Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Možda će sa tim potencijalnim odlaskom Jojića biti teže smradovima iz mozzartsporta da satima pre svih imaju tačan sastav tima PFK na aktuelnim utakmicama.
Možda...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Joksic iz mocartsranja lize cmar nekome u upravi, nema drugog objasnjenja da takvo jedno polupismeno govedo dobija informacije iz kluba redovno.

Za Jojica me bas briga. Kao i za 90% ovog igrackog kadra, zajedno sa trenerom, upravom i svima u klubu. Kladio bih se da bi ih psovalo vise od 200 ljudi sa tribina da se to pokaze imalo delotvornim.

Nekad sam se divio grobariji koja zivi u sarenom barsunastom svetu u kome su ovakvi rezultati i poslovanje sjajni i bajni, danas kad procitam ove hvalospeve prva misao mi je da braca koriste isto sranje kao Iliev Ivica, nema druge.

Roze dresove dati ljudima. Plus u bodovima je cele sezone bio jedino pravo opravdanje za skandalozne stvari u klubu, a tu ne mislim samo na upravu nego i na komplet sportski sektor. Onog momenta kad se taj plus promenio u minus i kad je postalo jasno da necemo dizati pehar, svejedno mi je, niti sta moze da me obraduje niti da me rastuzi. Iziritira puno neka oda Vazuri za borbu protiv vlasti i bogatih cigana, malo manje oda Stanojevicu za vracanje nocnih mora iz ormara Faljijevog, ali dobro, navika, iskustvo, sve na mestu.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.785
Локација
"preko bare"
Jbt, jel vi stvarno mislite da su igrači roboti? Da su neosetljivi na uvrede sa tribina, posebno ako dodje 200 ljudi na utakmicu. Koju motivaciju imaju naši igrači, ako se konstantno pljuju posle svakog kiksa i pored realno odličnih rezultata. Gledaju KK koji je pre samo par godina preživeo zahvaljujući FK-u, kako se sipa u njega, dovode se top igrači i top talenti na svetskom nivou, top trener. Koji ima punu halu iako izgubi od objektivno za klasu slabije (igrački) komšinice po 20 razlike, dva puta.
Za konkurenta imaju režimsku mezimicu u koju ne da se sipa, nego deluje da nemaju ni ograničenje. Dovode jebenog desnog beka iz Primere!!?
Jel stvarno mislite da bilo koji trener ne bi voleo da ima bolje igrače? Kukate na povratnike a masturbirate na prosečne strance (čast izuzecima). Pa ko pravi razliku kod komšinice? Skupo plaćeni stranci ili Katai i Ivanić? Kladim se da su Ohi i Pićini skuplji od celog našeg tima. Plus su doveli jedno 5-6 skupocenih promašaja koji skoro da nisu ni igrali.
Gde to mi da nadjemo bolje za desetostruko manje pare?
Meni je pravo čudo da uopšte igramo sa kurvom ravnopravno. Jeste, prethodni treneri su imali pobede u derbiju ali ko je tada igrao za Žlezdu? Joveljić, Jovičić, Jevtović, Jovančić, Gobeljić, Babić... pa da im sada igra sva ta drvna građa dobili bi svaki derbi, potpisujem.
Ti što gledaju tako KK prvo treba da su zahvalni što je FK u stanju u kakvom jeste. Većina njih bi mogla samo sa tribina da gleda FK da je ovaj na, barem, približnom nivou kao što je, u ovom trenutku, KK. Da me neko pogrešno ne razumije, kada ovo kažem mislim na nivo sportskog sektora, ne uprave.

Opet, ne krivim njih za ovakvo stanje, zna se ko je tu kriv. Nisu oni sami došli ovdje da igraju, nego ih je neko doveo.

Čekaj, jesi li ti to stvarno izjavio da mi imamo za klasu bolji tim od ovih iz predgrađa!? Nemoj onda na tome da staneš. Reci onda i da se više, kako kažeš, sipa kod nas i imamo neuporedivo veći budžet. Šta ćeš, kad smo državni projekat, je li tako?

Ovih dana, poslije čitanja nekih upisa, se stvarno zapitam da li sam pogriješio forum.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Taj Joksić je uvek imao sastav dan pre utakmice. To je nedopustivo za klub iz 3.lige. kod nas sve na izvolite ... Nekada su se novinari prodavali za 500 maraka i ručak u Maderi, sada za 50 evra i pljeskavicu sa pomfritom.
 

Ranger

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
24
Reaction score
28
Локација
Beograd
Ali šta je malopre Stanoje izjavio na konferenciji za novinare!? Kaže da je kvota da ćemo mi biti šampioni 1,05
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Čekaj, jesi li ti to stvarno izjavio da mi imamo za klasu bolji tim od ovih iz predgrađa!? Nemoj onda na tome da staneš. Reci onda i da se više, kako kažeš, sipa kod nas i imamo neuporedivo veći budžet. Šta ćeš, kad smo državni projekat, je li tako?

Ovih dana, poslije čitanja nekih upisa, se stvarno zapitam da li sam pogriješio forum.
A šta je tvoje mišljenje? Pare su nabavljene neverovatnim umećem Ostoje M., pale su sa Marsa ili igrači igraju za sendvič i limunadu, došli za dž zbog Želimira?
Žao mi je da ti rušim sneška ali napredna marva je umešana u svaki projekat u ovoj nazovi državi.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.335
Локација
Nickname
Napredna marva je umešana direktnim delovanjem na to što se evropski gigant KK Partizan u jednom momentu borio za opstanak u ABA ligi, previše godina do sada su pojeli skakavci, a ovaj novac koliki god da je uložen ove sezone (iako je dug 9 miliona), apsolutno je minimum koji srpski Boston Seltiks zaslužuje.

FK Partizan takođe ne zaslužuje ovo što mu se dešava, ali oko toga smo valjda svi saglasni.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.248
Локација
Novi Sad
Dobra partija, ali utisak kad sam video Fejsu... prekrstio se vise puta, trljam oci, neverujem....3 meseca cekamo coveka, ne znam ni sta ni da li moze da pokaze do kraja sezone.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Па нијеее, ви сте заборавили да се управа терала јако 2019. у мају.
Сви на стадион! Због Салета капитена а не због из управе кретена!
И када крене све по злу....!
Џа бу, курац палац...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.235
Ja da javim jer ne znam da li se čulo u prenosu Jug i Istok danas u dva glasa uprava napolje.
Obavestavaju gmazuru da kasni sa uplatom

Mislim da nema potrebe deranzirati fejsu... maj mesec mi ga teramo da trci po ovim nasim linglong njivama, daj da ga pustimo jos koji mesec, da prodje one nase famozne letnje pripreme pa tamo na jesen ako bude raspolozen da igra nek oseti cari superlige
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top