Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Имамо два десна бека плус Лутовца који се итекако сналази на тој позицији, а Станојевић у две кључне утакмице бира штопера. Јовићу је природна позиција лево крило, а он је добио шансу испред Терзића на десном крилу иако је мање заслужио да игра од њега. То је по мени слика овог тима и филозофије којом је вођен. Једноставно лоша селекција, погрешан тактички приступ и слаба физичка спрема. Што се физичке спреме тиче у 180 минута одиграли смо 30 на високом нивоу и тад сам помислио "ово је Партизан". После тих 30 нисмо успели да се опоравимо закључно са последњим минутом дербија. Станојевић схвата Партизан из угла навијача али га не схвата из угла фудбала и то је цела прича. Партизан који игра на 1-0 није Партизан.....онај који игра на 3-2 јесте. Бекови офанзивних карактеристика, а не бекови штоперских карактеристика као што су Миљкон и Милетић, максимум један дефанзивни везни, минимум два креативца у средини која знају да поделе пас..... Осим штопера и једног везног не треба нико да буде дефанзивно оријентисан и да има дефанзивне карактеристике. Шта ће Партизану два дефанзивна играча у средини ? Па то нам не треба ни кад водимо, камо ли кад губимо. Не знам....ништа ми се не свиђа куда ово иде....превише калкулација, превише дефанзиве што у приступу мечевима што у одабиру играча.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Uvek se pandorina kutija otvara nakon bolnih poraza. Odjednom se pravi zaokret u mišljenju o ovom timu koji se nalazi gde se nalazi, prvo mesto posle 5 godina, 1/8 finala evropskog takmičenja posle 17.

Pažljivo sam čitao i cenim sve upise, moje mišljenje je da se crta podvlači na kraju sezone. Ono što jeste bolno je kako smo izgledali na derbiju i pristup meču je za svaku osudu, ali sve što je stručni štab doneo sa ovim timom je za pohvalu. Svi dublji problemi su legitimni, naša pozicija u odnosu na kurvetinu od dolaska žvalavog i naše nam bajne uprave.

Stoga, da 100 puta mogu da biram, 101 bi put izabrao Stanoja i ovaj scenario nego da me rešavaju Voždovac, Napredak, cigani 2, Lučani i ostali u ovakvom odnosu snaga gde smo finansijski u podredjenom položaju, gde prekoputaši imaju konstantan vetar u ledja i gde ceo sistem radi u službi državne miljenice (promena broja stranaca, formata takmičenja, transferi, sponzori, sudije, itd)

Piše se da treba da rastemo u evropi pre nego što krenemo da meljemo ling long ligaše. Ne znam samo kako da dodjemo na veći nivo ako nismo u konkurenciji za titulu? Ne znam šta je sve ovo u LK ako nije pomak?

Borba ne sme da stane. Koplja nismo položili porazom od kurvetine. Dodji na stadion i podrži tim čija većina neće biti sa nama i sledeće sezone.

U inat svima,

Napred Partizan!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
odavno nismo ovako lose izgledali na derbiju.
moj utisak je da su ganci cijelo prvo poluvrijeme dugim loptama prebacivali srednji red i pritiskali nasu zadnju liniju. a tu smo najslabiji. doduse, golovi nisu primljeni iz kontri ali t. glava je zajebala Stanoja takticki. nasi napadi preko sredine su sprjecavani jakim presingom. mi smo onda probali dugim loptama ali svaka je isla na Rikarda koju je bio udvojen ili utrojen. i to kad bekovi ne dodaju njima u noge.

drugo poluvrijeme bez Natka, Rikarda i Meninga uvelo je utakmicu u mirnu zavrsnicu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Zašto se potencira uvek "sa ovim ovakvim timom"
kao opravdavajući segment?
Nije li to veća degradacija nečeg i nekoga nego što je "zaokret" o mišljenju nakon nekog događaja koji je za nekog prekretnica ili osnovni činioc u sklapanju nekakve slike o nečemu ili faktor koji je čekao koji mu može ili je trebalo promeniti mišljenje.

Šta je u tome loše što je određenim navijačima Partizana jedno-jedino bitno:
Emotivna dopuna u vidu dominacije kako borbom tako i željom za pobedom njegovog tima sa kojim se identifikuje u meču protiv cigana?
Da li je potrebno osuđivati nečije nezadovoljstvo u toj meri što krivi Stanojevića?
Pobogu Stanojević kao reprezent Partizana nakon pobeda je dao za pravo da javno osudi određeni soj navijača Partizana zbog njegove percepcije doživljaja identifikacije sa klubom.
Stoga ja razumem tvoj @Direktor_Grobar odabir da bi svakog puta izabrao da nas mrcvari Vučićeva prčija zarad pobeda nad Voždovcem, Pazrom, Napredkom.
Ali razumi da nekom to nije bitno i stojički treba podneti osudu za pičkinski pristup
u nečemu što je nekom bitno.
Podrška Partiznu je neupitna, ne mora se pozivati na podršku jer se to podrazumeva ali ne očekuj podršku za pičkizam koji je odabran 5 puta da se pokaže od strane skupine koja je za to odabrana ili odabrana za borbu onoga što Partizan treba da predstavlja.
I nije neka novina u svetu srpskog sporta da meč Partizan - Crvena Zvezda je evaluacija cele sezone.
Ne treba se isčuđavati sada što su ljudi ogorčeni ni manje ni više koliko je Stanojević ili Ilijev pokazao ogorčenost prema navijačima Partizana koji imaju kažem drugačiju percepciju identifikacije sa klubom.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Izgubi se derbi...ok desi se. Ali največi problem.je što.nema svetla na kraju tunela. Nama trebaju igrači koji odigraju 10 dobrih utakmice pa onda jednu malo lošiju. Mi imamo kontra , odigraju jednu dobro a 10 loših utakmica. Mi titulu nečemo videti dok je onaj uh ,da ne kažem šta na vlasti.. jer da njega nema davno bi bila smenjena uprava , Jug bi bio onaj stari Grobarski a ne vojska onog ....( čast izuzecima sa Juga ).
Svaka čast Stanojeviću jest Grobarčina ali neka derbi utakmice prepusti nekom drugom treneru.
Nama je najbolje ,da se igra sa mladim igračima , ove skupe prodati ,da ne udjemo u minus ko i cigani
Neka nam je Bog na pomoči..
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd

Na pitanje da li je očekivao bolje izdanje Partizana, Terzić je dao slikovit odgovor.

"Hajde izađi u ring sa Tajsonom i napadaj. Nemoguće je. Zvezda je toliko dominantna. Izašli smo hrabro, često kvalitet bude sputan nervozom zbog velikog uloga, a ovde je stvarno bio veliki ulog".

Jaooo, jaoo, nicija do zore nije gorela. Samo da mi je znati kakva izjava ce biti na kraju sezone ukoliko ne osvoje titulu.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Opravdano se kurci lice sa Interpolove poternice. Derbi je najvaznija utakmica i ti ne smes da izadjes kao picka, kao sto mi jesmo, uostalom. Morali smo da napadnemo od starta i zavrsimo sa ovom sezonom. Ovako smo otvorili vrata za jos vecu pljacku do kraja sezone. Mogu da zamislim kakvo ce biti sudjenje derbiju koji odlucuje titulu.

Ali, derbi se zavrsio. Nama je preostalo da lizemo rane i zbijemo redove do kraja. Dobra stvar je sto je jos uvek sve u nasim rukama. Ako izgubimo i sledeci derbi, ni ne zasluzujemo titulu, sto se mene tice.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Takvi komentari njihovog celnika su slika I prilika drustva. Dzentlmenski pristup pobedi I porazu odavno ne postoji. Sta se drugo od takvog coveka I moglo ocekivati, on je nedostojan bilo kakve funkcije u sportu. Covek koji zna da su Partizanu vezane ruke I noge vec dugi niz godina daje izjave u kojima dalje ponizava protivnika.
Mada za takvo stanje se drzava izborila pa je red I da uziva u plodovima svoje degradiranosti.
Zato Grobari ne zaboravite 3. april. To je za nas pravi I jedini derbi koji se ne sme izgubiti.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Stoga ja razumem tvoj @Direktor_Grobar odabir da bi svakog puta izabrao da nas mrcvari Vučićeva prčija zarad pobeda nad Voždovcem, Pazrom, Napredkom.
Ali razumi da nekom to nije bitno i stojički treba podneti osudu za pičkinski pristup
u nečemu što je nekom bitno.

Mislim da si me malkice pogrešno razumeo. Mene je sramota ovakvog izdanja u derbiju. Najoštrije sam osudio pristup Stanoja na strani i to ne samo protiv cigana, imao si Sochi, Klaru, Floru, Spartu. Preslikano bezmudašenje na strani.

Osudjujem ga i za prelazni rok jer igramo bez klasičnog pleja koji je neophodan za ove utakmice. @Matke22 i ja kukamo za pojačanjima koja se nisu desila. Hteli da priznamo sebi ili ne, cigani imaju bolje igrače na odredjenim pozicijama.

Ja sam video psihološku prednost našeg tima koja nije iskorišćena jer smo se ponašali sramežljivo celo prvo poluvreme. To je nedopustivo!

Ipak, mislim da Stanoju treba dati šansu do kraja sezone, da napadne titulu i da na kraju podvučemo crtu.

U nekim drugim okolnostima, ja ću da slavim trpanje cigana u derbiju na -15 i da budem srećan dok oni uzimaju titule i odmiču dalje i dalje i po reputaciji, finansijama i igračima koje dovode.

Njima bi bio ekonomski sunovrat ove sezone da budu drugi i da igraju kvalifikacije za LK koje možda i ne prodju. Samo uz titule možemo sjebati gamad.

Ako mene pitaš, pre bi da imamo svake sezone poraz u derbiju na strani i osvojimo sledeće 3-4 titule. Tu ne bi mogli da opstanu sa tempom ulaganja koje imaju a mi bi polako finansijski rasli i bili bliži ozbiljnijim transferima.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд

Na pitanje da li je očekivao bolje izdanje Partizana, Terzić je dao slikovit odgovor.

"Hajde izađi u ring sa Tajsonom i napadaj. Nemoguće je. Zvezda je toliko dominantna. Izašli smo hrabro, često kvalitet bude sputan nervozom zbog velikog uloga, a ovde je stvarno bio veliki ulog".

Jaooo, jaoo, nicija do zore nije gorela. Samo da mi je znati kakva izjava ce biti na kraju sezone ukoliko ne osvoje titulu.

Već par godina nam je najveća uloga pružanje legitimiteta ovakvim balvanima i njihovim izjavama, i od Stankovića smo mi napravili trenerčinu.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Lako je biti general posle bitke , ali mnogo je pametnije bilo da smo defanzivnije usli u mec , sa dva zadnja vezna, Zdjelar i Jevtovic i da smo forsirali polu kontre , a ispred Natho ili Jojic .
Oba zadnjepomenuta ne smeju vise nikada da igraju zadnjeg veznog , jer sa defanzivom pojma nemaju .
Naravno ostaje rupa na desnom beku , ali po svemu vidjenom Zivkovic bi tu odradio posao .

Jeste da smo odigrali lose , ali ako cemo realno , dva kiks gola smo primili. Nikakve tu surove dominacije nije bilo , nego samo nase lose partije.
A gosn nanogica moze da prdi po rezimskim medijima do sutra , sam sebi hrani ego tako , al spustice ga Glazgov Rendzers.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mislim da si me malkice pogrešno razumeo
Nisam te pogrešno razumeo, čak i u ovom postu si upotrebio kontradiktornost o kojoj pričam.
Slažem se da Stanojeviću treba dati neupitnu podršku da istera zacrtano.
Ali takođe njegovo "zacrtano" imalo žrtve i cigle sa kojim gradi cilj.
Ako mu smeta jedan Suma i žrtvuje igrača koji u ovakvim utakmicama predstavlja opasnost po protivnika da mora se malo drugačije postaviti zrad mira u timu i "sinhronizaciji"
Takođe moraš znati da je isto pogano komentarisati cigle sa kojima jedino zna da zida do cilja.
Da si mu ti i uvaženi kolega forumaš sklapali prelazni rok pa i doveli Vlahovića i Mitrovića... Možda za njega bi bilo opteređenje sa kojima ne ume baratati pa bi isprdeli od Voždovca, Pazara...
Dakle ja smatram da su izjave da su cigani bolji ili "bolje da smo ove doveli umesto ovih" veća degradacija i omalovažavnje odabranih igrača koji predstavljaju sve nas od
Kritika:
"ne igrajte kao pičke!, u meso Miljko, ne trčkaraj kao baba Jojiću!
Šta radiš to Stanoje?
I sl.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.690
Reaction score
22.578
Локација
Beograd
Rekoh odmah nakon utakmice da mi teže od svega pada seirenje ovakvih glava, nego sam poraz. Još samo Snežu Borjan čekam, ali nije da im nismo dali povoda ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top