Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.388
Локација
Nickname
Ispadao u javnosti, umeo da iznervira, kiksne kad najmanje treba, pokaže tragove i posledice bivstvovanja u smećarskom klubu itd...
Ali branio je Partizan, nije da nije, bio i kapiten, imao muda, rizikovao po cenu života više puta, što na terenu što van, luda glava jednostavno kakva se neće u skorije vreme pojaviti.
Hvala i srećno u daljoj karijeri!

Screenshot_20210725-230034_Instagram.jpg
 
Последња измена:

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Čestitke ekipi na pobedi u NS, ovo je bilo jedno od tradicionalno nezgodnih gostovanja. Treba rešiti i Novi Pazar u 4kolu i do derbija da smo u nizu pobeda a posle derbija, ako Bog da, na minimum +5
U klubu da se uozbilje i dovedu par ozbiljnih pojačanja (ima mesta za strance, pošto po novim pravilima mogu i više u protokolu...) pa će i titula biti realnija a i grupna faza u Evropi...
I Stojketu Hvala za sve i svu borbu za Partizan koju je pokazao i srećno u novom klubu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.726
Рутински смо их одрадили. Помогло нам је доста и то што су и они играли у четвртак иначе би то био мало тежи бункер. Мада меч је решио један господин у два потеза

Пантић лево, а Натхо иза Рикарда....Лутовац десни бек. То би ваљало да буду промене у Словачкој односу на прошли четвртак јер Јовић је још превише зелен за првих 11, а и штета би било да овај трио не заигра од старта.

Јел онај кондициони Стојановић још увек у клубу?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Bravo za rutinsku pobjedu, ali to i dalje ne mijenja činjenicu da su ovom timu potrebna bar 4 ozbiljna pojačanja.

Joviću treba da se skrene pažnja da ne mrsomudi pred golom, jer takvi igrači uglavnom brzo završavaju sa ozbiljnim fudbalom.
 

VozdTopola

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
22
Reaction score
47
Локација
Topola
Jako vazna pobeda za nastavak sezone ima prostora za napredak u oba pravca terena.
Trebaju pojacanja to je valjda svima jasno sem Ilievu i ostalim pacijentima u upravi.
Natko klasa bio i ostao!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
I Stojketu Hvala za sve i svu borbu za Partizan koju je pokazao i srećno u novom klubu.
Ovo naravno i obavezno!

A setih se i da nisam ništa napisao za Stojketovog ,naslednika, Popa...nisu mu baš mnogo zapretili, ali je baš linijski golman, svaki centaršut prepušta odbrani i gleda šta će biti...pa ništa neće biti ako odbrana ,skine, centaršut, ali ako ne ,skine, to je lopta u našoj mreži...

Što se tiče kondicionog...o.k, početak sezone, 30 stepeni u hladu i po noći, utakmice u ritmu četvrtak-nedelja, ali...brate, mnogo smo nešto umorni, sezona je tak počela...
Sad čitam u postu iznad mog da je ,Slanina, htela da odloži utakmicu a mi ne...ne znam da li je to tačno, ali...pa znaš šta, i mi smo nekad odlagali, nekad nismo, ali ako profi fudbaleri ne mogu da igraju malo češće od amatera...pa šta da vam kažem...

Pa da vam kažem još i to da je ton na Tv Areni bio očajan, komentator se uopšte nije čuo, šapuće nešto, a publika romori i žomori...da li je stvarno JEBENO MOGUĆE da su lažirali ton da se ne čuje eventualno: Vučiću pederu?!
U prenosu to nisam čuo nijednom, a ima neki snimak na drugoj temi koji navodno potvrđuje da je usklika VČĆPDR ipak bilo? Teorijski, snimak može biti i sa nedavne utakmice sa Proleterom, recimo, ali ja to ne mogu da znam...


Molim nekog odgovornog i ozbiljnog, a ko je večeras bio u NS da opovrgne ili potvrdi TON sa Arene.
Ponavljam: na Areni ni jedan jedini put nije se čulo VČĆ PDR, čulo se UPRAVA NAPOLJE (ali ne znam čiji navijači su to vikali), komentator se jedva čuo, ali su ga zato pojačali recimo 10 puta više kad je Partizan davao golove, pa ga onda opet za isto toliko smanje...

A da l će da nam vrate Dijanu Čolović, ili će svaki region odsad da ima neku svoju posebnu izveštačicu sa terena, kao što je to večeras iz NS bila ova Vojvođanka...e to ne znam...

Al ,,vidićemo,,...
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
2:0.
Dovidjenja i prijatno.
Bravooooo crno - beli.
Utisak #1/#5: fenomenalni Miloš Jojić.
Utisak #2: trener slavoljub napriča o nekakvoj inicijativi smrdljivog kluba iz NS. ??? aaha...
Utisak #3: ispod prosečna igra krila : Holendera + Jovića
Utisak #4: štoperski par: Vuja + Sani = fenomenalno.
Utisak #5/#1: Bibraseeeeee
Rezime: daleko je kraj prvenstva. Ali se vidi da možemo do titule. Disciplina u igri je može doneti...kao večeras...
Neka bude tako.
Volim te Partizane.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Bravo za rutinsku pobjedu, ali to i dalje ne mijenja činjenicu da su ovom timu potrebna bar 4 ozbiljna pojačanja.

Joviću treba da se skrene pažnja da ne mrsomudi pred golom, jer takvi igrači uglavnom brzo završavaju sa ozbiljnim fudbalom.
Iskreno meni potez Jovića nije zasmetao. Šta više dojma sam da je najbolje izvukao iz tog poteza.
Možda grešim pogledaću svakako sutra.

Ton nije lažiran... Tj Donekle nije lažiran.
Ubačena su još tri zvuka minimum koja dodatno mogu da se leveluju a da se ne primeti "kat" zvuka koji ne treba se čuti.
To radi profesionalac... U ovom slučaju radio je DJ. I uradio je solidan posao
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
na 0:1 rekoh, e sad ili odma 0:2 pa idemo u kanonadu, ili ostaje ovako.
Razuverio me Natho koji je dao 2 tako prelepa gola, bas onakva kakva ja volim.
Ja sam taj koji ga kritikuje ovde najvise!
Ustao sam i aplaudirao!!
Bravo majstore! Bravo za otvarsnje stopala kod prvog gola na nacin koji to ne moze 99% fudbalera u ligi! Sut “pertlom” sto bi rekli!
Bravo za anticipaciju kod suta! Bravo za samopouzdanje kod drugog gola! Bravo!

Jojic dobar! Riki dobar, igra mnogo vise za tim nego u prvom mandatu! Holedner je danas pokazao zasto je reprezentativac!

Ljudi on je samo u prvom poluvremenu 7-8 puta sabijao njihovu levu stranu u kazneni! radio prostor, radio sirinu, izlazio, odvlacio, uvlacio.. bravo!!

necu jedan necu dvaaaaa 5 komada hocu ja!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Popovic je veoma slab goman.Nisam strucnjak za golmane,ali ga gledam i meni tako izgleda.Prosle sezone nam je uzeo bar 8 bodova.A cim FK Partizan kaze-"Ako udjemo u grupe moramo da kupimo iskusnog/dobrog golmana,dovoljno govori koliko mu veruju".Neka izbacimo ove Slovake/Madjare i da odmah kupimo onog njihovog Cheha.I neka ostane kod nas bar 4 sezone.Da je Popovic branio za njih(Slovake) u Cetvrtak,mi bi pobedili 5-0.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top