Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
taman se odlicno zaleteli, i sad ovo...opet cu reci: ne tangiram se previse zbog ispadanja i kluba koji nas je savladao. bojim se resetovanja na jul i avgust ove godine. bojim se da cemo se mnogo vise nervirati u narednih nekoliko sedmica.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pa i to je nešto... mi tek treba da se izborimo i za to drugo mesto u ligi i ako se sjebemo opet mora bar dva kola da se jebavamo za prolaz u grupe ako budemo npr. treći na kraju što uopšte nije nemoguće posebno sad kada ćemo biti u kurcu.

I ne kapiram vas nije vam bitan kup... pa koji kurac onda svi igraju to takmičenje a setite se kada smo isti taj kup pukli od Vojvodine (doduše u finalu i na penale) i izabrali sebi teži put u Evropi gde nas na kraju izbaci Šarlroa te sezone... svako zvanično takmičenje kada je u pitanju trofej nije nebitno pa ni taj naš kup.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Normalno da ne moze, nije nikad bilo i ne sme biti nebitno. Kup je doneo više radosti i tuge od mnogih prvenstava. Pa neke od najcuvenijih utakmica kluba, pa i najčuvenijih derbija bili su baš u kupu. Zbog jednog od njih sam i postao zagrižen.

1664432049952.png

To su nam ovi momci uskratili. Možda je lakše krenuti putem 'nebitno' i teorija zavere 'Vazura napustio u 89min, sudija šaptao izvođačima penala'. Ali ne, mi navijamo za klub koji ima dugu tradiciju ovakvih ispadanja. Tu nema objašnjenja, ovo je neobjašnjivo po više osnova. To treba prihvatiti kao i činjenicu da je vetar oborio stablo koje je od celog parkinga palo samo na tvoj auto...i nastaviti dalje.

Jedino je dobro što PFC ima takve oscilacije da sad s pravom očekujem novi bljesak...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
One down two to go.I OPA BATO FUCK YOU NATO.

Sabotage.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
206
Reaction score
717
Локација
Beograd
Tačno tako, valjda nam je cilj direktan plasman u ligu šampiona ili kvalifikacije za ligu šampiona ako budemo drugi. Ispadanje iz kupa svakako jeste neuspeh, ali, ako već ne osvajamo kup, bolje što smo ispali odmah zbog zgusnutog rasporeda. Sad predstoji borba za titulu i proleće u evropi, videćemo koliko će dugo trajati ta borba.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Možda sam žrtva lažnog optimizma ali ovo mi liči na potpuno usmerenu pažnju ka Evropi sada kada je samopouzdanje skočilo.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Apsolutno, usmeravamo svu pašnju na Evropu, pa ćemo onda na prvenstvo, pa na...
Uostalom svo to grožđe je ionako nakislo, fuj-bljak.

Samo da nam najvažniji i nastandardniji igrači održavaju formu, injekcije, štake, invalidska kolica,..nebitno, dok dišu, oni igraju.
Zamislite samo da smo, kao nekad (bilo ne ponovilo se), izašli sa klincima, pa da nekim čudom (mnogo večim nego što je to jučerašnje, ili neka pređašnja) ti klinci zaribaju i ispadnu od drugoligaša...To bi ih psihički ubilo, ugrozilo dalji razvoj i karijeru. Sačuvali smo tu mladost, na klupi i van klupe, i to je najvažnije!
Čuvali bismo ih mi i bolje, samo da se već jednom ukine to debilno u21 pravilo.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.464
Reaction score
5.827
Локација
beograd
Tačno tako, valjda nam je cilj direktan plasman u ligu šampiona ili kvalifikacije za ligu šampiona ako budemo drugi. Ispadanje iz kupa svakako jeste neuspeh, ali, ako već ne osvajamo kup, bolje što smo ispali odmah zbog zgusnutog rasporeda. Sad predstoji borba za titulu i proleće u evropi, videćemo koliko će dugo trajati ta borba.
Stvarno neverovatno. Pa nista, posto necemo osvojiti LK, bolje da i tu odmah ispadnemo i napadnemo titulu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top