Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Држава је циганима омогућила монопол над нашим фудбалом и ово све је логичан след догађаја. Као такви морају да буду први и кад год су пољуљани не бирају средства да се извуку. Онда пар кола све буде мирно па опет ако затреба. Ми сада треба на ногама да дочекамо нека другачија времена, да наставимо са добрим резултатима у Европи и да прекинемо лошу серију у дербију, а остало памтити па вратити кад дође време за то, а доћи ће
 
Последња измена:

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Jbg bliži smo mi bili da ga damo za 4:1,ja ove naše kikseve osim ako nisu prečesti kao sa Stolicom ne shvatam fatalno,normalnim timovima se dešava da kiksnu iako su bolji.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ne vrijedi se uopšte nervirati, niti boriti za titulu, kad ju je nemoguće osvojiti. Evropa je mjerilo kvaliteta uz to da ih pukneš u derbiju svaki put i gotovo. Em što nismo pobijedili danas, em što sam se oduzeo kad je onaj mesar skršio Dijabatea kraj aut linije. Mrš!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Оно што се након свега виђеног провлачи као јака порука нашим играчима је следеће - што се више трудимо мораће више да краду
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Raduje jedinstvo na forumu, puna podrška Gordanu i momcima!

Ako sledeće nedelje protiv ciganskog narkomana ne proradi grobarski inat i u Hramu nas ne bude 8-10 hiljada ostaje samo da ćutke trpimo nastavak ovog silovanja koje već predugo traje.

Pre toga pokoriti Francusku!

A uvek, pre svega, i na svakom mestu jebati majku pičkoustom bolesniku!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Stigoh da pogledam pregled situacija nakon što smo se vratili kući sa prepunog JNA.

Danas sam prvi put oba sina (4/7) vodio na stadion. Nije mi žao što je mladji na debiju imao priliku da vidi kiks, pogotovo što je vidjena kradja kola. Kralo se u Nišu a onda još jače u Beogradu.

Dosta puta se nisam slagao sa upisima jednog kolege ovde (da ga ne tagujem) ali od lige nema ništa i to ne treba da bude iznenadjenje. Apsolutna dominacija picoustog na vlasti. Kapa dole žvaljo, pa tebi je Severna Koreja kao predstava Laku Noć Deco.

Kritika samo što nas dodje 1,000, ovi momci zaslužuju veću podršku. Ne igramo isti sport kao cigani.

Teraj dalje, oladiti glave do četvrtka. Napred Partizan!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Jedina zamjerka svemu ovom veceras moze biti ako se na nasem stadionu nije cuo pozdrav psihu. Ostalo nemam kome. Svi su radili svoj posao. Nasi su ubili Javor. Uzivao sam u fudbalu koji smo igrali iako se vidjelo da smo umorni i nadao sam se ulasku jos mladjih nakon treceg gola. Ej bre, imali smo da li 10 ili vise suteva u OKVIR gola, a tu, koliko znam, se ne racunaju ona stativa Rikarda i precka Zivkovica i ostalo sto je fijukalo oko gola Javora.

Ciganska Arena redovno ne prikazuje ponovljene snimke kad je situacija na nasu vodenicu vec duzi niz godina jer su valjda vidjeli da postoji internet i da onda imamo i neke dokaze za kradje. A sto se tice sudija, za mec cigana i nas mi je izgledalo kao da su odredili neke likove da odrade posao pa sta kosta da kosta (tj. da ih boli uvo ako vise ne budu sudili u ovom rangu iako me ne bi cudilo neko sklanjanje neko vrijeme pa onda unapredjenje).

Bravo crno-beli! Da nas nije islo i da smo golove od njih primili cisto, nervirao bih se, ali sto ljudi kazu, to i jeste draz fudbala. Ovdje toga nema...

P. S. A za VAR pogledati sviran pa ponisten penal Napoliju pred kraj prvog poluvremena veceras. Pri tom, manje cista situacija od nase...
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
A za taj 3. gol, jel bio snimak mozda na Areni sa izvucenim onim linijama za ofsajd?
:buhaha
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.230
Reaction score
15.886
Локација
Beograd
Raduje jedinstvo na forumu, puna podrška Gordanu i momcima!

Ako sledeće nedelje protiv ciganskog narkomana ne proradi grobarski inat i u Hramu nas ne bude 8-10 hiljada ostaje samo da ćutke trpimo nastavak ovog silovanja koje već predugo traje.

Pre toga pokoriti Francusku!

A uvek, pre svega, i na svakom mestu jebati majku pičkoustom bolesniku!

Evo ga već je džanki počeo da sere nešto, traži alibi.

 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Javor izdao saopstenje.... kao da im ga je Terzic poslao pa samo da objave...bas su mi bili simpaticni, uvek su igrali maksimalno i protiv nas i protiv cigana... posle ovoga, zelim im da se ugase!

Sve u svemu, mnogo nas se plase. Ni na +5 nisu sigurni. Samo kradite olosi!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top