Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Oterao je jednog jedinog igraca za kojeg ostali nisu imali muda da oteraju. I na tome mu svaka cast. Koga je jos oterao?

Sad bi bilo dobro kad bi za pocetak Jojica klupirao jer je ista stetocina kao i Suma.

Stanojevic je kriv sto nije trazio 2-3 pojacanja tokom zime, a za najjacu ciganku u prethodnih 20 godina sigurno nije on kriv. To spocitavanje za derbi je totalno van svake pameti.

Nijedan pre njega trener nije imao ovakvu jaku zvezdu vec poluprofesionalnu ekipu kao sto smo i mi sami bili. Treba samo pogledati kad smo ih poslednji put pobedili, ko im je cinio 11, a ko klupu. I ko im danas cini 11 i klupu za rezerve. Risario, Motika, Ben bi nama bili u 11, a kod njih nemaju mesta. Imaju i oni svog Jojica, a to je Krsticic, slicna plata, slicno znanje, samo sto on terena ne vidi.

Poslednji put kad smo zalicili na ozbiljnu takmicarsku ekipu je bilo pre 6 godina, ta ekipa je imala potencijal da uz par pojacanja postane ono sto je sada ciganija.

Fk mi se zgadio, nece nikad biti bolje, uvek ce biti ovako. Ne vredi se sekirati i nervirati. Derbi i po koja evro utakmica da se pogleda i dosta.

Sto rece Direktor, pozdrav sa fk tema.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
372
Reaction score
1.533
jbg ispucali smo se mi napadaci, dva dana posle krece ili napadi ili odbrana, sada da je na redu odbranu lika i dela
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Moras da shvatis njegov razvojni put u Partizanu da bi shvatio tu njegovu ideologiju. On je poceo u Partizanu kada su igrali Dafinin sin ili sin Arkanovog kuma Mande. Kroz mladje kategorije je prolazio tako sto je bio najbolji drug Nenada Bjekovica Juniora.

Krajem devedesetih nisam shvatio kako moze da igra takav lik u Partizanu kad ga vrte kao vola razni livadari, sve dok nisam shvatio da je tada vec kum Bjekovica Jr-a. Svoj trenerski put je zapoceo u OFK Beogradu zbog kumstva i prijateljstva sa Damjancem i Terzicem, kao i u reprezentaciji kada je Terzic dosao na celo FSS-a.

Prema tome potpuno razumem taj njegov pristup guranja 'svojih' igraca, kako ih on zove 'nasa deca' i celu tu ideologiju-demagogiju kako samo oni razumeju Partizan i kako samo oni imaju eksluzivu na ljubav prema njemu. To je na kraju krajeva usadjeno ne samo njemu, nego mnogim nasim igracima/trenerima od strane Bjekovica i Zecevica, koji su takodje zbog mnogo provedenih godina u klubu shvatili Partizan kao svoj privatni klub. To je posledica jednog socijalisticko-balkansko nakaradnog sistema, ali sada idem u debeli off...
Ja ne želim jednostavno da to tako shvatim i moraš poštovati to.
Ako možemo nazovimo to blaže ali isto pravim imenom. Čovek je
"Birao činioce ili figure sa kojima lakše može hendlovati zarad ostvarenja svojih ciljeva koji se poklapaju sa ciljevima Bjekovića i Zečevića"
Gotovo sam siguran da je između ostalih jedan od ciljeva titula a gotovo uvek pobeda nad ciganima.
Zarad ostvarenja ovog drugog voljan sam i spreman da trpim sve kontradiktornosti urađene ili izrečene od strane našeg trenera.
Seciranje stranih igrača,pripremanje temperature za utapanje svojih produkta ili isplata u vidu obećanja bezuslovnog povratka kada ne bude imao gde
je takođe nešto što opet mogu u ovoj državi smatrati kao neminovno. I dalje ne poznavajući mehanizme i načine sa kojim mogu ratovati protiv toga takođe se moram zadovoljiti emotivnom dopunom dranja ciganke.
Tužno...ali istinito i iskreno.
Nažalost ne mogu se nositi sa prebacivanjem odgovornosti za stanje i novonastalu atmosferu mentalne i fizičke propasti
na "navijače koji ne dolaze"
ili na "navijače koji dolaze a iskazuju nezadovoljstvo odigranom partijom prilikom izmene"
prebacivanje odgovornosti na navijače jer ne razumeju ovo...ono
"navijače " koji na kraju ispade nisu navijači Partizana već obični sledbenici Željka Pantića
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne branim ga ja za prelazni rok, tu ga krivim. Igraci poput Sanicanina, Vujacica, bilo kog desnog beka, Natka, Jojica, Lazara, Jovica, Popovica nisu za 11. Vise su za rezerve.

A za Sumu mu svaka cast, to koliki je on profesionalac je pokazao klub iz Kuvajta. Mada i reprezentacija je isto pokazala sta misli o njemu. Pravo pitanje je zasto nije doveo zamenu i zasto nije doveo jos jednog stranca jer je Natko u ozbiljnim utakmicama igrac za poluvreme, a Jojic je amater, necu ga ni komentarisati. Tu za njega opravdanja nema, kao ni za jednog trenera pre njega. Istu pricu pricaju svi treneri o popunjenosti, a to veze sa vezom nema.

Sto se mene tice Stanoje je mogao jos posle kraja prelaznog roka otici. On je tada titulu predao njima u ruke ali kriviti ga za derbi je apsurdno. Njihovi rezultati u evropi govore o njihovom kvalitetu, na nasu zalost.

Vojvodo, pisati na fk temama vise necu, sad mozemo da se divimo tvojim fudbalskim prognozama. Ljudi pominju cigane, logicno je jer su nas glavni rival, a ti si previse mlad da bi imao ovakav kompleks od njih koji pokazujes.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Oterao je jednog jedinog igraca za kojeg ostali nisu imali muda da oteraju. I na tome mu svaka cast. Koga je jos oterao?

Sad bi bilo dobro kad bi za pocetak Jojica klupirao jer je ista stetocina kao i Suma.

Stanojevic je kriv sto nije trazio 2-3 pojacanja tokom zime, a za najjacu ciganku u prethodnih 20 godina sigurno nije on kriv. To spocitavanje za derbi je totalno van svake pameti.

Nijedan pre njega trener nije imao ovakvu jaku zvezdu vec poluprofesionalnu ekipu kao sto smo i mi sami bili. Treba samo pogledati kad smo ih poslednji put pobedili, ko im je cinio 11, a ko klupu. I ko im danas cini 11 i klupu za rezerve. Risario, Motika, Ben bi nama bili u 11, a kod njih nemaju mesta. Imaju i oni svog Jojica, a to je Krsticic, slicna plata, slicno znanje, samo sto on terena ne vidi.

Poslednji put kad smo zalicili na ozbiljnu takmicarsku ekipu je bilo pre 6 godina, ta ekipa je imala potencijal da uz par pojacanja postane ono sto je sada ciganija.

Fk mi se zgadio, nece nikad biti bolje, uvek ce biti ovako. Ne vredi se sekirati i nervirati. Derbi i po koja evro utakmica da se pogleda i dosta.

Sto rece Direktor, pozdrav sa fk tema.
Jel ovo tema o ciganima, opet?
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
@Matke22

Ko im je cinio klupu, igrali su 2 sezone za redom ligu sampiona, sa boljim trenerom nego sad a Savo ih je maltretirao bez suta u gol u pet utakmica. Uzeo im kup sa prejadnom ekipom. Cak je i batica pokazao Partizanstinu u onom derbiju kad su svirali ono sranje od gola.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
982
Reaction score
4.444
Локација
Nis
Ko je otisao od kad je Stanoje preuzeo ekipu: Sadik(prodao iglica), Stevanovic(prodao iglica), Asano(zajebo vazura), Banjak(nije igrao ni kod Save), Suma(sam sebe oterao sigurno zbog plata),Scekic(dugovali mu pare pa pustili bez obestecenja a sad on ima problem) denis stojkovic i colic nisu hteli na kaljenje...ne zaboravite da nismo imali spica vec je holander igrao spica.

Jel realno da Stanoje trazi od vazure igrace za koje vazura nema para, nije realno. Jedini igraci koji hoce da dodju kod nas bez para su povratnici koji su ispali iz svojih ekipa gde bi se borili za mesto, a kod nas moze da igraju i da unovce jos koju godinu preko. Menig i Riki su tu da bi ih videli skauti i to je to, nije mi samo jasan Natko, mislim da je postao velika grobarcina zato je jos tu...za neku ozbiljniju pricu nam treba uprava koja je sposobna da nadje sponzore, da ne prave kombinacije sa menadzerima i da imaju jaku skaut sluzbu.

Jel zna neko koliko smo kesa dobili za Sadika, Stevanovica ili sta se desava sa Asanom?...a to je taj kes koji treba da odrzi klub i da nam obezbedi pojacanja, posle se pitamo kako ce prelazni rok da ide....nikako rodjaci.

Ako se ocekivalo od Stanoja da blati ekipu koju je nasledio a da potom osvoji prvenstvo i igra evropu...mnogo je.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Jedini krivac uprava a igrače birao, dovodi, terao, stavljao u tim, popunjeni na svim pozicijama, 5 bodova je velika prednost, krivi navijači, birao taktiku, sastavljao tim, imamo 30 igrača, var, fer suđenje... Ko je taj?????
Prvo niko nije rekao da su jedini ali su ubedljivo ali bas ubedljivo najveci krivci jer je klub u totalnom qrcu
Drugo i tog stanoja je dovela ta uprava pa ako je doticni nesto debelo zasrao opet su oni odgovorni
Trece pre tog stanoja a za vreme istih tih govana mi smo se od titule oprastali u novembru a to nas isto ceka i posle stanoja
Cetvrto tacno je da se stanoje nije proslavio sa pojacanjima blago receno ali istina je i da mu je uprava obezbedila budzet od "bice para jednog dana a mozda ni tad" pa se ti sad snalazi...

Mislim stvarno mi ne pada na pamet da nekom objasnjavam zasto su govna iz uprave zasluzila sto duzu i sto bolniju smrt i da ako je stanoje za nesto kriv oni su sve to pa puta 1000

Ja sam prvi ismevao stanoja za njegove idiotske izjave box to box i popunjeni smo jer realno brate koga pravis budalom ali stanoje je trenutno najmanji problem pfc-a ako je uopste i problem
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Hteo bih da podsetim da smo 2017. imali 3 poraza i 4 remija u regularnom delu. A Evropu praktično nismo ni igrali.
Retardirani grof je izgubio nameštenu titulu. Kapa dole Marku Nikoliću, držim njegovu sliku u stanu, ali ovo što smo igrali jesenas, utakmice protiv Sočija, Santa Klare, Sparte, i cigana na našem stadionu su najbolji Partizan u ko zna koliko godina.
To je moje mišljenje. Imali smo katastrofalnih izdanja ali imali smo i gorih pod svakim trenerom.
Ove godine jeste regularnije takmičenje ali zato konkurent ima skoro neograničen budžet.
Ja i dalje verujem.

Najbolji Partizan u ko zna koliko godina? Pogledaj samo imena tih timova. Soci, Santa Klara, cigani? Ko su ti indijanci? Soci ekipa koja je usla u prvu ligu fazon pre dve godine, Santa Klara ispodprosecni portugalski tim kojem su ono bile prve utakmice u Evropi u istoriji kluba.

I to poredimo sa onon Savinom sezonom protiv Mancestera i AZ? Pa cak i onaj nesretni lajf kouc Djukic je napravio ozbiljan uspeh, prosao grupu Lige Evrope protiv solidnih timova. Nemoj da se zajebavamo sa Santa Klarama.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Vrijeđanje i provociranje članova
Moras da shvatis njegov razvojni put u Partizanu da bi shvatio tu njegovu ideologiju. On je poceo u Partizanu kada su igrali Dafinin sin ili sin Arkanovog kuma Mande. Kroz mladje kategorije je prolazio tako sto je bio najbolji drug Nenada Bjekovica Juniora.

Krajem devedesetih nisam shvatio kako moze da igra takav lik u Partizanu kad ga vrte kao vola razni livadari, sve dok nisam shvatio da je tada vec kum Bjekovica Jr-a. Svoj trenerski put je zapoceo u OFK Beogradu zbog kumstva i prijateljstva sa Damjancem i Terzicem, kao i u reprezentaciji kada je Terzic dosao na celo FSS-a.

Prema tome potpuno razumem taj njegov pristup guranja 'svojih' igraca, kako ih on zove 'nasa deca' i celu tu ideologiju-demagogiju kako samo oni razumeju Partizan i kako samo oni imaju eksluzivu na ljubav prema njemu. To je na kraju krajeva usadjeno ne samo njemu, nego mnogim nasim igracima/trenerima od strane Bjekovica i Zecevica, koji su takodje zbog mnogo provedenih godina u klubu shvatili Partizan kao svoj privatni klub. To je posledica jednog socijalisticko-balkansko nakaradnog sistema, ali sada idem u debeli off...

Suma sumarum:

Boli me polni organ za sve igrace koji su prosli nasu kompletnu skolu i koji shvataju emociju Partizana. Lemanje Moreire sa Gajom, Evertonov lakat ciganima u facu, napusavanje pred severom, Dijarina silovanja, Tejgov ku**c ciganima iz Novog Sada,Natkov pristup na svakoj utakmici, Sumino lemanje sa ciganima svakod derbija su primeri emocije koje zelim da vidim. Ili nprStrahinju Pavlovica, Miletica, Srdju Knezevica, Zdjelara, Scekica.

90% navedenih nije proslo mladje kategorije Partizana, a mnogo su vise znoja, krvi, golova i lemanja sa ciganima ostavili iza sebe od raznih Jojica, Babovica, Obradovica, N. Tomica, Scepovica, Milosa Ostojica..
Kako te bre nije sramota! I tebe i ove koji ti udare lajk na ove nebuloze.
Prvo, pišeš o stvarima o kojima pojma nemaš. Ne mogu ni da ti odgovorim na ovo sa Terzićem jer bi to sigurno bilo za trajni ban!
Pa nije Partizanova škola 5. beogradska ili KOC - MOC (nisam siguran da li ste PES stručnjaci ili golmani iz školskog)
Tu se ta deca odriču svega zbog tog dresa, i 1-2 % njih samo uopšte i dodje do profi fudbala, a kamoli prvog tima PFC-a. Plus sve to finansiraju njihovi roditelji.
Neshvatljivo mi je kako tudje govno uvek lepše miriše.
Pa pola repke SRBIJE su naša deca koja su karala Portugal u sred Lisabona.
A svi ti koje si naveo nisu bili ni za drugu ligu Portugala pa su došli kod nas.
Sutra kad se Mitar vrati ti ćeš da kukumavčeš za Rikardom.
Dok taj Diara nije smeo da izađe iz tunela u rupi naša deca su pobedila cigansku gamad sa glavom bukvalno u torbi.
A što se Stanoja tiče...
Kao trener repke je igrao finale PE!
Uveo je PFC u LŠ!
NIKO NIKADA nije karao komšinicu kao on. NITI ĆE! 6-0-0 u prvom mandatu bez primljenog gola!
Jedini je trener u istoriji koji se pobunio protiv uprave! To je bilo 2012. godine kada je je počelo da nam se sprema ovo što sada živimo.
Ja sam na Jugu od '82, od tada i pratim Partizan. Igrao sam fudbal aktivno 25 godina. Moje mišljenje, kao i nekoliko mojih prijatelja sa fudbalskih terena, je da je AS najbolji trener u istoriji Partizana. Bilo je možda većih fudbalskih znalaca, ali kao kompletan trener AS je No1.
A vi kenjajte i dalje po njemu, na žalost, suviše volim Partizan da vam poželim nekog trenera po vašoj meri!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Пирамида озбиљног фудбала изгледа тако што се на њеном врху налазе брзина, издржљивост и на нешто нижем степенику техника. Још ниже је тренинг, па тактика, па мотивација. Станојевић је ту пирамиду изврнуо наопако, поставио је друге приоритете и зато смо ту где смо. Ми нисмо пали на испиту технике, тактике и мотивације против Гента, Фејнорда, у дербију....ми смо пали на испиту физичких способности. Овај тим је килав и спор, нема издржљивост да трчи више од пола сата на максималном нивоу уз пар изузетака (Урошевић, Здјелар, Мениг, Рикардо) који ипак не могу да надоместе превелику инфериорност остатка тима, а то је све резултат веома лошег одабира играча током прелазних рокова. Кад немаш брзину и издржљивост не можеш ништа против екипе која то има на већем нивоу од тебе....не можеш да идеш у пресинг, не можеш да истрчиш контру, можеш само оно што је радио напредак, бункер и шта ти Бог да. Од Спарте смо били отприлике егал у брзини и издржљивији пола сата и то је било довољно, а у дербијима, против Гента, Фејнорда смо били надтрчани, а ту не мислим на суву (најчећшће слабо корисну )километражу него на број максималних истрчавања и константност истих током меча..... Ми пола сата добро отворимо меч али онда генетска слабост наших играча дође до изражаја и ми не можемо да приведемо меч крају како треба, не можемо да појуримо резултат. Кад ниси брз и издржљив мораш бити мајстор фудбала као Натхо да би то компензовао али не можеш имати свих 11 играча таквих јер неко мора да покрије оно што Натхо тркачки не може. Ми осим Натха таквог немамо те се ова екипа ослања на здравље Менига и Рикарда као и Урошевића, Здјелара (и Миловановића па донекле и Терзића кад играју) јер то су једини физички способни играчи за ниво фудбала на којем је потребно да будемо да би се носили са тимовима попут Гента и Фејнорда и да би добили цигане. Ова екипа је селектирана да издржи трку са линглонгашима али ево ни против линглогаша више није једноставно кад мораш да улетиш у меч против напретка након једне физички презахтевне европске утакмице. Способност колективног брзог опоравка екипе је НУЛА, преко 80% играча не може да издржи темпо од две утакмице недељно, дешавају се повреде, дешава се превелики замор и ментална растројеност услед тога......

Продали су Садика, Стевановића, нешто смо добили и од ЛК, имамо слободно место за једног странца пред зимски прелазни рок....тражи им неко брзо крило или брзог бека да ти доведу, да мало смањиш анемичност тима. Нек се уложи у нека боља домаћа појачања, није ваљда Фејса најбоље што можемо да доведемо на тој позицији ? Човек који доказано има хроничних проблема са повредама плус је у годинама. Није ваљда да у лиги нема бољег офанзивног везног од Павловића да може да нам да ширину у том креативном делу везног реда ? Није ваљда да нема домаћег везног који може да трчи макар приближно као Здјеар ? Станојевић једноставно није показао визију у креирању селекције, приликом одабира играча водио се неким стварима које не пију воду и које су више на нивоу неке флоскуле као нпр "играчи који осећају Партизан и који су били у овој причи" и слично....осећају они Партизан али после 30 минута не осећају ни ноге ни плућа и након тих 30 минута озбиљног трчања не могу да се опораве наредних 150. Дај Боже да освојимо титулу али са Станојевићем на клупи не очекујем ништа другачији Партизан у наредној европској сезони од овог који смо гледали до сада јер одабир играча му је према оној пирамиди скроз контра. Ова екипа је физички импотентна, спора, лако губи дах, трку, посед..... Да има воље могло би на лето доста да се уради како би екипа била осособљена за модеран тркачки фудбал али мислим да те воље нема. Не можемо да играмо на 3 фронта са оваквом селекцијом играча, нема ту физичког капацитета за тај темпо.
Repostujem ovo da bi svako pročitao još jednom, jer je pogođeno sve u srž. :clap
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Matke22

Ko im je cinio klupu, igrali su 2 sezone za redom ligu sampiona, sa boljim trenerom nego sad a Savo ih je maltretirao bez suta u gol u pet utakmica. Uzeo im kup sa prejadnom ekipom. Cak je i batica pokazao Partizanstinu u onom derbiju kad su svirali ono sranje od gola.
Red je da odgovorim ali posle ovog vise necu.
Borjan, Gobeljic, Degenek, Milunovic, Rodic, Jovancic, Petrovic, Ivanic, Ben, Vukanovic, Boaci.

Klupa: Gavric, Jovicic, Tomane, Pankov, Popovic, Radulovic, Vulic.

Njihova postava koju smo poslednji put dobili.

Borjan, Piccini, Erakovic, Dragovic, Rodic, Sanogo, Kanga, Srnic, Katai, Ivanic, Ohi.

Klupa: Pavkov, Krsticic, Motika, Falko, Ben, Gajic, Gobeljic, Pankov, Gordic, Stankovic, Djuric.

Risario ni na klupi.

Ne znam da li ima smisla da se udubljujem u neku analizu tadasnje njihove ekipe i sadasnje.

Sanogo-Kanga>Jovancic-Petrovic
Ohi>Boaci
Katai>Vukanovic
Dragovic>Milunovic
Ivanic u toj sezoni bio previse slab, van forme. Ovaj danasnji najbolji igrac lige. Bez problema bi mogao igrati u seriji A.
Svi ovi ostali su za klasu ili dve bolji od svojih prethodnika.

Risario, Ben i Motika bi kod nas igrali prvu postavu.

Sto se tice kritika, nije bilo veceg kriticara od mene u zimskom prelaznom roku, isto vazi i za letnji.

Sto se tice derbija i tu sam razocaran. Ja koji sam amaterski igrao fudbal bih procitao Stanojevu sablonsku postavu i sablonske izmene.
1
Zasto se nije utrenirao presing kad mali Erakovic ima loptu? Zasto Rikardo nije bio postavljen vise ka Erakovicu nego ka Dragovicu? Jedina ozbiljna sansa koju smo napravili je upravo bila ta kad je na sredini terena Rikardo okrenuo Erakovica i asistirao ka Menigu.
2
Zasto se nije opteretio Rodic koji po pravilu izlazi u jacim utakmicama u drugom poluvremenu. Zasto Menig nije igrao desno, bolje se snalazi tu?
3
Zasto se nije zatvorio Kanga kao glavni pokretac akcija i tako usmerio zacetak akcija da tece Sanogu, neka on iznosi loptu do mile volje.
4
Zasto se isti taj Kanga nije isao isprovocirati? Nagazi ga na sredini, izbaci ga iz ritma, neka svoj fokus prebaci na tenziju, a ne na igru. Dobro je poznato kolika je paljevina.
5
Zasto neko nije odvalio Kataia od zivota, pa mnogo bolji klubovi i igraci Ramos (Salah), Ridiger (Kdb) su to radili. Ne kazem da treba namerno povrediti ali uci jako da.
6
Kad smo vec kod toga, ti kao slabija ekipa moras uci 200 posto u utakmicu. Da se svaki aut slavi kao pogodak. Ne moze jedino Sasa Zdjelar, koji je ruku na srce odigrao lose, uci jako. A dobio je crveni jer su ostali usli kao picke. Uvek kazem, daj da vidim sudiju koji ce u prvom poluvremenu iskartornirati 6 igraca?
7
Zasto se uslo sa veznim redom Jojic, Zdjelar, Natko? Moralo se uci Zdjelar-Jevtovic-Natko/Jojic
8
Zasto se na poluvremenu nije iznenadio trener protivnicke ekipe? Na primer Zdjelar-Jevtovic-Markovic poluspic-Jovic-Menig-Rikardo.
9
Zasto nisi izveo Jojica za primer ostalima u 15. minutu, da ih razbudis malo?

Eto ko je dosao dovde, sve ovo sam zamerio Stanojevicu na derbiju, a najvise mu zameram prelazni rok. @Partiz
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Prvo niko nije rekao da su jedini ali su ubedljivo ali bas ubedljivo najveci krivci jer je klub u totalnom qrcu
Drugo i tog stanoja je dovela ta uprava pa ako je doticni nesto debelo zasrao opet su oni odgovorni
Trece pre tog stanoja a za vreme istih tih govana mi smo se od titule oprastali u novembru a to nas isto ceka i posle stanoja
Cetvrto tacno je da se stanoje nije proslavio sa pojacanjima blago receno ali istina je i da mu je uprava obezbedila budzet od "bice para jednog dana a mozda ni tad" pa se ti sad snalazi...

Mislim stvarno mi ne pada na pamet da nekom objasnjavam zasto su govna iz uprave zasluzila sto duzu i sto bolniju smrt i da ako je stanoje za nesto kriv oni su sve to pa puta 1000

Ja sam prvi ismevao stanoja za njegove idiotske izjave box to box i popunjeni smo jer realno brate koga pravis budalom ali stanoje je trenutno najmanji problem pfc-a ako je uopste i problem
U čemu je problem prihvatiti činjenicu da je Stanoje odgovoran za igru i rezultate 1 tima Partizana. On je sklapao ovaj tim u 3 prelazna roka po svom ukusu i odgovoran je za rezultate a ne uprava. Svaki trener koji pristane da bude trener Partizana pod ovom upravom ili nekom pre ove ali i posle nje zna u šta se upušta i ko je iznad njega. S obzirom da je još produžio ugovor to znači da mu odgovara situacija u Partizanu.
Svi treneri godinama unazad pod ovom upravom ili onima pre njih bili su odgovorni za igru i rezultat i terani neki i sa ovog foruma i tribina a jedino Stanoje nije kriv, kriva uprava.
Pratim Partizan preko 40 godina i dobro sam upamtio delovanje bivših i sadašnjih uprava i stvarno nema smisla da mi sad kad raspravljamo o igri Partizana ubacuje te upravu. Svaki trener zna ako nema igru i rezultat ili savijenu kič u on je bivši.
Ij oš jedna stvar biti 2,3,4 zaostajati za prvakom 1bod ili 30 isti je q, u ovakvoj ligi samo 1.mesto je uspeh i naravno što bolje predstavljanje u Evropi zbog imidža i prodaje igrača. Samo titula je bitna
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.661
Локација
Beograd
1.
@Matke22
Nemoj da si mi više dirao Sumu mađioničara, poslednji put te opominjem... :icon-rolleyes:

2.
Kao trener repke je igrao finale PE!
Uveo je PFC u LŠ!
NIKO NIKADA nije karao komšinicu kao on. NITI ĆE! 6-0-0 u prvom mandatu bez primljenog gola!
Da...
A kad je to bilo? I kako je sad?
Rezon ti je kao kad bih ja rekao da sam pre 30 godina bio mnogo lep, i karao najlepše ribe. Da, i? Dakle to bi automatski značilo da sam i sad isti takav i istog učinka?
Stari hleb i so se ne pamte kako se kaže... tamo negde...

3.
Mnogo se rasplinjavate i idete u neka filozofiranja i teorije zavera, osnovno je da nam je ekipa sastvaljena od igrača koji ili nemaju tehniku, ili nemaju fiziku, ili i jedno i drugo, plus ima i premladih i prestarih i sklonih povredama, a KO je sklapao taj tim? Matke, Direktor, Goran Tomić? Ili Stanojević? Pa nije bio u pitanju jedan jedini prelazni rok, pa da ga je Iliev nešto kao zajebao? Uostalom, taj Iliev je bio tu i za neke prošle prelazne rokove, pa smo dovodili bolje igrače, čast Rikardu, naravno, on je pun pogodak, ali ne može tim da se osloni na jednog igrača celu sezonu.

4.
,,U najkraćem rečeno,,: OVI NAŠI NISU U STANJU DA TRČE NA ONAJ NAČIN KAKO TO SAVREMENI FUDBAL ZAHTEVA, u Linglongu to nekako može i da prođe (ali čak ni tamo ne može da ,,prođe,, u 100% slučajeva!), ali kad se ,,naleti,, na Evropu ili derbi, eto nama problema...
Lepo je sve to jedan forumski kolega obrazložio, a drugi ga repostovao, ali i ja činim opet isto, jer je baš u OVOME srž problema današnjeg Partizana:
Пирамида озбиљног фудбала изгледа тако што се на њеном врху налазе брзина, издржљивост и на нешто нижем степенику техника. Још ниже је тренинг, па тактика, па мотивација. Станојевић је ту пирамиду изврнуо наопако, поставио је друге приоритете и зато смо ту где смо. Ми нисмо пали на испиту технике, тактике и мотивације против Гента, Фејнорда, у дербију....ми смо пали на испиту физичких способности. Овај тим је килав и спор, нема издржљивост да трчи више од пола сата на максималном нивоу уз пар изузетака (Урошевић, Здјелар, Мениг, Рикардо) који ипак не могу да надоместе превелику инфериорност остатка тима, а то је све резултат веома лошег одабира играча током прелазних рокова. Кад немаш брзину и издржљивост не можеш ништа против екипе која то има на већем нивоу од тебе....не можеш да идеш у пресинг, не можеш да истрчиш контру, можеш само оно што је радио напредак, бункер и шта ти Бог да. Од Спарте смо били отприлике егал у брзини и издржљивији пола сата и то је било довољно, а у дербијима, против Гента, Фејнорда смо били надтрчани, а ту не мислим на суву (најчећшће слабо корисну )километражу него на број максималних истрчавања и константност истих током меча..... Ми пола сата добро отворимо меч али онда генетска слабост наших играча дође до изражаја и ми не можемо да приведемо меч крају како треба, не можемо да појуримо резултат. Кад ниси брз и издржљив мораш бити мајстор фудбала као Натхо да би то компензовао али не можеш имати свих 11 играча таквих јер неко мора да покрије оно што Натхо тркачки не може. Ми осим Натха таквог немамо те се ова екипа ослања на здравље Менига и Рикарда као и Урошевића, Здјелара (и Миловановића па донекле и Терзића кад играју) јер то су једини физички способни играчи за ниво фудбала на којем је потребно да будемо да би се носили са тимовима попут Гента и Фејнорда и да би добили цигане. Ова екипа је селектирана да издржи трку са линглонгашима али ево ни против линглогаша више није једноставно кад мораш да улетиш у меч против напретка након једне физички презахтевне европске утакмице. Способност колективног брзог опоравка екипе је НУЛА, преко 80% играча не може да издржи темпо од две утакмице недељно, дешавају се повреде, дешава се превелики замор и ментална растројеност услед тога......

Продали су Садика, Стевановића, нешто смо добили и од ЛК, имамо слободно место за једног странца пред зимски прелазни рок....тражи им неко брзо крило или брзог бека да ти доведу, да мало смањиш анемичност тима. Нек се уложи у нека боља домаћа појачања, није ваљда Фејса најбоље што можемо да доведемо на тој позицији ? Човек који доказано има хроничних проблема са повредама плус је у годинама. Није ваљда да у лиги нема бољег офанзивног везног од Павловића да може да нам да ширину у том креативном делу везног реда ? Није ваљда да нема домаћег везног који може да трчи макар приближно као Здјеар ? Станојевић једноставно није показао визију у креирању селекције, приликом одабира играча водио се неким стварима које не пију воду и које су више на нивоу неке флоскуле као нпр "играчи који осећају Партизан и који су били у овој причи" и слично....осећају они Партизан али после 30 минута не осећају ни ноге ни плућа и након тих 30 минута озбиљног трчања не могу да се опораве наредних 150. Дај Боже да освојимо титулу али са Станојевићем на клупи не очекујем ништа другачији Партизан у наредној европској сезони од овог који смо гледали до сада јер одабир играча му је према оној пирамиди скроз контра. Ова екипа је физички импотентна, спора, лако губи дах, трку, посед..... Да има воље могло би на лето доста да се уради како би екипа била осособљена за модеран тркачки фудбал али мислим да те воље нема. Не можемо да играмо на 3 фронта са оваквом селекцијом играча, нема ту физичког капацитета за тај темпо.

5.
Dakle, niko od nas ne spori da je uprava FK Partizana očajno loša, da su zadužili Partizan i to bez ikakvog pozitivnog efekta tog zaduživanja, niko ne spori i da nam je poseta na utakmicama manjkava...ali to ne može da ,,abolira,, fudbalere i trenera od njihovih grešaka...
Pa ljudi, da ja vozim npr bus GSP-a pun putnika i ,,zveknem ga negde u banderu,, - pa prvo bih ja bio ,,na tapetu,, ispitivanja kako sam i zašto sam to uradio...
Posle bismo se pitali, a ko je ,,selektovao,, i ,,opravljao,, taj autobus i koji su putnici bili u njemu...
Pa tek posle ko je u upravi firme mog preduzeća...

6.
Slabo trčimo, nemamo ,,suvi kvalitet,, u timu - jedan jedini igrač profila Moreire, sa nekoliko svojih fudbalskih poteza, doneo bi nam sigurnu pobedu bez stresa od bar 2:0 nad tim Napretkom...
Nemam ovde statistiku, ali mislim da je učinak Partizana sa njim (to jest sa tim Doktorom u timu), a posebno u domaćim uslovima i takmičenjima - bio strahovit...mislim da smo ono nešto malo ,kiksali, kad on nešto nije mogao da igra u nekih par prilika...

7.
Nisam gledao utakmicu Metalca, vi koji jeste kažete da su više trčali i ginuli nego Partizan u derbiju, ne poznajem dovoljno domaće igrače, lige i klubove (osim Partizana i Teleoptika), ali UBEĐEN SAM da su se mogli naći, ako ne tehnički bolji, a ono sigurno fizički spremniji i jeftiniji, pa i mlađi domaći igrači od ovih koje smo mi (tačnije rečeno trener Stanojević!) okupili u ovoj našoj ekipi!
Hajde, slučajno mu se omakla greška kod dovođenja Ž. Bebeka, ali je zato posle namerno napravio istu grešku dovođenjem Fejse!
Nedovođenje nekog krštenog stranca, kakvih ima na stotine slobodnih u današnjem fudbalskim svetu, i neispunjavanje čak ni te male kvote stranih igrača koja nam je po pravilima FSSa dozvoljena je - SKANDALOZNO!

8.
Ali dobro, i dalje je sve ,,u našim rukama,, (ili nogama i glavama), možda pobedimo sve do kraja, ali to je jako teško sa nama kakvi smo trenutno a i inače, možda rivalka ipak ,,kiksne,, negde od nekog, ali...
Sve je to možda, možda, možda...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Jedno nepopularno mišljenje,
da nije izbacio Jojića i pomerio Lutovca sa desnog beka mi bi smo dobili utakmicu.

Ne znam šta je hteo sa izmenama, definitivno Stanojevićev poraz.
Nema te seme i kombinacije po kojoj bi mi dobili krusevac. Ceo tim je u kurcu i nema snage za dugu sezonu. Daj, samo da nas ganferi ne isprangijaju za mesec dana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top