Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ranger

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
24
Reaction score
28
Локација
Beograd
Moj neki projektovani sastav za derbi je PARTIZAN - Stevanović - Miljković, Vujačić, Saničanin, Urošević - Jevtović, Zdjelar - Terzić, Jojić(Natko), Menig - Rikardo.

Mislim da će Jojić početi pre Natka zbog veće kondicije a Natko ulazi kao u finalu kupa u završnicu.

CZV - Borjan - Gajić, Dragović, Eraković, Rodić - Srnić, Sanogo - Ivanić, Kanga, Katai - Ohi
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.632
Локација
Beograd
Teško da smo i tad bili, kada su ex ekipa Juga u Slovačkoj uprkos prolazu najpre terala Jokana sa klupe. Jedini tračak nade je bio veliki broj legendi u Upravi pre toga, koji se vrlo brzo razbežao nažalost...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.967
Локација
Kobasicarija "Venac".
bicemo primoreni da gledamo jojica, kako god okrenes. natko svakako ne moze vise od 65 minuta. cak je i zeka manja steta od pavlovica.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Jojića nikako ne uvoditi ni u 93. čak i da vodimo 2:0!!!
Ne znam, neka ga žena zaključa zbog sumnje u prevaru, neka ga policajac privede zbog mrkog pogleda....samo da ni u najavi ne bude u kombinaciji za derbi.
Ja sam za to da ih napadnemo od prvog minuta, makar i primili 3 gola, bar znamo da smo pokušali, a ne ko pilićari....
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Daleko bilo da ti ja otvaram oci. Svako vidi ono sto hoce da vidi. Kad bude otisao Stanoje a samo lud bi ostao, proglecate sami.

А, у који ће то клуб да оде Станојевић? Који он може клуб у Европи да тренира са својом Бата Ђора школом и тактиком ко пређе центар да му умре мајка. Озбиљно те питам, где се та ТРЕНЕРЧИНА доказала у озбиљном фудбалу? Свуда је добио отказ као штетан за фудбал, да не кажем као незналица.
Тако да се ја више бринем за њега него за Партизан.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Samo ovoliko od mene, fudbalski:

Postavicu samo usput uporedne postave sa 154. Derbija (1:3 u rupetini) za titulu i sledećeg Derbija .ona i mi.

< 154. derbi / 168. derbi >

ona: 18.4.2017. - 16.4.2022

GK: Manojlović - Borjan
LB: Ristić - Rodić
CB: Luković - Dragović
CB: Frimpong - Eraković / Pankov
RB: Petković - Pićini / Gajić
DM: Le Talek - Sanogo
CM: Donald - Kanga
LM: Ruiz/Srnić - Katai / Motika
AM: Kanga - Ivanić
RM: Plavsić/Sikimić - Srnić / Ben
CF: Boaći - Ohi / Pavkov


mi:

GK: Kljajić - Popović
LB: Miletić (ng)/Radin - Urošević
CB: Milenković - Saničanin
CB: Ostojić - Vujačić
RB: Vuličević - Miljković
DM: Jevtović - Jevtović
DM: Everton - Zdjelar
LM: Leonardo - Menig
AM: Tawamba/ Kosović - Natho/ Jojić
RM: Janković/Đuričković - Terzić/Marković
CF: Đurđević - Rikardo/ Holender


ova “uporedba” po meni govori baš sve.

neka umre govno žvalavo.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Evo da vidite cime se beogradski cigani bave ovih dana. Sto rece neko navikli na lepljenje plakata pa to ti je. Bilo bi dobro da ovo dodje do samog Stanojevica i igraca. Pa neka pokazu od cega su satkani.

butasport.rs_1649971929868889.jpg
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top