Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.944
Локација
Žrnov
Pa pazi ima dosta ljudi kao sto rece kolega koji dolaze zbog kosarke i koji bi dosli na fudbal usput.
Moje drustvo je htelo na fudbal i kosarku, al' smo sada odustali od toga, idemo samo na kosarku.
Vidi, ja verujem da ima ljudi koji bi dosli, kao što kažeš, ali iskreno, ne verujem da ih ima vise od 200-500.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Jokan, Marko, Paunovic i Ivic su bez angazmana trenutno... Svi su u nekoj silaznoj putanji, sem Marka, zbog slabih rezultata u poseldnjem angazmanu. Redak trenutak... Ko zna sta moze da se desi kad se ovo mucenje zavrsi (sta god ko mislio o Stanojevicu, a ja ne mislim nesto posebno lose o njemu, ova sezona jeste mucna na vise nivoa)... Mozda se dobiju drzavne garancije kao za basket... Mozda bude zanimljivo na leto
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
kratak info iz jezgra egipcana…
na opaske pojedinaca da nije dobro to sa laznim parama i stelovanjem odgovor je “sampioni smo 5 za redom, igramo evropu, cilj je da se ovi svedu na nivo zemuna i da sto manje dece navija za njih. a visi cilj ne bira sredstva, dok je on u tome sa nama mi nismo protiv njega”
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.944
Локација
Žrnov
kratak info iz jezgra egipcana…
na opaske pojedinaca da nije dobro to sa laznim parama i stelovanjem odgovor je “sampioni smo 5 za redom, igramo evropu, cilj je da se ovi svedu na nivo zemuna i da sto manje dece navija za njih. a visi cilj ne bira sredstva, dok je on u tome sa nama mi nismo protiv njega”
Kakve lažne pare? :buhaha
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
pa pare koje dobijaju u nenormalnim kolicinama sto za sport sto za tribinu
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
Jokan, Marko, Paunovic i Ivic su bez angazmana trenutno... Svi su u nekoj silaznoj putanji, sem Marka, zbog slabih rezultata u poseldnjem angazmanu. Redak trenutak... Ko zna sta moze da se desi kad se ovo mucenje zavrsi (sta god ko mislio o Stanojevicu, a ja ne mislim nesto posebno lose o njemu, ova sezona jeste mucna na vise nivoa)... Mozda se dobiju drzavne garancije kao za basket... Mozda bude zanimljivo na leto
Ne bi da prizivam, ali već napisah, Krstajić nam je maksimum. SNS njuška, pritom ex selektor, idi bre...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
11.05 Vojvodina 1/2 Kupa Srbije na JNA

Izvinite na duplom postu.
 

Ranger

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
24
Reaction score
28
Локација
Beograd
Zasto jos uvek nema konferencije za medije za sutrasnju utakmicu?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
kratak info iz jezgra egipcana…
na opaske pojedinaca da nije dobro to sa laznim parama i stelovanjem odgovor je “sampioni smo 5 za redom, igramo evropu, cilj je da se ovi svedu na nivo zemuna i da sto manje dece navija za njih. a visi cilj ne bira sredstva, dok je on u tome sa nama mi nismo protiv njega”

Pa (ne)zvanicno ciganima neimarima je jedina "crvena" linija priznavanje *Kosova od strane drzave, citaj AV. Mada, poznajuci njih, mozda je i to ipak pink linija.
Sve ostalo ih se ne tice, kad si na 15.spratu, stanje u drzavi su sitnice.
 
  • Like
Reactions: BiP

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Bolje bi mu bilo da cuti… ispada takav nemac pojma da to boli….

Kakvo razocarenje…
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Danas sam nažalost odgledao još jednom utakmicu. Tužno je što je trener i dalje ubedjen, i u akciji ubedjivanja drugih, da smo mi odigrali dobar derbi. Crveni demoni pojma nisu imali a opet su imali smislenija i tačnija dodavanja. Mučno je bilo gledanje prvog poluvremena drugi put i zaista mislim da Zeka treba da se penzioniše koliko sutra jer ono šta je on igrao u prvih 45 minuta nije fudbal. Neverovatan broj pogrešnih dodavanja a još veći je broj pogrešnih odluka. Na reprizi može lepo da se vidi i zamisli šta bi Natho uradio u istoj situaciji da je kao Jojić. Pa verujem da bi svaka odluka bila drugačija od Zekine. Naša najbolja a i jedina šansa je onaj promašaj Terzića. A kako je došlo do nje? Tako što je Zeka dao očajnu loptu Menigu a volina Sanogo se loše gradio pa se Menig izborio za nju i poslao je ka Terziću.
Kad smo kod tog gradjenja, moram da se dotaknem amatera na desnom beku. Timski nam je igra takva da se ljudi zadovolje izdanjem Miljkice koje nije na nivou ni beton lige. U toj ligi bolje ljudi kontrolišu i vode loptu. A ovaj igra u Partizanu i na ovakvoj utakmici pravi užasne greške koje srećom ovi ne kažnjavaju. Novinari ne spominju greške za koje u omladincima čupaju uši, jok, oni hvale jer nismo primili gol. I trener to kaže, nisu nas ugrozili. Ali smo mi zato šutnuli 20 puta je l?

23' gospodin bek loše procenjuje let lopte iz auta, skače i ostaje kratak po ko zna koji put u svojoj čudesnoj karijeri. Zdjelar stiže da blokira i cigani dobijaju korner.
32' pokušaj gradjenja lopte ili baletskog pokreta gde sudija poklanja faul u napadu. Situacija 1 na 1! Umro sam tad, danas drugi put!
49' velemajstor ponovo maestralno gradi loptu, da li za gol aut, da li da je golman pokupi nebitno, bitno je da se kao kurac zagradio i Katai mu je prošao iza ledja i šutnuo loptu!
90' amater biva otrešen u našem šesnaestercu, sreća ponovo drugi krpe i cigani dobijaju korner!

Za našu decu
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Изгубили смо титулу на полусезони, јер нисмо најурили највећег зихераша и незналицу Станојевића. Стварно ми је мртва трка између њега и Достањића који је лошији тренер у историји котрљања лопте у Србији.
Ово би лагано и Вермез са +5 привео крају.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top