Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
A sta se desava ako imas 6 i vise povrijedjenih igraca?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Samo da napomenem da je Liverpul odigrao utakmicu u kupu protiv Aston Vile pre dve godine u momentu kad im je trener i cela ekipa bila na klupskom SP, igrali su protiv Flamenga i NISU tražili odlaganje, iako su imali puno pravo zbog rasporednog nonsensa FIFA da to traže, za razliku od Aston Vile koja je imala celu ekipu prisutnu. Poštuje se takmičenje, i protivnik.

Ovi poštenje nisu videli u rečniku a ne u praksi.
Dakle, samo ovako s njima i ovim stvarima.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.704
Reaction score
22.690
Локација
Beograd
Na mogu to da gledam...
Znaci ako su oni sampioni tada je sve ok. U suprotnom, nesto nije kako treba, leb te jebo!!!:D

Definitivno, sada imam teoriju o ljubiteljima psiha...
Za njih glasaju tri grupacije ljudi:
1. Glupi ko kurac - ne postoji racionalno objasnjenje da opises one koji gutaju sve sta im se servira, prosto oni nisu sposobni da samostalno razmisljaju, i pitanje je u kakvom stanju je njihov mozak, drugim recima oni su uvreda za ljudsku vrstu kao najinteligentniju na planeti.
2. Neonacisti, neofasisti i slicni ekstremi - ljudi koji nisu do te mere glupi kao prva grupacija, jer u razgovoru sa njima naidjes na tragove ljudske inteligencije, ali prosto oni imaju stavove koji su najblaze receno bolesni, neljudski, nerazumni...u skladu sa ovima koje podrzavaju.
3. Teska djubrad od ljudi - oni koji znaju da ovo nije dobro sire posmatrano, ali iz njihovih usko licnih interesa, boli ih kurac. Oni imaju korist od ovih, i sta ih briga za ostale. Da nema ovih ne bi bilo ni njih. U bilo kom drugom sistemu oni bi bili niko i nista.
Gde je tu Bule Goncić? :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.930
Reaction score
26.773
Pod 2 nije sigurno.
Izmedju 1 i 3 mrtva trka, rekao bih pata karta...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sad ce Suma reci, trener me zlostavljao... trazio da se ponasam odgovorno, da nadjem pasos, da treniram kao i ostali, da ne biram utakmice kad cu da igram maximalno, da ne idem igrati za repku povredjen kako bi se oporavio za derbi itd. Sve ono najgore narode. A to sto mi kasne plate, nema veze nek imaju Ivica i Vazura za provod, evo ja ne moram ni primiti platu.

Izletio sam se sa prognozom :v i imam osjecaj da cu se zajebati :D
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ili će da oplete po Stanoju ili upravi. A s obzirom šta se desilo na konferenciji ne znam šta da mislim. Ili su ga ovi nešto nahuskali, ili će i on po upravi da oplete.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.930
Reaction score
26.773
Mislim da je Dzajka ekspert za kondilome, možda bi on mogao nešto više na tu temu :D

Da ne bude totalni off...Stanoje je pronašao sebe, i što se mene tiče, puna podrška, do kraja, pa šta bude!
Što se tiče Sume, videćemo...od tog njegovog "otvaranja duse" zavisiće i budući stav i odnos prema njemu. Navijam za ovu varijantu koju priželjkuje Lazar.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Nazalost, pre ce biti da ce da oplete po treneru...ovo tako smrdi na mig vucelica ili vazure da je vreme da se on otvori kada je u pitanju teren, verovatno uz striktno ne pominjanje nista na konto finansija! Suma je pretpostavljam revoltiran pa se upecao na mamac.

Jebem li im sve gadno i jajarsko.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.704
Reaction score
22.690
Локација
Beograd
Niko sa 2% razvijenih sivih ćelija ne kaže da je Stanoje ubačeni element, to se vidi na kilometar, nego stavljanje veta na bilo kakvu kritiku izaziva reakciju, a tu je sam Stanoje najmanje kriv. I da ima grešaka(po viđenju nekih od nas, ima vala), ali da sa druge strane radi najbolje što on misli da može i da zaslužuje podršku, itekako radi i zaslužuje. Setite se zime i takođe pizdenja na usluge ciganima, pa je posle palo izvinjavanje najvećih kvislinga u istoriji naših uprava... Onakvo "iskakanje" iz sistema ne radi neko koga boli palac za klub.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.456
Reaction score
41.069
Локација
Žrnov
Aad ce Suma da kaze da Stanojevic u stvari hteo da izgubi derbi jer radi za cergu izato ga nije stavio u tim ... :buhaha
 
  • Like
Reactions: Dzo

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Odlična reakcija Stanojevića, bravo.

Upravu nemamo, jug nemamo, paradoksalno, jedini koji mogu da brane klub od nesportskih udaraca su ljudi iz sportskog sektora. Nije dobro samo to šta je rekao, nego i kako je i u kom trenutku je rekao, makar malo da pokvari ručkić Vučeliću i njegovom drugaru doktoru. Svaka čast, to u ovoj zemlji uopšte nije mali gest lične hrabrosti.

Tako jedino i može i mora da se nastupa, kao što su Dule i ljudi iz KK radili. I to je način na koji Stanojević mora da nastavi. Ništa pomirljive izjave o suđenju ili javna kritika igrača, samo đonom i da se klupske stvari rešavaju iza zatvorenih vrata. Svaki pokušaj da se nastupa sa željom da se stvari smiruju, bagra tumači kao znak slabosti i kao otvorena vrata za sledeću krađu. Ovo je bila muzika za uši, još jednom svaka čast.

Čini mi se da jako važna još jedna stvar koju je Stanojević rekao - ono da mi igramo Evropu a oni nek se valjaju po ovom blatu. Mislim da je to u stvari i jedini i najbolji put za klub dok ovo zlo ne prođe. Mi ćemo imati šansu da se borimo za prvenstvo samo ako psihopata tako odluči, pogotovo posle one godine kada su izgubili čak i nameštenu titulu. Ovo suđenje u derbiju bi trebalo da nas podseti na to. Posle izbora u aprilu se igra još skoro dva meseca, a svi znamo šta su Zvezdina proleća.

Meni zvuči razumno da mi pravimo tim i igru koji mogu biti konkurentni u Evropi, da uživamo u normalnom fudbalu, punom stadionu a i da klub lepo zarađuje, a kada se stvari vrate u normalu, a hoće, nemam nikakvu sumnju da ćemo uzimati domaće trofeje kao na traci. Ova banda i na današnji dan, ako bi se skinula sa veštačkog disanja i ne postoji kao fudbalski klub, to je obično preduzeće.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top