Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Ja na stadionu nisam ni videla njihov gol... sad gledam snimak, je l bio faul pre gola, kad je neki mandov, ne znam ko, ono iza leđe nogom igrao?
Bila su dva faula u napadu od istog igrača u roku od dve sekunde!
Posle ovoga nema šta da se komentariše, kako god da smo igrali pokradeni smo i pored VAR-a!PAR-CZ faul u napadu 1.jpgPAR-CZ faul u napadu 2.jpg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.455
Reaction score
41.032
Локација
Žrnov
e na ovu drugu sliku sam mislila....ovo prvo nisam videla..
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.699
Локација
Nikad, ali nikad ne bih menjao pobedu u derbiju za titulu!
Ako može oba super, ako ne, biram pobedu u derbiju.

Razumem te apsolutno, život je zapravo sastavljen od momenata koje pamtimo zauvek.

Ali radije bih da doživim starost zdrav i na nogama, nego da se sećam kao matori invalid kakav je to momenat bio kad sam skočio sa Avale i preživeo. :D
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Sad sam pogledao snimak kod poništenog gola, u kom univerzumu je ono faul? Ovaj mentol njihov blene u loptu i ne pomera se, i čim ga je Urošević dodirnuo ovaj pada kao da ga je Vasili Zajcev pogodio u bulju. I naravno var posle 5 sekundi poništava gol, umri Elvise i govnari iz var sobe
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Odmah da se traži suspenzija i kazna i za sudiju i za sudije iz VAR sobe i za ovaj faul nad Vujacicem i za nas gol koji je bez razloga ponisten
Gde je saopstenmje koje mora odmah da se prosledi?
Ili ce da cute naprednjacki izrodi iz uprave?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.455
Reaction score
41.032
Локација
Žrnov
Držeći se za šorc Vujačiću napravio je polugu da podigne nogu i pokušao da odigra petom u vazduhu jer je video da ne može do lopte glavom.
Ne znam šta je onaj izlapeli Jokić kenjao (znam da Elvisa ne podnosi)... zar nije instrukcija UEFA da se pusti akcija, a var je tu da odluči da li je sve bilo ok? Mislim, vidim da je tako u svim drugim ligama...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ne znam šta je onaj izlapeli Jokić kenjao (znam da Elvisa ne podnosi)... zar nije instrukcija UEFA da se pusti akcija, a var je tu da odluči da li je sve bilo ok? Mislim, vidim da je tako u svim drugim ligama...
Kako bre da pusti akciju kad je bio faul nad Vujacicem koji zbog toga lose udara loptu glavom koja dolazi do njihovog koji odmah centrira i daju gol?
To se kod ofsajda pusta a ovde imamo ocigledan faul.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.455
Reaction score
41.032
Локација
Žrnov
@nasa stvar ma ne kažem kod njihovog gola, nego kod našeg.
posle njihovog ne znam ni da li var gledao uopšte ili je bilo, "dobro je dali su gol gde da gledamo var"


EDIT: zahvaljujem moderaciji na odstranjivanju spodobe... ali imate tu još kandidata :)
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Ne znam šta je onaj izlapeli Jokić kenjao (znam da Elvisa ne podnosi)... zar nije instrukcija UEFA da se pusti akcija, a var je tu da odluči da li je sve bilo ok? Mislim, vidim da je tako u svim drugim ligama...
Pa da, ali ako ovi iz VAR sobe nisu sve ovo videli na snimcima iz više uglova, onda koji će nam pištolj VAR?! To kod nas ne radi, treba da se pokupi ta skalamerija i da se vrati, valjda je još pod garancijom. (Nadam se da su sačuvali račun.)
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@nasa stvar ma ne kažem kod njihovog gola, nego kod našeg.
posle njihovog ne znam ni da li var gledao uopšte ili je bilo, "dobro je dali su gol gde da gledamo var"


EDIT: zahvaljujem moderaciji na odstranjivanju spodobe... ali imate tu još kandidata :)
Pa citiras povlacenje za sorts kod njihovog gola.
A kod datog je sviran prekrsaj posle datog gola.
I VAR je doneo za 10 sekunde odluku da je bio faul, na areni je izlapeli jokic cak i sliku postavio gde se nista ne vidi, zamutili je, klasican naprednjacko.ciganski spin i obmana.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
A dobro, šta je tu je. Partizanu fali 3-4 igrača da bi rutinirao ovakve kad igra Zdjelar i 9 igrača kad ne igra Zdjelar. Kakva smo ekipa i kako ih je Stanoje sklopio videćemo kad ostanemo bez njega. Bojim se da svi znamo odgovor.
Ma brate tesko je tek tako reci da nam je 3-4 igraca mi bi ovo mi bi ono. Da dovedemo 3-4 dobra individualca mozda ne bi bili ovako kompaktan tim? Mozda bi bili individualno jaci ali timski slabiji? Nikad se to ne zna, evo PSZ ima Mesija, Nejmara Mbapea pa ne mogu da se povezu. Po meni imamo dobar tim, dobro igramo, samo malo da imamo siru rotaciju jer ne daj Boze da se Rikardo povredi pa budemo bez njega par meceva, bili bi u velikom problemi. Njima Pavkov i Ben ne igraju pa opet imaju i Dionija i Zivkovica, i onaj klinac cini se bolji od oba ova skupa stranca. Ta sirina da ne strepim uvijek kad neki starter zavrsi na travi, generalno nasih 11 moze da se posiba za titulu, bice neizvjesno nakon 4 godine gdje nismo mogli da budemo konkurentni ni do kraja septembra. Idemo dalje, samo ajko na svakom mecu, borba za titulu ce biti maratonska, vrlo vjerovatno da ce na derbijima da se rjesava.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Naše ćutanje na ovakav njihov gol i onu krađu kod našeg drugog gola mi govori mnogo više od VAR-a i Elvisa... Od cigana prosto očekuješ da bude ciganin, i da sudi isto tako – kao ciganin, ali ovaj izostanak bilo kakve naše reakcije na sve to... Ne znam šta bih rekao a da ne dobijem ban...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sad sam dobro pogledao obije situacije, jedini zakljuck moze biti da kriterijum nije isti. Ako je faul Urosevica onda je i faul cigana u napadu takodje. Da je nama priznat gol ni mi se ne bi imali sta buniti na ovaj njihov. Medjutim kao sto rekoh kriterijum nije isti, zadatak je da bude nereseno, zvanican je stav da su tako svi namireni, rejting vodje ce blago da poraste pa nece morati da saziva sastanak u 00:00 na cmarkani niti da okrece telefone nase uprave. Sudije su prezivjele jos jedan derbi, odradili su posao taman kako treba. To je citava sustina. U drzavi gdje je sve namjesteno od konkursa za mjesto cistacice do javne nabavke milionske vrijednosti iluzorno je ocekivati da ovaj nas derbi ne bude "nivelisan" iz centra moci. Naravno uvijek u cigansku korist.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.999
Reaction score
26.038
Локација
ante portas
Статус
Затворена за писање одговора.
Top