Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Pa kako ne, kup je ako ništa i derbi, a sem tih par derbija i nekog mučenog proleća u Evropi mi nemamo realno ništa čemu se može nadati i što se ne osvaja na izborima.
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Ova penal serija je pokazala da bez Natka u timu broj prosutih bodova, pobeda, remija bi bio visestruko veci..
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Dok igraci ne budu zeleli titulu vise od pedera, saveza, tvorzana i svih picaka koje igraju za suparnicku grupu gradjana zajedno, mi titule videti necemo... Zadnju smo videli sa Vulicevicem, Evertonom, Blekijem, Djukom i Leonardom na terenu, i Saletom koji je uskakao da resava derbije. Posle odlaska Zdjelara, ovde samo Natko i Riki zele titulu i spremni su da se pobiju za nju... Fali nam tone karaktera posle Zdjelarovog odlaska. Do kurca vise. Samo pickice u klubu... Samo da su opusteni... Jer kad se cakre otvore onda kidamo... Dajte Pepe Imaza za pomocnika trenera.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Nije dovoljno da svi vrhovnici, političari, javne ličnosti, koji su znani Partizanovci nisu članovi i pristalice cigu ligu, bizarnih, neprijateljskih grupacija, sekti, pokreta,..

Već Partizan kao klub i društvo mora da dokaže da nismo samo neka armija i mašine za pobede i golove, kao Svetozar Vukmanović što je propovedao,
nego i Ivica Osim,.. da sve koji nas pobede, moramo mi njih potom makar modifkovali lige?!
I da zapnemo na tron Evrope i Lige Srbije pa i TV Lige Evrope da su,.. kad smo ugroženi životno od dušmana i stranih sila?
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
@Mandragor Oces da kazes da navijaci Partizana zele titulu vise od nekih drugih i da to pokazuju na djelu tako sto dolaze da gledaju utakmice svog kluba? Vise ljudi gleda Vojvodinu kod kuce, a Javor i TSC ce nas prestici ako ovako nastavimo. Tako se ne ponasaju navijaci jednog sampionskog tima.
 
Последња измена:

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.396
Reaction score
3.240
Локација
Tamo gde su Grobari
Tako je, igraci treba da dokazu da nisu pickice. Nema veze sto ih buse sa svih strana, kada pobede u prvih 30 kola sve za redom, onda cemo opet zaigrati taj tango smrti!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Ni dobar rezultat ni dobra igra nego zdrava atmosfera u i oko kluba.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.396
Reaction score
3.240
Локација
Tamo gde su Grobari
Slazem se donekle sa svima vama, svi ste u pravu, ali na sve te stvari MI imamo itekako uticaja. Ne razumem kako moze nekome ona sezona pod Markom Nikolicem biti normalna, tj. parametar za sve ostale sezone. Ja sam reagovao na post @Mandragor - a, jer je glupost prebacivati odgovornost na strucni stab, barem u ovom slucaju. Ocekuje se da se igraci pobiju za titulu, ali ko smo mi da to ocekujemo od njih? Kako i koliko se mi borimo za taj nas klub?!
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Kad je igra doba, onda je i lepa, ali uvek! Defnazivna igra ima svoju lepotu, takticka disciplina ima svoju lepotu... Vecina ljdui koji gledaju fudbal lepotu vide samo u najociglednije lepim pojava u fudbalu. Ako neko ne predribla, ne ukliza , ne sutne iz daljine, ako nema 3000 malih pasova onda to nije lepo. Meni je mnogo lepo kad se setim one Rehaglove Grčke, koja je kao 'antifudbalom' došla do titule prvaka Evrope. Nisu imali genijalne driblere i genijalnu pas igru ili posed, ali su imali genijalnu taktičku postavku i fantastično su iskorisitili svoje limitirane resurse. Ta Rehagelova genijalnost u tom momentu je lepa i velika, kao i geinjalnost neke 10ke, koja dribla i daje lopte koje niko ne vidi. Samo je manje očigledna i zahteva da se neko malo udubi i bude malo strpljiv dok gleda. Na kraju krajeva, zar nisu naši časovi ljubavi bili bazirani na svođenju velikih lepršavih protivnika na što manje poena sjajnom taktičkom disciplinom i iskorišćavanje mladih ili limitiranih igrača na jedan fenomelan način. Pa nam je bilo lepo. Nekom zbog rezultata, a nekom jer je video lepotu u načinu na koji je Dule vodio ekipe i košarkaškom, a pogotovo u ljudskom smislu. Dobra igra je uvek lepa, samo ako je čovek voljan da gleda.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
I nas soma ipo dva sto dodje to je cist mazohizam, stvarno nema potrebe srati po navijacima koji tacno je nisu idealni tacno je ima nas raznih i ovakvih i onakvih ALI sta je ovaj klub (tj govna koja su ga vodila i vode ga) uradio da privuce te navijace - nista, i ne samo nista da ih privuce nego bas naprotiv radio je neretko da ih bude sto manje, i tako ne jednu godinu ne dve ili pet nego decenijama ali jebenim decenijama mi gledamo kako klubom vlada kurcobolja amaterizam lopovluk i ciganluk sve od zla oca i gore majke...
I sad zamislite ali samo zamislite nema publike jbt ko bi rekao
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top