Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.836
Локација
Beograd
Info sa blagajne: istoka je ostalo vrlo malo, moguce sutra na pocetku dana da ga vise nece biti.

Juzna tribina javlja da je i jug skoro rasprodat.

Ko nije kupio nek pozuri sutra.

Izgleda da ce nas biti najvise u poslednjih XX godina tamo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ponesite maske, rukavice i sredstva za dezinfekciju. Drugačije ne može kada se gostuje u septickoj jami.
Pobeda bi bila od višestruke vaznosti: odnos na tabeli bi nam omogućio da negde i može da se desi kiks, rast samopouzdanja kod ekipe i navijaca, lep uvod u dvomec sa vizuelno neopredeljenim Fejnordom (crna, bela, i odvratna crvena), a već ih tri godine nismo dobili u derbiju u prvenstvu, vreme je.
Nereseno produžava status quo, i ostavlja pritisak, a poraz demoralise i dodatno pojačava pritisak na ekipu.
Stanoje od povratka nije dobio derbi...svestan je i on toga.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
367
Reaction score
2.290
Локација
Kraljevo
Mislim da derbi ne može doći u boljem trenutku za nas. Izbacili smo jednu ozbiljnu ekipu- tj. nismo samo izbacili, već i nadigrali.Stanoje je doktorski postavio taktiku, igrači su puni samopuzdanja. Jedna od najbitnijih stvari vidjena na utakmici u cetvrtak bila je pozitivna energija na celom stadionu, pun sever sa klincima pristiglih širom Srbije, istok i jug koji zajedno navijaju. Vratiće nam Bog sutra za sve ono što smo prošli ovih godina! Napred Partizan!
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Daj Boze da se Miljković oporavi, jer je trenutno bolji za derbi i od Miletića i od Zivkovića na desnom beku.

Pošto opet svi očekuju da ćemo mi da idemo na nerešeno ja očekujem da Stanojević ponovo sve iznenadi i napadnemo ih od starta. Ako da Bog dobijamo ovo.

Mislim da izlazimo u sastavu
Popović
Miljković, Miletić, Vujačić, Urošević
Zdjelar, Jojić
Terzić, Natho, Menig
Rikardo

Ako Bog da, rešava ih Zeka. Zasluzio je to nakon svega što je prošao.

Neka se sve zavrti...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Kolega, ne slažem se, niti je Živković toliki krater u odbrani, a u napadu je Dani Alveš lično za Miljkovića. I izvinite me, ali cigane treba napasti kad i kako treba, naterati im bekove da se vežu za njihovu polovinu, a ne da oni nama to učine.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Pa ne igramo protiv Mancester Sitija, pa da se branimo, njihova obrana je slabija od nase, bar tako kaze teorija.

Utakmica za Terzica, verujem da ovaj mali moze da pogodi sutra, ne znam dali odlicna partija protiv Sparte nekako mi ulila mirnocu i su mi porasla ocekivanja, nekako sam ubedjen da mi ovaj derbi ne mozemo da izgubimo, jedino mozemo da dobijemo.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Kako je Stanoje iskusno odbrusio, stavio čovek do znanja da nismo mi tamo neki volovi.
Itekako znamo da uzvratimo na peckanja i ove jadne provokacije.
Čuj, Sparta nije ozbiljna evropska utakmica...
Nadam se da će glavatom posle sutrašnje utakmice biti jasno ko je bolja ekipa.
Ni gram sumnje nemam u Stanoja i igrače, što se tiče same igre i dešavanja vezana isključivo za teren.
Molim Vas crno beli - prebite ih, jebite ih, pobedite ih!
Samo da dočekamo da, prvenstveno onaj retard na golu, kao i glavati retard na klupi, na kraju uđu u tunel pognutih glavurda, u njihovoj kući (rupi).
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi njihov trener je apsolutno najveci seljak i cobanin koji je igrao u Kalcu i predmet sprdnje. Sutra ih treba jebati i ko god da izadje na teren mora da izadje ne da pobedi nego da ih jebeno demolira da sazivaju savet za nacionalnu bezbednost i da salju Mrkelu i Terzica na turneju Happy-Prva-Pink-B92 da pricaju o zaveri masona i iluminata. Daje ga i Menig i Jojic ma i mali Terzic ga daje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top