Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac
Можда се опоравио довољно за тих 7-8 мин колико је играо. Ваљда је то добар знак и да ће моћи да игра дерби.
Управо то. Уместо да буде драго људима да ће можда бити спреман за циганку, овде се раде сплетке..Сигурно је без дозволе управе играо.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Ako se Menig pokaže kao pojačanje to može biti dupla dobit. Tada bi Pantić moga da igra u sredini gde se i najviše može dobiti od njega. Imao je on sasvim solidne partije tu i može puno kombinacija da se pravi sa njim, Zdjelarom i Šćekićem, pai Jojićem u veznom redu ako ofanzivog veznog ostavimo Nathu ili Sumi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Након завршеног прелазног рока овако би требао да изгледа тим по позицијама тј. очекујем да се највише ови играчи ротирају:

iIFkGsA.jpg


У средини смо мало дефицитарни па ће вероватно Шћекић некад да игра са Јојићем некад са Здјеларом (Лола може да уђе реда ради у финишу). Евентуално може Натхо да се у неком моменту врати на природну позицију мада га Станојевић ту не рачуна и не верујем да ће ту играти осим у некој крајњој нужди. Од нових клинаца Миловановић би могао да добије мало више шанси али Баждар и остали неће се много наиграти.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
@PFChampion
Greškom sam na drugoj temi upravo to napisao. S tim što Pantić može i više u unutrašnjost da ide i rotira sa Jojićem u zavsnosti koliko ofanzivno/defanzivno igramo. Menig mislim ni pod razno centralni spic sa 174 i 70 kg. Ovo je u svakom slučaju postavka sa krilima i jakim CF gde je glavna zamena Rikiju Milovanović ili Štulić.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Можда у мањим мечевима Миловановић буде први избор ако Рикардо буде требао да одмори или не дај Боже силом прилика буде морао да изостане али у јачим мечевима не верујем да ће Станојевић изабрати Миловановића већ Менига....или Холендера. Ако са Рикардом буде све у реду и не буде морао да изостане у Европи или дербију мислим да би Миловановић требао да му буде прва замена. Барем ми се чини да Станојевић овако размишља али што се мене тиче волео бих да Миловановић буде прва замена Рикарду и да добије већу минутажу, значиће и Рикарду да некад одмори, чека нас јак распоред..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Добра фотографија! Леп момак, личи на правог фудбалера, супер минђуша, добре тетоваже...
Само...ко се на млеко опече, тај после и у јогурт дува...а и кога су змије уједале, тај се и гуштера плаши...
И за Жељка Бебека смо писали свашта и очекивали од њега неки ,,концерт код Хајдучке чесме,, кад оно - прц.
Тако да...свака част момку из Холандије, али ја бих прво да га видим на терену, пре него што кажем нешто одређеније...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Након завршеног прелазног рока овако би требао да изгледа тим по позицијама тј. очекујем да се највише ови играчи ротирају:

iIFkGsA.jpg


У средини смо мало дефицитарни па ће вероватно Шћекић некад да игра са Јојићем некад са Здјеларом (Лола може да уђе реда ради у финишу). Евентуално може Натхо да се у неком моменту врати на природну позицију мада га Станојевић ту не рачуна и не верујем да ће ту играти осим у некој крајњој нужди. Од нових клинаца Миловановић би могао да добије мало више шанси али Баждар и остали неће се много наиграти.
a što ste svi prihvatili mantru (pretpostavljam zbog odluka trenera, ali nije to upisano u kamenu) da je Natho AM kad nema kretnju potrebnu za AM poziciju i čovek je uvek do Partizana igrao CM/DM, pogotovo kad ima "čistača" pored/iza sebe kao što su Zdjelar ili Šćekić?
meni bi on igrao kao CM ili DLP sa Sumom ili možda bolje Pantićem koji ima veći radijus kretanja na AM poziciji, a na DM-u Zdjelar ili za gabaritnije ekipe Šćekić

verujem i da će Ćela Miletić da igra pre Vujačića, naravno ako je u potrebnoj formi
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Naravno da neće igrati prije Vojvode Vujacica. Na njega je red da bude prodat, a i trenutno je bolji igrač.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Vujačić ide na zimu, Raju Božoviću se žuri, Ćela će biti standardan na štoperu nakon njegovog odlaska.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top