Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Важно је да играчи не буду еуфорични и да се фокусирају како треба, а ми треба да будемо еуфорични и да та еуфорија реузултује што пунијим стадионом.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nazalost, ocekujem "klasika" posetu uobicajenu za nas kada su manje utakmice... znaci oko 2-3.000 ali sta ja imam tu da kenjam kada prvi ne mogu da odem na stadion... svako ko dodje svaka mu cast.

Rekoh vec, samo jako i silovito da udjemo... kada bi ih "otvorili" sto ranije bilo bi nam lakse da iskontrolisemo mec i damo jos koji posle... nadam se takvom scenariju. Samo da dobijemo.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Dobili smo poklon od glibulje, koji ne smemo da ispustimo.
Ni danas, ni za vikend.

Ovakvi pokloni su retki, ove datume treba negde pisati.
Kad se bude slavila titula, da se i golman Surdulice pozove.

Ajmo mi! Do kraja da krckamo sve po 1:0 i dosta.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nema Natha i Vujacica u startnoj postavi...

PARTIZAN (4-2-3-1): Popović – Miljković, Miletić, Saničanin, Obradović – Zdjelar, Jojić – Terzić, Pantić, Menig – Rikardo.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Da li će biti prenos na Arena Sport 1, ili opet onaj glupi premium kanal?

Srećno crno-beli.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Jel moze neko da mi objasni da li je jebeno moguce da tribina u 15 kolu peva da ce slaviti titula i da je Partizan sampion? Jel to hocete da nam sjebete ove sanse za titulu svojim baksuzlukom jebeno.. Ja ne mogu keve mi, dozivecu fras ako ovi veseljaci nastave sa nekakvim slavljenjem titule posle 25% dela prvenstva. Ajde gledajte ako povedemo u nastavku 2:1 opet da pocnete sa pesmicom.
Dajte mi poene ili sta vec ali nemojte da brisete, ostavite ovo da ljudi vide kako jedna tribina ne treba da se ponasa.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366

Izvinjavam se na postu u toku utakmice, ali da pomognemo braći koja ne mogu da gledaju utakmicu. Postavio sam listu na server, samo treba da je skinete sa ovog linka, instalirate aplikaciju IPTV (plava aplikacija, ima je na play prodavnici) i u njoj aktivirate listu. Za gledanje na računaru potreban je VLC plejer. Prenos je na Arena sport 6 hr. Prijatno svima !!!
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Jebote, Zdrjelar 9 godina mladji od mene. A kao lav...

BRANKO Miljkovic je imao neke recenice o tome...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top