Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
B92: Umiveni Partizan sa nikad jačim motivom http://www.b92.net/sport/teme/smudja.php?yyyy=2022&mm=07&nav_id=2182643

Korektan tekst. Konacno se nasao neko da napise kako uprava ne radi svoj posao kako treba, pa makar uvijeno i u par pasusa.

Nasim momcima i Stolici zelim puno srece u predstojecem prvenstvu, da odigraju casno i posteno za sveti dres koji nose i "pobiju se na terenu" za svaku loptu pa sta bude.

Bice tesko, upregnuce se sve sile siguran sam da u prvoj sezoni koja znaci direktan ulazak u LS musava bude ta koja ce to uraditi. Na njima je da to pokusaju da pokvare i pokazu da mogu da se nose sa tim pritiskom, na Stolici da pokaze zasto ga je Marko zeleo za svog naslednika.

Srecno momci jos jednom!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ne pamtim da sam hteo da neki trener uspe kod nas kao Stolica. Jedan normalan, razuman tip koji nije naivan i koji radi ozbiljno i pošteno, makar možda bilo neuspešno (to čekamo da vidimo).
Ovaj prelazni rok je prevazišao sva moja očekivanja i da nije bilo njegovog insistiranja ovakav remont ekipe se ne bi desio, makar ne ovako brzo.
Mnogo mu sreće želim i da istraje u svojim idejama i da ako ima pravde, se sve vrati na pravi način pobedama.
Isto i igračima koji imaju mnogo toga da dokažu i sebi i nama, a verujem da će to moći.
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Najavljeno je da neće igrati zbog povrede pa zato priča da će Urošević biti kapiten. E sad, da li se u međuvremenu potpuno oporavio i ipak može da igra - videćemo večeras.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Zdjelar igra danas od starta, oporavio se. Verovatno bi Fejsa bio u prvih 11 ali se razboleo.

Inače moj neki osećaj je da će Ilić ove sezone imati dosta veliku minutažu. Uz njega Jović i Petković.
Ilića vidim kao rešenje u utakmicama gde želimo da izađemo sa glavnom petorkom napred.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Jel moze neko detaljnije o Ilicu? Sve sto sam gledao od njega je bilo onih par reprezentativnih utakmica, gde je iskreno receno izgledao dosta slabo, medjutim defanziva je zadatak cele ekipe tako da ne iskljucujem mogucnost da je zato izgledao losije.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Podrška treneru i ekipi da uzmete tri boda, što je najbitnije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top