Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Eh, na šta smo mi spali, da nas vode ovakvi izrodi. Vučelić je tu da se njegov voljeni predsednik slučajno ne naljuti, Vazura da izleči očigledne komplekse iz detinjstva, a onaj nesrećnik sa telećim osmehom Ivica Kralj da nešto radi i vrati svoje kockarske dugove. U usta vas jebem svu trojicu, poltroni i smradovi picoustog ludaka !!!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Uprava koja godinama radi protiv Partizana i žvalavi peder koji nikada više neće dozvoliti da se ponovi sezona 2016/17 i mezimica mu ne osvoji titulu... to smo sve već znali i to nije ništa novo. Pederčina dovela sponzora iz Kine da nam daju neku siću - da služimo mezimici kurvi kao ikebana i sada treba da ćutimo kao pičke još 100 godina a ionako su samo to i radili sve ove godine - ćutali ko pičke i uništavali direktno i indirektno Partizan iznutra. Hvala pederu i neka se napuši kurca.

E sada... Gordan Petrić. U početku mi se nikako nije svideo njegov dolazak (ako uopšte ima smisla bilo čiji dolazak u ovakvom okupiranom Partizanu) pa je nekako uspeo da napravi neke rezulate, pogotovo u Evropi jer smo se kasnije opet raspali u prvenstvu, jer tako jednostavno - mora. Ali... sećam se njegovih reči kako je pričao na kraju polusezone kako će Partizan samo biti još bolji i jači nakon zimske pauze... evo, videli smo sve na šta ličimo i koliko smo bolji i jači. O IvicI Kralju kao sportskom direktoru... šta tek o njemu da se kaže? Da se razumemo, i da smo pobedili ne bi osvojili titulu, to je svima jasno... ali da se ovako brukaš i sramotiš u svojoj kući... bolje da ne komentarišem. Očekujem rutinski prolaz Šerifa. Možda nisu jaki kao ekipa kao što su bili pre ali svakako su sigurno ozbiljniji klub nego što je ovaj okupirani Partizan.

Jad, beda, tuga - to je današnji FK.
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Jeli danas u Humsku ulicu gostovao Mancester siti? Sramota da vam bude igrace koji su danas igrali i trenera koji izigrava zrtva.Mizerijaaa, jadno bedno i sraman poraz jedan od tezih kod kuce po snazi protivnika. Potreban je totalni restart kluba inace nam ne gine titula vecito drugi a ako se vako nastavi tesko da cemo biti i drugi.URAVAAAA NAPOLJEEEEE!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Voleo bih da verujem da je ovo bila samo užasna procena Gordana (jer kako objasniti Saničanina i Pantića u postavi uz tri špica sa nula širine), i Bajern i Liverpul izgube pet razlike od fenjeraša.
Međutim ovaj klub kroz svoju istoriju ima toliko sumnjivih situacija i svinjarija ovog tipa da je prosto nemoguće da čovek ne posumnja u aktivnu sabotažu ovde.

Pritom ne mislim da je ovo došlo od VV dvojca, već neke mnogo više instance i centra (jedno slovo može ostati isto)

Gordan duže vreme govori o tome kako će stvari izgledati, nevezano za to "da li je on trener ili neko drugi" i nisam imao iluziju da će ostati pet godina
Marko Nikolić verovatno jeste bolji trener od Gordana i ta smena će se desiti s obzirom da nema angažman
Kao i neminovni dolazak Ostoje (protiv kog sam svim srcem, ali ko mene pita) posle osiguranih top8 u basketu
I možda jeste bolje da se to desi do aprila a ne pred kvalifikacije za Evropu

Ali to se ne radi na ovakav način gde se ugled kluba ovako jeftino rasprodaje
Niti se to radi pred meč koji može klubu da bude višestruko koristan ukoliko se dobije

Sve je ovo tužno jadno i bolno, a ako je Gordan na ovo pristao onda je potrošio dobar deo svog kredita bojim se

Katastrofa
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Čime su se 2 debila kvalifikovala da budu na čelu kluba? Čime se Kralj kvalifikovao da bude tehnički direktor? Čime je mučeni Gordan zaslužio da bude trener? Bez plana, sa amaterskim pristupom, propast je neizbežna.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
192
Reaction score
534
Da li su igrači trčali samo uz i niz ono brdo, pa se sad ne snalaze na ravnom?
Da li neko zna kad su poslednji put igrači primili platu? Pokušavam ovo da racionalizujem nekako. Jedino mi se logičnom čini neki tihi bojkot i opstrukcija zbog velikog nezadovoljstva igrača.
Ili je neko uzeo velike pare na kladionici?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ma šta se desilo?
Nemojte ljudi o nepostojećoj zaveri.
Nesposobnost došla do izražaja.
Sve se namestilo, loše pripreme, fizički nespremni, rezervni igrači koji su nesposobni, mada ni najbolji nisu neki kvalitet.
I onda 2 greške Markovića 1 Fejse i tu nam je bio kraj.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Petric je dobar psiholog i zna da postavi dobar bunker, sto smo imali prilike da vidimo u Evropi, ali osim toga covek nema apsolutno nikakav trenerski kvalitet. Okej kao prelazno resenje na par utakmica, sve preko toga ravno samoubistvu. Nisu cak ni rezultati u pitanju, Stolica je imao jos gore rezultate pa je po meni bolji trener od Petrica, u nasoj igri ne postoji jedna jedina stvar koja je pecat trenera, koja je uigrana, sve se svodi na anarhiju i individualni kvalitet.

I ta prica o tome da Petric treba da napusti klub (i treba, na kraju krajeva) bi imala smisla da je situacija u klubu normalna. Medjutim, ko posle njega? Koji ce to iole kvalitetan trener doci da mu gazduju udbas i gmazura? Moze da dodje samo jos neki bivsi igrac kome je dosadno u penziji pa zeli malo da glumi trenera, kao sto su bili Savo i Petric (mada je ovaj prvi imao neku ideju, samo sto je tu ideju implementirao na dosta povrsnom nivou). U najboljem slucaju moze da nam se potrefi da dodje neki prosek od trenera tipa Stanoje, i da budemo na sigurnom drugom mestu uz blago ispod prosecne rezultate u Evropi. Ali bilo sta preko toga, je domen naucne fantastike, dok su tompusari u klubu.
 

CrnoBeliGagi

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
434
Reaction score
4.211
Локација
Jupiter
"Kada su neke utakmice bile za pohvalu, ovu možemo da kritikujemo. Jedini koje možemo da kritikujemo sam ja. Moja naivnost, dobrota, možda i neznanje je koštala Partizan. Na šta tačno mislim znam ja i to znaju igrači. Jedini krivac sam ja. Primii smo jeftino golove, poklanjali. Da li se to dešavalo ranije? Ne znam. Obrukali smo se. U pravu su ljudi. Ne znam kada je Partizan ovako jefitno primao golove i ovako izgubio. Pričali smo da smo spremni za ovo, ali očigledno nismo .Moja naivnost je koštala ekipu"

"Imamo utakmicu za četiri dana, igrači su svesni svega ovoga. Kada sam rekao da smo izašli iz filma da se ponavljamo, moramo da se ponovimo u četvrtak. Ko god se pojavi na terenu, mora da pokaže kvalitet i siguran sam da ćemo biti bolji tada"

nadam se da si u pravu brate
pomozi bože
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Статус
Затворена за писање одговора.
Top