Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
A taj Pivić je bio neki direktor ne znam čega u OFK Beogradu, sa Terzom-mađijom.
Rekoh li ja, jedini način da sigurno ne bude "včć pdr" povika na stadionima je da nema publike.
Tužna tribina zaradila platu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Zašto nas da kazne? Zar Novi Pazar kao organizator meča ne snosi svu odgovornost......
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.184
Reaction score
6.987
Локација
NbG
Bio je i Zrinski domacin u Mostaru...
 
  • Like
Reactions: Dzo

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.661
Локација
Beograd
Zašto nas da kazne? Zar Novi Pazar kao organizator meča ne snosi svu odgovornost......
Za organizaciju meča da, ali Partizan snosi odgovornost za ponašanje svojih navijača koji su došli u organizaciji kluba...lepo nam je Dino pisao o tome da je Partizan hteo to da izbegne, ali...jebiga...
A Naser Oric? Kosovo je pored Srbije? Ovo je Turska? Nista, a? Ok
Izvini a kakvu korist mi (Partizan) imamo od toga što će da kazne NP za neke sledeće utakmice na kojima nećemo igrati mi, ali hoće npr. zvezda?

Ovo je po hiljaditi put da je ,,Jug,, uspešno odradio da će Partizan da ,,fasuje,, kaznu, a sve i da nije, uspešno će odraditi to nekom sledećom prilikom...

A sad nam vratite Nuklearni otpad da se lepo k'o ljudi ispričamo o patriotizmu...
Rasprava je ionako bila ušla u neke kulturne vode, pala su i izvinjenja...guranjem nečega ,,pod tepih,, ništa se neće rešiti...
Doduše, da država (a ne naš mali Nuklearni otpad) nešto hoće da reši, rešila bi još odavno...
Ali neće.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Posle jučerašnje utakmice gana, mislim da smo apsolutni favoriti za titulu a Matke?
Onako spori tim nisu dugo imali, odlazi im i ivanic al bolje da ostane jer je u onom starom modu.
Mora da dovedemo još 3 pojačanja, sada se uzima titula, nemoj da se zajebavate!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.838
Локација
vaginamandibularia
Lepo deluje ovo na klipu,ali ako neko napravi novi klip ljudi bi se pitali dali je ovaj Jojic blizanac onom Jojicu.Sto se mene tice,maksimum 6 minuta na terenu,da odmori nekoga.I to u situaciji kada vodimo 2-0,3-0...Evo i Smiljanic tera 3-cu godinu U Partizanu,a svi normalni ljudi se pitaju ZASTO???
Ovaj klip je bio pre nego sto je otkrio da moze da jede heljdu iz jastuka
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ja se ne sećam da je Živković igrao u Raškoj pa pao i povredio se, ne sećam se toga, mislim da je Lutovac igrao od početka možda sam i omanuo a svi pišu da je igrao.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pao je posle vazdusnog duela sa igracem Socija...
To se jednostavno desi kad imas igrace koji nisu dorasli profesionalnom fudbalu.

Pri dovodjenju igraca otpao bi mi svaki koji ne bi imao zadovoljavajuce fizikalije.

Moldavci su pokazali da se na fiziku moze pobediti cak i kad si tehnicki inferioran.

Edit: plasi me Lutovac u odbrani.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pao je posle vazdusnog duela sa igracem Socija...
To se jednostavno desi kad imas igrace koji nisu dorasli profesionalnom fudbalu.

Pri dovodjenju igraca otpao bi mi svaki koji ne bi imao zadovoljavajuce fizikalije.

Moldavci su pokazali da se na fiziku moze pobediti cak i kad si tehnicki inferioran.

Edit: plasi me Lutovac u odbrani.
Čitaš li šta sam napisao?Pišu da je pao protiv Pazara a nije ni igrao.
Dno novinarstva, prepisivačka škola.
Inače onaj Jankovic je strašan igrač, ja ne znam šta rade naši skauti sa hiljade odgledanih fudbalera?
Definitivno Šapić nije za nas, mislio sam da jeste ali proslog četvrtka videh da je kiksara teška.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Биће баш изазов одабрати екипу за Металац. Играчи су изнурени након оног циркуса у Пазару и маратонском трком са русима. Урошевић мора да одмори и да буде спреман за португалце, човек није стао од старта сезоне Можда и Здјелар....биће гадно баш одабрати тим али морамо да победимо како знамо и умемо, 3 бода по сваку цену макар била најружнија 3 бода икада јер ово је баш тежак моменат и психолошки, а понајвише физички. Играчи који нису много играли ове сезоне, а против Металца добију минутажу морају да је искористе максимално, ту нам је највећа шанса за нова 3 бода јер стандардни играчи су преоптерећени неће моћи да повуку екипу као у претходним мечевима.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Iako nije imao svoje veče, napadač Rikardo Gomeš bio je zahvalan zbog toga što je pobedila snaga timskog duha.
“Nije bilo lako, ali uz strpljenje i moć tima, ne pojedinaca, već tima, prošli smo dalje. Ovo je dobra grupa igrača, imamo dobru atmosferu, odnosi među igračima su odlični, što se vidi na terenu. Trčimo na terenu jedni za druge, radimo sve jedni za druge kako bismo stigli do rezultata“.

''Stvarno sam presrećan, drago mi je da je trener verovao u mene, odzužio sam mu se, ali svi smo mi heroji. Navijači su nam dali snagu da se dva puta vratimo. Nije još sve završeno, ostalo je još jedno kolo do grupne faze.
Nisam se bojao, verovao sam da ćemo da prođemo. Prija mi podrška navijača, od prvog dana su videli da ginem za ovaj klub, da dajem 100 posto od sebe, bez obzira da li sam na terenu ili klupi. Ja sam vojnik Partizana i želim da tu završim karijeru. Ostaću ovde sigurno do kraja karijere'',
poručio je Stevanović.

Slobodan Urošević i Sale Zdjelar su takođe vojnici Partizana, koliko su samo ti momci sinoć pretrčali! :respect

I posle prespavane noći, ja i dalje ne verujem da smo mi prošli.
Juče sam Garbi u toku utakmice pisao kako smo osakaćeni i kako će biti podvig ako prođemo, on mi je rekao ajde bre ne pravi alibi. To alibi nije, ovo je takav podvig da ja ne verujem da smo mi u ovom trenutku sa toliko povređenih igrača i bez pojačanja ovo prošli. Sve ovo što sada pišem, pisao bih i da smo izgubili, a znam kakvi bi se sve napadi na ekipu i struku srušili. Jedina adresa koja treba da bude napadana su govnari u foteljama!!!
Šćeka rovit, Miljković rovit, Obradović rovit, Živković rovit, Jović povređen, Lutovcu otac preminuo, Hole spreman za nekih 60-70 minuta (sam tražio izmenu), Rikardo takođe spreman za 70tak minuta fudbala, Suma bez priprema.
Još jednom svaka čast svakom od vas momci. :respect:clap

A ko će igrati protiv Metalca i kako će se minutaže sklepati...
Upravo jebem li vam mater.
 
Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Stanoje je vec zabrinut zbog toga i to je sinoc izjavio. Ocekujem da ce Urosevic i Zdjelar odmoriti. Obradovic se vratio sinoc, pocece protiv Metalca verovatno on. Scekic ako se skroz oporavio verovatno umesto Zdjelara. Mozda neko i od stopera odmori pa ce uskociti Ostojic. Takodje, verovatno je umor stigao i Rikarda koji je sinoc odigrao ceo mec ali da li mozemo tu da rizikujemo pa da ga menjaju klinci (Milovanovic ili Bazdar) ne znam bas. Fale nam zbog povreda i Jovic, Pantic... I opet se vracamo na to koliko nam trebaju pojacanja... upravo sisaj kurac.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.184
Reaction score
6.987
Локација
NbG
Iskarikiracu jednog naseg pesnika koji je rekao da covek koji veruje da je srecan i jeste srecan. Zato cestitke Stanoju sto je usadio u nase igrace veru da prolazimo dalje i kao rezultat te vere smo dobili onakav voljni momenat i borbu sinoc.
Kad sam vec kod Stanoja, moram priznati da sam i sam imao negativnih komentara i misli jos od dolaska i nekih prvih nespretnih izjava i koraka. Ovo sinoc, gledajuci izmene i tajming istih (Suma, Scekic, Terzic, Stevanovic) je skolski primer takticki dobijene utakmice.
Kad smo kod igraca svaka cast svima koji su izneli ovo i pokazali nam da ne moramo uvek mi da budemo oni koje nepravda pogodi. Sreca prati hrabre i mi smo je sinoc zasluzili.
Popovic, kod golova nije mogao mnogo da ucini, mozda kod drugog da ne izlece onoliko ali zato nas je i spasao u 1.produzetku. Kolegijalno prihvatio Stanojevu odluku, samo neka nastavi da raste.
Urosevic, sve ste rekli, vredni ratnik koji stigne da bude opasan i u napadu, a da ima jos malo onoga sto mu fali odavno ga ne bi gledali u nasem dresu.
Zivkovic, pogubljen na pocetku i defanzivno i ofanzivno ali se davao i davao i toliko puta je islo sa njegove strane da je doslo i do jedne ok situacije nakon njegovog centriranja i Uroseviceve lose reakcije. Doneo korner kod drugog gola.
Vujacic, moj licni utisak da je ispadao kod oba gola, kao i kod one situacije u 1.produzetku koju je Pop odbranio ali srce koje taj covek ima i ratnicka energija su ga zasluzeno doveli na drugu stranu, medju heroje i najzasluznije za sinocni prolaz.
Sanicanin takodje borben i po meni fino pojacanje. Tiho i bez pompe covek gine na terenu.
Zdjelar, motor ove ekipe i kapiten po odnosu i ponasanju i kada ne nosi traku.
Jojic, verovatno cu glasati za njega kao igraca utakmice i ne zato sto mislim da je sinoc bio najbolji (to je svakako tesko izdvojiti) vec zato sto je ovo sinoc veliki iskorak na sve sto smo videli od njega po povratku i gol je zasluzeno dosao kao nagrada za sav trud, borbu i volju.
Natho, po meni jedan od slabijih sinoc ali majstoru je dovoljan i jedan potez sto je onaj slobodnjak svakako bio. Golmanu svaka cast za vadjenje one lopte.
Holander mozda i tanji od Natha, zarobljen u nekom medjuprostoru, niti ga je konkretnije bilo napred niti je pozadi puno pomagao, a ne secam se nesto da sam ga video i na sredini :D
Markovic, sinoc kapitenski i on je poprilicno uticao na voljni momenat cele ekipe svojim doprinosom od prvog minuta i sve sto je dobro doslo u 1.poluvremenu doslo je sa njegove strane. Cak sam posle par poteza (sut iz kolena u 1.pol i 2 asistencije u drugom) pomislio da i ona precka u Sociju nije bila slucajnost :D
Rikardo sinoc konstantno okruzen dvojicom ali on toliko elegantno izgleda na terenu od prijema lopte, gradjenja... da je milina imati ga u timu.
Izmene na racun Stanoja jos jednom.
Scepa jubilarac i hvala i njemu i malom Terzicu sto cemo taj 400 gol pamtiti za sva vremena.
Suma jos nije fit, imao je dobre momente sinoc ali nesumnjivo nam je potreban takav igrac u rotaciji.
Stevanovic sinoc kao rezervni golman izraste u heroja i svaka cast jos jednom Stanoju sto je u jednoj utakmici uspeo toliko dobrih stvari da donese za ekipu i atmosferu medju igracima. I nije tu samo prolaz u pitanju.
Miljkovica ne bi nesto komentarisao, korektno svakako ali ta izmena je vise krpljenje i improvizacija obzirom da smo imali skracenu klupu usled povreda i smrtnog slucaja kod Lutovca.
I lepo je danas gledati ponovljene snimke, citati portale i ostavljati komentare. Samo treba lagano arhivirati Soci i manuti se tih teorija da je sledeci protivnik laksi. Soci je proslost a Santa Klara je najtezi moguci protivnik iz prostog razloga sto je i jedini koji nas deli od ulaska u grupnu fazu koja nam je toliko potrebna. Samo sa takvim pristupom i odnosom kao sinoc mozemo ocekivati pozitivan ishod.
Ziveli :ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top