Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran1990

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
56
Reaction score
327
Локација
Modriča
Ova reakcija posle šanse Radničkog dovoljno govori o hemiji u ekipi. Možda Saničanin i Vujačič nisu top klase štopera, ali svaku utakmicu igraju sa ogromnom željom za dokazivanje. Nakon onakve utakmice sa Santa Klarom, nakon pražnjenja i fizičkog i emotivnog, dobra energija i ovu utakmicu.:napred-partizan:
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.509
Kako deremo sve redom i sa lakoćom!
Koliko smo samo promašili, trebalo je napuniti još više ovaj odvratni ciganski radnički.
Koliko je samo ciganskih kerova bilo večeras u sastavu ovih ljombera ali nam nisu mogli ništa.
Kahrimane cigane napuši se kurca sa vađenje lopte iz mreže kod prva dva gola!
Da li neko zna, jel pišti sudiji sat na ruci koji kurac ako lopta pređe gol liniju?
Idemo dalje i treba davati svakome po 4 minimum da nas zapamte dobro svi!
Gazi bre!
Ne znam čime ih hrani Stanojević ali (iako sam protiv toga da igraju i uopšte budu na platnom spisku, ponoviću po ko zna koji put, Miljković, Jojić, Lola, Marković) stvarno mu se mora priznati da je ovde posložio kockice samo tako.
Zamislite da se rešimo ovih parazita a dovedemo 2-3 pojačanja, koji Gent, koji cigani, rasturili bi sve šta nam naleti.
Rikardo je stvarno ubica i tek će da rešeta, koji drugarski i timski potez kod asistencije za Natha, prava timska atmosfera vlada i to se jasno vidi.
Rešeni su da uzmu ono što nam pripada, nastavite da gazite svaku od prvog minuta!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Dobro smo večeras odigrali.Ubedljiva pobeda i sada na zasluženi odmor.
Šta se dešava sa Milovanovićem?Zašto ne ulazi?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Da vlada posebna hemija u timu pokazuje asistencija Rikarda, kao i ono slavlje kod odbrane gola naseg stoperskog tandema sa golmanom.
Veceras su relativno svi odigrali korektno, a pojedinci su bili odlicni. Apostrofirao bih Rikarda naravno, ali i Zivkovica, dve asistencije, pa pas za Rikarda kod treceg gola.
Moram da kazem i nesto u negativnom kontekstu, a to je recimo da ovi klinci sto ulaze moraju malo bolje da koriste svoje sanse jbg, a ne da udju u 70. minutu, a igraju kao da igraju od starta. Tu prednjaci Lazar Pavlovic. Taj decko je imao kredita kod svih trenera, a i dalje nista od njega nismo videli, ili se ja bar ne secam da smo videli. Veceras je imao 7-8 izgubljenih lopti i to sve zbog nerezonskih pasova. Ne znam zasto, ali decko ne moze da preda loptu...
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Mi da smo pravi avangardni klub, mi bi kupili Mići Bućija, samo da bi imali jednog Mići Bućija u ekipi!
A onda da marketing zna šta radi, napravio bi sokić za decu sa njegovim imenom.
(previše rakije i još jedna sigurna pobeda Partizana ) :icon-lol: :šal
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Jojic je bar za ovu nasu ligu klasa kad je zdrav i kad mu se igra. Fora je sto su mu i zdravlje i voljni momenat ogromni problemi.

Bekovi sa solidnim centarsutem su ekstremno korisni za ekipe koje stalno moraju da napadaju. Mi smo navikli na ove koji su operisani od toga, pa dodje Zivkovic koji je realno prosecan linglong igrac i samo zahvaljujuci solidnom centarsutu resi utakmicu sa dve lopte na Rikarda...

Rutinski odradjeno, hemija tima deluje na vrhunskom nivou.

Sa kakvim klubovima mi igramo pokazuje cinjenica da su liku koji se zove Micibuci napisali Mica na dresu. Ni ja ne bih dodavao nikom da me zajebavaju :D
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Lagana pobeda, vidi se da je hemija u ekipi neverovatna, da Miljko vise ne sme da igra pored Zivkovica, narucito u Lingdinglingalong ligi, jer je decko sa dva centarsuta resio utakmicu. Cestitke Stanoje i samo ovako nastavite. Derbi ce odluciti titulu ove godine, ako ih dobijemo imamo ogromne sanse, ali ako oni dobiju nas, to je to, zatvorice sve do kraja
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top