Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Dalekih šezdesetih odem na stari Totenhemov stadion da gledam fudbal. Dodjem tamo pitam gde da kupim kartu pokaže mi čovek na ulaz u stadion. Ja mislim nije me razumeo odem sto metara dalje ,opet isto ,šalje me tip da uđem
Jbga stanem u red i gledam
Jebote čovek ,ko njihovi konfukteri u aitobusu,oko vrata mu okačena neka sprava. Trpa pare u džep i okrene ručku na onoj spravi,karta se odštampa gledalac je uzme i uđe. Sve skupa traje jedno tri sekunde. I tako na svakom ulazu a ima ih na svakih 30 metara.
Jbga to valjda nije valjalo
Sad da uđeš treba ti lična,vozačka,pasoš,zdravstvena,broj cipela,imendan,pismo o namerams....
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Sramota je po ovom vremenu, da ne bude barem 10,000 navijaca, za sada su rezultati odlicni i trebamo ih podrzati, a upravu terati na svakom mecu.

Fejsu bolje da smo odmah poslali na pozajmicu u Dubocicu.

Menig da nastavi kontinuitet, Jovic,Terzic i Milovanovic da iskoriste eventualnu sansu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Malo teže da će nas biti 10 000 danas na JNA...
Sat vremena do utakmice u gradskom busu koji me vozi tamo samo ja ličim na navijača Partizana...
Ok ućiće usput još neko, ali...
Sumnjam da su te hiljade grobara i huligana već stigle do stadiona...neki su u Nišu, neki će gledati na TV...
I tako...
Ko došao dobrodošao nego ajde mi da pobedimo ovo danas.

:šal
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Sramota je po ovom vremenu, da ne bude barem 10,000 navijaca, za sada su rezultati odlicni i trebamo ih podrzati, a upravu terati na svakom mecu.

Fejsu bolje da smo odmah poslali na pozajmicu u Dubocicu.

Menig da nastavi kontinuitet, Jovic,Terzic i Milovanovic da iskoriste eventualnu sansu.

Sramota je da ne bude bar polupun stadion. Prosto mi bude zao sto nisam rodjen bar 25 godina ranije od godine kada jesam, jebi se cale...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ispred blagajne hiljadu ljudi, radi jedan salter..i naravno, tu su "gospoda" koja besplatne karte prodaju za 200dinara.
Kako ispasti cigan u svakoj prilici!

Ehh, lepa stara vremena kad smo od Tumare otimali karte...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
@zive
Pa baš zato...
Da nešto vredi u ovom trenutku odigrao bi negde bar taj jedan minut. :D
A pošto nije, čekamo ga da vidimo kad će.
I kako će.
I kol'ko vredi.
U tom (budućem) trenutku.

Budući fudbaler od 33 godine... :icon-rolleyes:

A titulu osvajamo kako god da Fejsa odigra. Ili ne odigra.

:šal
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nadam se brzom ualsku Milovanovica i nekom nacinu da se nadje alternativa za Urosevica vremenom u ovakvim utakmicama, covek daje sve od sebe ali ce crci ovim tempom
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Fejsa biće pravi tek za dva meseca. Do tada ne očekujem puno. Tu i tamo neki minut.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Rutinirali smo i ove,bekovi nam danas nisu ni igrali,Zivkovic jako dekoncentrisan ali za razliku od Miljkovica zna da centrira. Ceka nas jaka nedelja puna uspeha nadam se!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Bravo momci! Steta samo sto im ne dadosmo vise komada pa da smo kasnije krenuli sa otaljavanjem, ali dobro. Cisto zbog ovih sto setaju pola sata dok dodju do klupe a onda kukaju kako neko ima kompleks od njih :) Kakva budala.

Utakmica bez jakog tempa tako da jedino ostaje da se nadamo i da sa Vujacicem nije nista. Ostali su se dobro sacuvali ali ih ubuduce molim da tako pocnu da igraju tek kad je tri gola razlike za nas.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Rutinski odrađena utakmica protiv solidne ekipe koju sa klupe predvodi iskompleksirani narkomanski kreten. Da preskočimo tu Spartu , pa da im se napijemo krvi u nedelju u kolektoru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top