Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Dajte tu Suminu izjavu cim izadje za nas koji nemamo instagrame i te zajebavancije.
I jos jednom da ponovim: oooooJEBI STANOJE!!!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ja moram da priznam da mi je prilicno zasmetalo odsustvo reakcije povodom ponistenog gola u derbiju...Mozda je u pitanju bio interni dogovor da se ne komentarise sudjenje ili je Urosevic priznao da je bio faul, stvarno ne znam, ali bilo mi je krivo sto ni Stanoje ni igraci (mislim da je samo Rikardo nesto na instagramu pisao) nista o tome nisu rekli...Pogotovo sto sam ocekivao reakciju slicnu ovoj danasnjoj. Sto se mene tice, kapa dole za sve sto je danas izreceno. Ovo je jedini ispravni nacin borbe protiv mafije.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Stanoje jos jednom pokazao da je instutucija, da se bori za Partizan i ima muda za borbu u kojoj unapred znas presudu 99% u danasnje vreme. Takvi se mogu izbrojati na prste jedne ruke, a mozda ni toliko.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Za one koji nemaju instagram, Suma se ukljucio, pustio muziku i ceka 3000 ljudi da ,,udje u live,, pa ce da prica
p.s. Sada ih je cirka 1300
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Станојевић је најзад урадио на прави начин оно што треба да ради, стао је у заштиту играча и Партизана. А сад је на нама да покажемо реакцију и да најзад подржимо ове момке. Сад се сви кунемо у Ћелавог Препотенка а стадион смо почели да пунимо тек после 'крова'.
Тако да је време да сад кренемо у још један Танго смрти, и пунимо Јна у што већем броју и покажемо свима да Партизан има навијаче који га воле.
Вучићу педеру, не дамо ти титулу!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Kakvo trazenje novog trenera, kakve price, pa stvarno cemo otici tamo i jebati im mater vise, samo nek ne stanu u odbranu trenera ima sledecu utakmicu da im odem pod lozu i celu utakmicu se derem uprava napolje, vazura majmune, vucela picko matora i ivice narkomanu, jos cu i jaja da ponesem da ih podsetim na neke ne tako davne dane..... treba celu utakmicu pevati uprava napolje, ali celu!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.182
Reaction score
6.978
Локација
NbG
Siguran sam da ce biti nepopularno ali meni ova njegova izjava i reakcija ne znace preterano u ovom trenutku. Nekako mi je utisak kao u onoj narodnoj "kasno Janko na Kosovo stize". Po reakcijama ovde vidim da je postignut efekat, a to je kanalisanje silnog nezadovoljstva koje se sa pravom nakupilo medju Grobarijom. Po meni Stanojevic je popustio priliku da se oglasi odmah nakon derbija na kom smo najstrasnije pokradeni, a vrlo dobro se secam da je svoje pretnje pred finale Kupa da ce povuci ekipu sa terena olako preskocio. Daj Boze da nisam u pravu ali ovo vidim kao isturanje uprave za deo koji je nekada radio Vuletic jer su svesni da mora neko da iznosi i kritican stav i na taj nacin drzi navijace zadovoljnim, a njih ujedno na sigurnom. Ne, ja nisam zadovoljan, a bicu delimicno ako iz kola u kolo bude nastavio da iznosi ovakav stav i na taj nacin cigansku masineriju drzi pod pritiskom, a potpuno zadovoljan ako u naredne utakmice sa njima udje otresito kao sto je to radio u svom prethodnom mandatu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.807
Локација
Храм фудбала
Odjavio sam se. Podsjeti me na Milicu Dabovic, poceo k'o neka starleta u pm.
Steta zbog glave, inace bi bio jos pakleniji igrac.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top