Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.795
Reaction score
55.887
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nama je svaka dobra sezona u Evropi s izuzetkom one Vermezovićeve 2004e upropaštena na neki način pritiskom zbog loših rezultata ili zaostatka u domaćoj ligi.
Zato sad treba da ga duvaju, da se stane iza Gordana i ekipe i da se ne slušaju više priče, "lako je protiv Kelna, ali mora i ta surdulica da se pobedi".
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.287
Reaction score
7.164
Volim Partizan! Svim ostalima iz ove govnjive lige na celu sa sudijama, ”nasom” upravom, jebem sto majki u picke. Gordanu i momcima podrska do smrti, pa makar bili zadnji na tabeli.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.257
Reaction score
3.741
Ista scena kao 6.10.2019. kada samo što naša utakmica protiv Vozdovca treba da počne, grobari u strepnji na telefonima, mandovi u 97.minutu daju gol u Kruševcu. I mi umesto da se izjednačimo sa njima, mi gubimo od Vozdovca.
I to što smo odigrali nonsalantno i dopustili sta nismo smeli, totalno je nebitno u ovom izgovoru od države gde je samo jedna stvar izvesna, ko će biti prvak u fudbalu.

Logično bi bilo da je obrnuto, ali ispali smo u domaćim takmičenja, okrećemo se evropskim obavezama.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Samo mirno! Igramo fudbal, ovo su normalne stvari. Gledamo sebe! A priče: neozbiljno shvatili, opušteno ušli su ŽIV KURAC. Igrali smo sasvim dobro. Njima je ušla jedna frljoka i sumnjiv penal. Ako fokus padne to nije do odnosa, to je do napora. Nisu roboti, dešava se. Opuštenost, neozbiljnost i kurcobolja su reči, koje ne bi smele da se koriste kad se ova ekipa opisuje. Svakom vampirčiću, koji je samo čekao prvi kiks da sune frustracije po ovoj ekipi želim dug odmor od tastature! Mirno samo, idemo dalje!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.467
Reaction score
4.907
Ista scena kao 6.10.2019. kada samo što naša utakmica protiv Vozdovca treba da počne, grobari u strepnji na telefonima, mandovi u 97.minutu daju gol u Kruševcu. I mi umesto da se izjednačimo sa njima, mi gubimo od Vozdovca.
I to što smo odigrali nonsalantno i dopustili sta nismo smeli, totalno je nebitno u ovom izgovoru od države gde je samo jedna stvar izvesna, ko će biti prvak u fudbalu.

Logično bi bilo da je obrnuto, ali ispali smo u domaćim takmičenja, okrećemo se evropskim obavezama.
Baš sam to prepričavao na 3:1 i rekao istorija se ponavlja.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Odigrali smo sasvim na nivou, nego se naviklo da ova ekipa igra iznad svog nivoa...Kao protiv Kelna... Jurili smo minus iz frljoke, stigli, poveli. Sve na vreme. Šta još treba da urade? E pa ne moze sreda nelja, prevazilaziti maksimum svaki put.... Sasvim korektna igra, jebene nesrećne i vanterenske okolnosti!
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Kiks u ovom trenutku ima i dobre strane, nakon Nice koja je realno sa manje pritiska u poređenju sa ostalima, dolazi onaj oboleli pa je dobra prilika da se istrese na njemu.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Kad sam video ( doduse na Sofascore) ciganski epilog znao sam koliko je sati.Treba reci da je prvi gol Javora poceo kljucnom greskom sudije koji je dosudio aut za Javor ( a cist za Partizan ).Momku svaka cast za gol, ali do toga nije trebalo da dodje.Treba reci i da je drugi gol pao iz nepostojeceg penala, a da kasnije nama nije dosudhen cist.Treba reci da je sudija sve vreme navlacio za Javor sto mi je necerovatno.Mnogo “gresaka” . Momcima nemam sta da zamerim.Ovakve utakmice su i normalne za normalne ekipe kao sto smo mi.Danasnji dan je kos jedna ciganska polazna vezba i nista vise.Kaze mi sin kad smo se vracali sa utakmice da nece da ide vise na utakmice jer je baksuz.Rekoh mu samo , to je Partizan, nisi baksuz.Navikni se…pomaze kombinacija bromazepam i vinjak.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.183
Reaction score
15.125
Локација
Kipar
Korektna igra Partizana veceras I timu se nema sta zameriti. Bili smo daleko bolji a golove primili iz situacija koje su vise plod slucajnosti nego izradjenih akcija. Ali to je sport I to je fudbal kada se igra posteno.
Vecinska Srbija je zadovoljna. Njihova deca se odmalena uce da je samo cilj vazan ne obaziruci se na sredstva. Ako treba ukrasti, uradi to bez grize savesti. U takvim situacijama normalan covek obicno dozivljava transfer stida ali ovde nije mnogo normalnih preostalo. To je Srbija danas I ne samo u fudbalu.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
279
Reaction score
1.802
Локација
Beograd
VAR džihad, teror, zgadije,
poput pohodi mafija i diktatura i tiranija, ka govornicama u skupštinama za prebrojavanje poslanika..?
To vam je rehabi, dijaspore, stvaran svet!

Kako se ja pitam, tzv. navijači Partizana iz Toronta i Čikaga,.. par sezona skoro spavaju?!

Ako kome tamo koji ne mare za Partizan umre neko, povratka nema.
Ništavilo i raspad, nivo većma nehajnih.
I čistilišta i inkarnacije, jedva..ako lokal barabe sledite.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Igrači i Gordan su jedine svetle tačke.
Mi navijači kojih se skupilo 1.000 ne zaslužujemo ni 5.mesto, a ne titule.

A liga koja se igra samo forme radi i onaj prasac i psihova crevna glista koji vode klub, suvišno komentarisati.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Iako bi ovo kolo moglo vrlo lako da odluci sampionsku trku,pre svega zbog one lakrdije u Nisu,a posle i ovih nasih izgubljenih bodova,stvarno nemam razloga da budem nezadovoljan i da zamerim bilo sta Petricu i ekipi. Jeste da su se mozda i opustili pre vremena i upisali bodove vec na 3:1,ali to je fudbal. Dokle god igraju hrabro i bore se,nema mesta za kritiku. Prvenstvo je iovako neregularno,sta god radili,titula je misaona imenica...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.501
Reaction score
41.547
Локација
Žrnov
To sto odigraš malo slabije, ne realizuješ neke šanse, ne znači da je alibi da te pokradu.
A ovo večeras je bila oružana pljačka!

Ali sve je nekako slutilo da neće biti kako treba.. toliko neka loša atmosfera na stadionu, u vazduhu se osećalo..

Jbg, platiće Nica ceh!
Samo da se Belić nije teže povredio...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top