Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
"Partizan se menja na leto: Potrebni su mu brzina i primenjiva tehnika"

Ocekujem nekog Ling long livadara tipa Radenko Kamberovic ili Branko Pauljevic za brzinu i nekog Djurickovica / Ivanovica za tehniku.
Mada je realnije da to sve budu povratnici. Najverovatnije neko od ovih: Nikola Ninkovic, Marko Jankovic, Svetozar Markovic, Filip Stevanovic, Marko Scepovic, Voja Stankovic...
Kako mozes da izostavis Babovica :D ?
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
  • Transferi: Sadik, Pavlović, ...
  • Od silnih bonusa: Sadik, Vlahović, ...
  • Evrope: za svaki bod, za svaku pobedu, ...
Verujem da ima dovoljno para.
Mi smo dužni preko 30 miliona evra, te pare od prodaja i bonusa nisu dovoljne ni za tekuće troškove a kamoli za vraćanje dugova ili kvalitetna pojačanja. Dobar deo tih para banda ubacuje u svoje džepove.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
  • Transferi: Sadik, Pavlović, ...
  • Od silnih bonusa: Sadik, Vlahović, ...
  • Evrope: za svaki bod, za svaku pobedu, ...
Verujem da ima dovoljno para.
Само је питање има ли довољно воље да се тај новац уложи у појачања, а да се истовремено не прода нико ко прави разлику у овом тиму. Ако Станојевић остане не видим где могу да се углаве та појачања са "примењивом" техником јер не могу да замислим сценарио у којем он своје миљенике Јојића, Марковића, Миљковића итд ставља у други план и на њихово место доводи "примењиве" играче. Па Обрадовић чим се опорави избиће у први план испред Урошевића. Једини сценарио који могу да замислим је да Менига продају па да доведу неког брзањца са "примењивом" техником, а то је опет рокада без смисла, као кад би продали Рикарда и довели странца попут њега.... Ту је и проблем са Здјеларом да ли ће остати и ако неће је ли Фејса његова замена или неки фудбалер..... Ипак, прво треба "преживети" до краја ове сезоне, узети титулу па видети који тим може да прође у једно од два најјача европска такмичења или се задовољити овим тимом трећег европског ранга.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.917
Reaction score
7.838
Mi smo jedini klub u svetu koji prodaje mlade igrace bez da kroce u Hram fudbala i gura koliko toliko u Evropi i citav zivot "prezivljavamo", svaki prelazni rok smo goli ko radikali, sve kod nas nema, sve mi dugujemo itd.
Daj bre ulozite 3-5 miliona tokom leta i stabilizujte malo klub, jebes koeficient ako Evropu napadas sa Jojicem,Miljkovicem,Sanicaninom.
Za pocetak da potrazimo domace koje prave razliku, ako takvi i uopste postoje primer Sveta, Adem, Zivkovic, Jovetic, Nastasic itd, pritom ih nadogradis kvalitetnim strancima.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini

Ko uzme titulu u ovoj njiva ligi od naredne sezone ima sigurnih 20+ milki u kasi. Sad treba da nam bude jasno zašto imamo parazite u upravi koji pripremaju katanac.

Mada i sami smo krivi i po stoti put ponavljam da je malo navijača u Evropi koji bi trpeli ovu bagru a mi mirnim snom spavamo.

Mada smrt u snu je najslađa...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
И он би да оживи каријеру....сви оживеше овде само Партизан на издисају.Остане ли овако ванфудбалско стање ни Сити наредне године неће моћи да буде први испред цигана.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Mi smo dužni preko 30 miliona evra, te pare od prodaja i bonusa nisu dovoljne ni za tekuće troškove a kamoli za vraćanje dugova ili kvalitetna pojačanja. Dobar deo tih para banda ubacuje u svoje džepove.
Pa ne moraju da vracaju dugove i problem resen.kada si drzavni klub nije bitno da li imas 30 ili 300...mada u praksi to je za samo jedan klub validno
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Ko uzme titulu u ovoj njiva ligi od naredne sezone ima sigurnih 20+ milki u kasi. Sad treba da nam bude jasno zašto imamo parazite u upravi koji pripremaju katanac.

Mada i sami smo krivi i po stoti put ponavljam da je malo navijača u Evropi koji bi trpeli ovu bagru a mi mirnim snom spavamo.

Mada smrt u snu je najslađa...
Sledeće sezone jos po starom sistemu. Prvak sledeće sezone ima 20 miliona.

Čak sam pročitao negde da treći ima zagarantovan plasman u LK (zapravo plej of za Ligu Evrope). Jbt koji kriminal za moderan fudbal :buhaha
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Pa onaj ko osvoji narednu titulu to sam mislio :D

"Titula" u kupu nosi plejof za LE tj LK. Zamisli razne srb tompusare kako će da se nakradu. O učinku da i ne razmišljam mada i Flora upisa pobedu khm, khm tako da...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Da da u pravu si. A gde ide trećeplasirani? U Ligu Evrope, ali koji krug kvalifikacija?
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Ne slusajte mnogo ciganske medije i nenasedajte, natpisi o promeni trenera rekonstrukciji tima su deo ciganske kuhinje i njihovog proleća sa ciljem destabilizacije ekipe Partizana. Oni su ove godine kao uspešni a Partizan propao rezultatski... a oboje ispali u 1/8finala a u prvenstcu isti broj bodova.

Sačekajmo da vidimo ova tri kola i derbi pa će dosta toga biti jasnije o ovoj sezoni...ako osvojimo titulu i dobijemo ih u rupi u sledećem derbiju biće uspešna sezona a drugo mesto ne. Sada podrška igračima i sportskom sektoru a o prelaznom roku na kraju prvenstva a sada borba, prvom Surdulica pa da se spremimo na ovoj paauzi u prvenstvu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top