Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Dobro, onda da zatvorimo temu o fudbalu, i da napravimo temu o državi i da pišemo samo tamo sve dok državu ne popravimo...
Mada...ima primera i da država ne upropasti baš svaki sport, ekipu, klub ili sportistu - ako joj se tako nešto ćefne...
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Upropastili su nam već KK i ponizili do balčaka.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ko nam je levi bek sad? Ode Obrad u tri lepe. Breža na njega ni Bog ne računa i šta sad?!!! Ne daj bože Urošević se sjebe. Ni 3-5-2 ne možeš tad.

 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Jebi ga, ja jednu priču pričam, ti ode u potpuno drugu. Nemoj ni citirati moj post ako nećeš argumentovano odgovoriti na suštinu istog. Kakve veze ima to što sam napisao sa tvojom frustracijom prema sistemu u FK Partizan?
...
Jbg, izvini, stav "Nećemo od Partizana praviti Voždovac, Niš i slično, samo zbog toga da forsiramo našu školu" u tvom postu mi je poslužio kao šlagvort za upis, više kao konstataciju samo. Čemu i služi forum, ako ne da se sa vremena na vreme izbaci i poneka frustracija:D

Naša škola (odnosno guranje talenata i pravljenje igrača), ma koliko precenjivana ili potcenjivana, nešto je što nam je držalo glavu iznad vode i u najtežim godinama. Ako se odreknemo toga zarad "rezultata" (vicešampionske "titule" i "žestoke" borbe za osvajanje iste) i samosvesti da mi "nismo Voždovac, Niš i slično, zaboga", teško da ćemo se ovajditi.
Mi trenutno nemamo upravu, nemamo navijače, nemamo igrače, nemamo trenera...Upravu verovatno nikad nismo ni imali, to je konstanta, i tu se svi slažemo najverovatnije. Povodi za diskusije i neslaganja su preostale "promenjlive". Kao i uvek, vreme je najbolji sudija, voleo bih puno da grešim u proceni.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.605
Reaction score
13.672
Локација
Yaoundé
... samo zanemari ovu spodobu levo...

IMG-619efebc35f92ff402c6c8cb257b3aca-V.jpg


 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.268
Reaction score
6.997
Pratite li vi snimke sa priprema? Bas gledam kako se nasi prvotimci pojedini ponasaju. Poslije se cudimo sto na zvanicnim utakmicama izgledaju kako izgledaju.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.532
Reaction score
29.394
Локација
Novi Sad
Pa kako da se ponasaju, vidi iglicu narkomana na istim tim snimcima kako se ponasa i sve bude jasno zasto se i ostatak tako ponasa. Sportski direktor ide okolo kao na eksukrziji, baca fore i fazone, smeje se kao nesto, jos da u prolazu vuceli gurne izvidjaca i vazuru da drmne po jajima i pozove taksi i to je to. Tuga,sto vise ovih snimaka iz hola hotela i tako okolo, to sve vise kljuca u meni sta smo dozvolili ko nam sedi u klubu....
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Pratite li vi snimke sa priprema? Bas gledam kako se nasi prvotimci pojedini ponasaju. Poslije se cudimo sto na zvanicnim utakmicama izgledaju kako izgledaju.
Baš to sam hteo juče da napišem. Meni izgledaju kao raspuštena banda, kao neiživljeni srednjoškolci na ekskurziji. Mnogi od ovih momaka nisu ni mentalno dorasli klubu kao što je Partizan. Sportski direktor se ponaša kao debil, portparolka sa Pinka slika novo pojačanje sa Vazurom pored šanka.... I posle se čudimo što nam je ovako, dotakli smo dno, sve je jasno onome ko hoće da to vidi...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Djuru taksistu mozemo samo od govana da pravimo jer on to i jeste
To sto su ovi iste ili jos vece fekalije to je druga stvar
U svakom slucaju nadam se da ce svi oni trositi te pare koje su sto legalno sto nelegalno izvukli iz kluba samo na lekove
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.099
Reaction score
14.505
Локација
Kipar
Zanimljiva je munjevita transformacija od proletera do milionera svakog klosara koji zasedne na celo fudbalskog kluba.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Odlična provera danas. U pauzi prvenstava, očekujem jedan takmičarski duel protiv Basaksehira.

Ovo je tim koji postoji od 1990 godine a 19/20 je osvojio i titulu.

Na klupi je Emre Belozoglu, a od poznatih igrača Stefano Okaka, Čadli (Belgijanac) i Danijel Aleksić nama poznat.

Manje više ovo nam je utakmica gde ne bi puno rotirao, već bi probao sistem koji bi igrao sa Spartom (da kažemo to je taj neki kvalitet).

Uglavnom, prilika za no stress, uživanje uz kafu od 15h, prenos na areni.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.933
Dajte ljudi kako se to ponasaju igraci?

Jebote ako nikad niste trenirali nista nemoj ni da kenjate nesto, na snimcima su vezbe zagrevanja u 99% vremena. Pa jel ste se zagrevali nekada bar za mali fudbal u hali...
Uopste se sve mnogo preteruje.
Ljudima smeta Lukac kao treci golman, znaci sta sve necu procitati vise.

Naravno da treba kritikovati kada je nesto lose, ali pricati kako se neko ugradio u platu nekog igraca a pri tom ni ne znamo koliko taj neko prima mislim da je preglupo.
Pljuvati igrace kako ne treniraju dobro a pogleda se fazon 4 minuta zagrevanja...
Mislim stvarno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top