Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.625
Šta će da bude kad ode?
Došao je i zatekao neke dobre igrače, odlazi (valjda) i ostavlja šta tačno?
Hvala Bogu pa nije bio nezadovoljan prelaznim rokovima, samo ću to da kažem.
Nego, je l' ti stvarno misliš da neko ovde ne zna ko je u upravi?
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Sale dobio otkaz...
Novine pisu da je hteo da izvede kombinovani sastav juce ali da uprava nije dozvolila...samo pakuju razlog ciganima da napadnu nas i ilica....a za lalatovica nista
To nisu novine, to je toalet papir.
Lažu naravno.
Dodji Sale, umesto Stanoja, da te 4umski kritičari ocene.
Upamtite ovaj post, samo me zanima koliko će vremena da protekne do komentara tipa "šta će nam trener početnik'', ''bio si legenda kao igrač ali..." itd.
Dobronamerno naravno, jer forum je mesto za to.
A musava govna sa pičkoustom spodobom nam gase klub, jure naše bivše igrače po terenu da ih biju, smenjuju trenere, pišaju po nama po ''novinama'' i gde stignu ...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis
Ja Saletu zelim da dodje u slobodan Partizan, za ovaj okupirani i degradirani Partizan vec imamo trenera po meri.
Ko ce da oslobodi okupirani Partizan...vi?!
Pa ovde ne mozes da nateras dva formurasa da dodju na stadion a kamoli da isteraju upravu. Upravo je to problem...drvlje I motike na Stanoja a niko nema petlju da pokrene nesto protiv uprave.
Imam utisak da ovde vecina radi za upravu.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.215
Reaction score
15.825
Локација
Beograd
Pazite ovo...ciganšture pisale Piksiju (verovatno zato što znaju da on seče kablove od VAR-a na našim utakmicama) u kom traže izuzeće Jovanovića na derbiju zato što je on "osvedočeni" Partizanovac, hoće poštenjačine stranog sudiju.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ko ce da oslobodi okupirani Partizan...vi?!
Pa ovde ne mozes da nateras dva formurasa da dodju na stadion a kamoli da isteraju upravu. Upravo je to problem...drvlje I motike na Stanoja a niko nema petlju da pokrene nesto protiv uprave.
Imam utisak da ovde vecina radi za upravu.
Da, ja sam produzena i placena ruka uprave koja bi, nakon Sadika, Asana, Scekica i Sume da preko tastature otera i Stanoja i da usput izlobira produzenje ugovora za prekaljene asove u vidu Dace Pantica, Jojica, Obradovica, Miljkovica... A ako za godinu ne ispostuju dogovoreni reprogram i isplatu za ovaj mukotrpni tastatura rad teram ih bez obzira na opravdani strah od kostura koji samo cekaju da iskoce iz ormara.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis
Da, ja sam produzena i placena ruka uprave koja bi, nakon Sadika, Asana, Scekica i Sume da preko tastature otera i Stanoja i da usput izlobira produzenje ugovora za prekaljene asove u vidu Dace Pantica, Jojica, Obradovica, Miljkovica... A ako za godinu ne ispostuju dogovoreni reprogram i isplatu za ovaj mukotrpni tastatura rad teram ih bez obzira na opravdani strah od kostura koji samo cekaju da iskoce iz ormara.
Na tebe sam bas mislio kada sam pisao, eto izneo si sav vas prljav ves....nastavite, bas je zabavno citati bajke.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Posle gostovanja kod cigana, mi bi trebali u preostale 6 utakmice play-offa da igramo kući a dve u gostima i to protiv 6-to i 8-smo plasiranog tima, koliko se sećam?

Dali mi neko može reći dali je tako ili ne?
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Mi gostujemo 6-tom i 8-om timu

Prvom su bile tabele po medijima pa čak i na sajtu www.superliga.rs, kako je Voždovac 5-ti a Radnički Niš 6-ti
ali sada vidim na pojedinim portalima da se ispravlja i da je Voždovac 6.ti

Pa otud se prvom pojavio raspored da gostujemo u Niš (kao po gornjem rasporedu), a mislim da ipak trebamo Voždovcu

Inače ovo su njihovi medjusobni susreti:
8kolo Radnički Niš - Voždovac 1:0
23kolo Voždovac . Radnički Niš 0:0

Dal je ovo bilo slučajno...?
 
Последња измена:

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Nema sanse da ovi pajseri i teletabisi iz FSS do subote organizuju strane sudije. Sta ce se desiti ako gamad uspe da izdejstvuje da najbolji srpski sudija Srdjan Jovanovic ne sudi derbi. Sta cemo onda? Oni nesretnici iz uprave ce prihvatiti i Simovica... Majko rodjena kakav jad i ocaj, kakva ciganska prcija.. Jebes mi sve kakva je ovo muka, bukvalno treba bataliti sport na jedno 15 godina, mozda rikne firer do tad.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ma kakve strane sudije To se nikada nece desiti makar profesor Vuletic bio predsednik drzave, Vazura predsednik FSS a Iglica predsednik Partizana.

Saletu osim kadrovske politike imam da zamerim par stvari. Kvinsi se preziva Menig a ne Mening. Do sad si mogao da naucis. Druga stvar, stadion na kojem se igra derbi u subotu se ne zove Marakana. Moze da se zove samo rupa, cmarakana, ili ako vec moras da budes zvanican stadion crvene zlezde ili Rajka MItica.

Molim te kao brata ostavi Jojica kuci u subotu slobodno i Jovica. Pusti Terzica od pocetka, Milovanovica uz Rikarda< celavog na gol, pa da se junacki pobijemo sa duplo skupljim protivnikom, sudijama i organizacijom.

O ostalim stvarima na kraju prvenstva.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
Јојић, Марковић и Јовић да не играју и имаћемо неке шансе. Милетић можда може да прође на штопера али ако буде био на беку нема шта да тражимо, на тој страни где су били он и Јовић смо се распали прошли дерби. Да ми је неко причао да ћу да имам поверење у Миљковића не би му веровао. Натхо мора да игра цео меч макар се кретао пар метара лево десно, Мениг исто мора свих 90 минута као и Рикардо.....убијају нас измене поменутих играча док Јојић игра свих 90 минута као да је боготац фудбала, а човек је у свађи са фудбалском игром, Јовић се саплиће чим га неко нападне, дечко је још незрео за сениорски фудбал, Маркец трунке живота у себи нема..... Стевановић на голу и Здјелар и Јевтовић да почну. Фејсу ставити на клупу као изненађење, можда их то збуни, мене би збунило. Треба нам свих 7 победа до краја првенства, то је јасно.
 
Последња измена:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Svima nam je u lepom sećanju sezona u kojoj smo plesali Tango smrti.

Hajde zajedno da je "repriziramo", manite se loših misli i prepucavanja ko je kriv za prosutih 7 bodova u prolećnom delu.

Zvuči kao floskula ali sada stvarno kao nikada ranije MORAMO da damo podršku našem voljenom Partizanu.

Za prosutim bodovima nećemo žaliti, ali ipak treba znati da su nam 4 boda oteta od strane sudija.

Svako od nas do subote ima samo jedan zadatak, da ubedi i povede sa sobom bar jednu osobu u rupčagu.

Ako navijaču Parizana nije motiv postojanje najmanje mogućnosti za gaženje večitog rivala i preotimanje prvog mesta, treba svi komplet da se zapitamo dokle smo dogurali.

U subotu se odlučuje ne samo ovo prvenstvno, nego i narednih pet.

Prvorođeni će nas još više tlačiti, ne otmemo im prvo pobedu u subotu, a zatim i celo prvenstvo.

Ja neću i ne mogu sebi priuštiti taj luksuz da ne budem prisutan na dan kada se moj voljeni klub bori sam protiv svih za svoju sudbinu.

Sad će se neko da dobaci kako titulom uprava sebi daje legitimitet. Verujte da neće oni otići i sa osvojenom i bez osvojene titule.

Posle Tanga smrti sam još tokom proslave rekao da treba istog trena da oteramo upravu.
Uprava je ostala ne i trener.
Oterao ga je lično onaj kome često uzvikujemo pogrdni slogan.

Tvoj i moj Partizan u subotu bitku bije...
Tvoj i moj Partizan u subotu krv lije...
Za tvoj i moj Partizan neka se naša zastava u subotu visoko i ponosno vije...

Ne budi lenj, bodri voljeni klub kao nikada do sada baš u subotu.

Pobeda dolazi sama ako u subotu bude nas 20.000 koji do smrti vole svoga Partizana!

Vidimo se na Rajku da im grupno jebemo majku!!!
 
Последња измена:

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Konačni raspored Play-off-a:

31.KOLO, 16.04.2022
C. Zvezda - PARTIZAN

32.KOLO, 20.04.2022
PARTIZAN - Čukarički
TSC - C. Zvezda

33.KOLO, 27.04.2
PARTIZAN - TSC
C. Zvezda - Čukarički

34.KOLO, 01.05.2022
Napredak - PARTIZAN
Vojvodina - C. Zvezda

35.KOLO, 07.05.2022
PARTIZAN - Vojvodina
C. Zvezda - Radnički Niš

36.KOLO, 14.05.2022
Voždovac - PARTIZAN
Napredak - C. Zvezda

37.KOLO, 21.05.2022
PARTIZAN - Radnički Niš
C. Zvezda - Voždovac
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top