Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Svaka cast Nathu sto je svojim majstorlucima ucinio da ovo sinoc bude rutiniranje. A vidjelo se od starta da smo naostreni da ih rijesimo na brzaka. Bravo!

Arena pederu. Mislim, ne cudi me sto to rade. Ako ste bili maltretirani onim saopstenjem zbog Premijer lige, sve je jasno.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.477
Reaction score
2.265
Fale nam jos troje za ozbiljan napad za titulu, golman Popovic je vise isplasen ili mu je takva fizonomija lica, Lutovac je zalutao na desnu stranu i jedan centralni vezni po mogucnost da daje i golove.Drugo od kadra sto imamo je gore dole korektno za ping pong ligu koju nismo je osvoili cetiri godine.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Od 11 standardnih ja bih samo konkurenciju pojačao na štoperu i krilu ovo ostalo je manje više korektno uz sve nedostatke.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Kad godinama igraš na tri izmjene onda ti pet dođe malo nejasno. Šta da radim sa toliko izmjena? Mislim da je kompletan stručni štab shvatio ove prednosti izmjena. Svjež igrač u 60' je ubica, a zamjenjeni umjesto da rasporedi snagu na 90 planira je utrošiti u 60. Praktično umjesto dosadašnjih 13 igrača trener ima 15 na raspolaganju, znači pola tima, od kojih 10 ne igra 90 nego 40 do 60 min.
Vjerujem da promjene, izmjene... donose dobro.

Bravo! tacno tako! zato je rotacija nesto sto donosi titulu, a za rotaciju treba imati igraca i atmosfere.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.018
Reaction score
11.960
Локација
JNA
Od vas upućenijih, ko sada vodi jug?
Bilo je reči o Preliću, mada ne verujem da je to on...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
Velika je šteta, što uprava ne želi da dovede jos jedno dva kvalitetna pojačanja. Bila bi to, žešće dobra priča. Uglavnom, jako je važno da je atmosfera u timu odlična. Kao i ovde na forumu! Ma, nama malo treba.

prvi put posle cetiri godine hvatam sebe da sam napaljen. ovaj partizan vidim kao sampiona!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Nadam se da gresim, uopste ne delim taj vas optimizam.
Previse epizodnih igraca, koji bljesnu pa ih nema 10 utakmica.

Ne moze vise da me zavara Lazar Markovic, sa dve dobre partije, a onda dodju dve jace utakmice, on se ne vidi, i nastavi u tom tempu.

Danilo Pantic isto, eto i on je kao proigrao, a onda pocne Natkho jednu utakmicu i vidi se sto bi reko Andjus da Panticeva lopta nista ne znaci u fudbalu, njegov pas, dribling.

I Jovic isto treba jos mnogo da guli da bi dobijao ovakve hvalospeve.

A sta tek reci za nezamenljivog Jojica. Jeste ovu poslednju utakmicu odigrao dosta bolje, a da li ste primetili kad je izgubio loptu pa pokusao da se zagradi negde na nasoj polovini, koji smehotres. Kao prvi put da igra fudbal, uzeli su mu loptu bez ikakvog napora, i daje protivniku opasnu kontru, koju livadari ne koriste naravno.

Ono sto je veoma pozitivno jeste da imamo tu kombinatoriku u napadu, cak deluje i lepo za oko, gde na prvu, drugu napravimo dobru akciju i deluje da lako mozemo do gola.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
Aj ljudi ne zavaravajte se
Pola ekipe mozes odma da promenis bukvalno cao zdravo niste ni za klupu pfc-a... a klupu mozes odma da posaljes da skuplja lopte

Ps mene ne interesuje kako igra pantic, znaci bas me briga kako igra, on prosto NE TREBA DA BUDE TU razumete ! Znaci decko je samo jos jedna paradigma kako govna vode klub, uzimite samo njegov primer i sve ce vam biti jasno (jos jednom da napisem ja protiv njega licno nemam nista protiv, nek je on decko ziv i zdrav i nek potrosi u zdravlju kes koji zaradi od fudbala, on je u celoj prici najmanje kriv, koristi opstu situaciju u kojoj je klub a i drzava)
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ukoliko tim donosi rezultat, trofej apsolutno je nebitno ko igra u njemu jer sve je stvar ukusa, simpatije i antipatije.

Miljković je osporavan uvek ali njega Stanojević forsira, a ne verujem da ga forsira jer misli da je loš jer onda puca sebi u nogu.

Rukavina je bio neki prototip desnog beka ali danas čitam da ljudima smeta to što Miljković ne ume sa centrira, pa nije baš ni Rukavina da ih deli rukom.

Na beku uvek igraju najmanje talentovani klinci i tako je verovatno svuda u svetu jer dobrih bekova nema odnosno ima ih jako malo.

Da li bi većina nas volela bolje igrače od Miljka i Dače, pa naravno. Da li je realno da imamo bolje od njih pa i nije.

Mi da smo ikada imali 11 dobrih fudbalera igrali bi bar koju osminu finala LŠ za ovih 30 godina kako ona postoji.

Možda zato ta ljubav i ne prestaje... Ništa nije idealno a sve je savršeno.

Fale mi one letnje večeri i dolasci na stadion sa početka ovog veka, tada su mi svi ti igrači bili idealni jer sam bio dete, a ovo sada što tražimo zamerke je samo sazrevanje.

Meni je Ćirković bio jedan od idola onda gledam oca i pitam se pa šta mu smeta vidi kako Ćira trči...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top