izgubimo titulu a ovakvi kakvi smo verovatno i Kup - sta to jos mora da se desi, pa da bude nekih promena? Godinama bez titule, velikom verovatnocom i bez Kupa, razoreni na svim nivoima, uniste, osakaceni. Drzi nas politika? Pa drze nam i KK pa je dolazilo do promena na raznim nivoima. Sta je to u fudbalu toliko drugacije, pa nekome odgovara da drzi ovu grupu ljudi bez ijednog kvaliteta koji ih preporocuje da se bave tim poslom kojim se bave? Koliko to susnih godina treba da prodje pa da neko digne glas, neka javna licnost, neki bivsi sportista Partizana, legenda, neko da napravi neki pritisak, neki politicar? Mislim ovo je prezvakana tema ali negde mora da postoji valjda neki parametar, neka granica, crvena linija.

Ima nazalost i do nas navijaca i do samog drustva. U nekoj Grckoj ili Turskoj clanovi uprave na primer ne bi kroz prozor mogli da provire i molili bi da se nadje neko ko ce da uzme vruc krompir iz njihovih ruku a ja se kladim da se Iliev i Vazura lagano setkaju kroz grad, ispijaju pica i verovatno jedan deo koji pljuje po njima preko tastature, trazio bi da se slika za jedan lajk. To se da primetiti i kada su politicari u pitanju. Takvi smo, kakvi smo i zato nam i jeste tako, ne samo kada je Partizan u pitanju.

Da li cemo se u subotu povampiriti? Tesko. Da li verujem u pozitivan ishod? Nazalost ne. Da li se plasim nekog epskog debakla posle xy godina, a mozda i prvi put? Plasim se. Neka me razuvere i bicu im zahvalan!

Biti ili ne biti.

VOLIM PARTIZAN!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Zar je picka ivica narkoman jos uvijek sportski direktor? Zar nije on otisao? I samo da se obratim ovim moralistima s foruma, ako je neko nezadovoljan ili razocaran igrom, ima pravo to da izrazi na forumu, sve dok ne krsi pravila foruma. Manite se tih fazona ”pljuvaci”, ”mrzitelji Stanoja” i slicna sranja.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Stanoje pisa uz vetar, nekad je u tom buntu bilo mnogo toga grobarskog, zahvaljujuci dvostrukim arsinima koje primenjuje u drugom mandatu - od tog bunta ostala je karikatura.
Castan covek uvek moze da se okrene i ode, kao na primer Canak i Jokan. Ako si castan covek i najbolji evropski trener kao Zoc, mozes mnogo toga jos.
Stanoje nema mnogo izbora , on ce u legendu otici svakako, a od sledeceg derbija zavisi kako cemo ga pamtiti.
Ako ih zgazi, prebije i pobedi, jedna prica.
Ako nastavi da palamudi kao sto radi vecinu drugog mandata, jbg.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.696
Reaction score
22.652
Локација
Beograd
Mene takav jedan na Tviteru blokirao, onaj Grobarko, voli čovek više Stanoja, nego Partizan, poseban fenomen...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis
Pljujete bre na pogresnu adresu celu sezonu. Pitam ja Vas sa kim se Vi svadjate?!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.625
Pljuvanje je pocelo tek sad, a zasluzeno je i ranije.
Ono pre je bilo kritikovanje, normalno je da ces da kritikujes trenera, od njega ocekujes nesto, od uprave ne ocekujes apsolutno nista.
Evo, ako napisem prvo da crkne Vazura a onda nesto o Stanojevicu, je l' onda moze?
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.625
Zasto to mora da bude pljuvanje? Mogao je da kaze normalno kako stvari stoje kad je vec veliki Partizanovac.
Od tog Stanoja, borca protiv uprave i nepravde, ostao je mit, sada imamo saucesnika i sto pre shvatite to bolje za zdravlje.
Voleo bih da saznam ko mu je obecao fer takmicenje, ko je ovlascen da daje takva obecanja i sa kim to iz fss trener Partizana prica o prvenstvu tako neformalno iza ociju javnosti.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
Isti je oterao najbolje igrace koje je imao, i koje je od povratka u klub svakodnevno targetirao/pljuvao.
Insistirao na dovodjenju/povratku pojedinih "igraca*", tražio tri prelazna roka, milion puta ponovio da je zadovoljan igračima kojima raspolaže, do pre neku nedelju nije imao zamerke na sudjenje...
Mislim stvarno, kritika je neosnovana...
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Zasto je dosao kad je budzet 0 evra
Da dokaze sebi da je dobar trener?
Onda uzmes pa kazes u javnosti budzet je 0 nista ne ocekujte pa sta bude,bude...cutnjom i pravljenjem kako je sve u redu daje opravdanje upravi a na sebe navlaci bes...da li bi iko zamerio njemu da je bio iskren i to rekao...ne bi smo mi pisali sto nema pojacanja vec bi znali sta da ocekujemo
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis
Pa jel ste to mislili da ce Stanoje da pljuje upravu kad ima sanse da skine cigane, jel je to trebao da dovede sebe pred otkazom kad je napravio korak napred od savine sezone?!. A obecanje o postenoj trci za titulu je mogao samo da dobije od vucelica....ovaj iznad pise o nekim prelaznim rokovima bez budzeta i prodaji igraca...pa sta bre radi uprava?!. U Partizan da dodje i gvardiola nebi bilo dobro, meni nije jasno da ste toliko slepi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top