Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Dobar sastav, očekujem jak meč i magiju u režiji Natko / Andrade. Očekujem i klasičan bunker, ipak je golman Bondžulić ceo život to gledao dok je igrao, ne vidim da će da otvori tim. Ipak njima jeste rezultatski bitna utakmica.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.367
Локација
Kej Republika
Prvih 11 fino izgleda, brine klupa.

Ali šta je tu je, drugi FK nemamo.
Ajmo MI, na titulu.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.250
Reaction score
15.923
Локација
Beograd
Evo link kome treba.

 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Puno sreće treneru i igračima u ovom brlogu od domaćeg fudbala.
Neka Petković danas pokaže da je pojačanje za Partizan !!
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Jako lep start sezone! Najviše me raduje vrlo visoka motivacija kod igrača, a puno mi je srce jer su se i klinci upisali u listu strelaca. Sve u svemu jako lepo veče.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.842
Локација
Beograd
Petkoviću bravo mali.Tako se igra bez straha i bez pardona.Pohvale i za Baždara iako je usao malo prestrašen u igru ali se oslobodio.
Andrade i Natko su igračine.Kakvo je uživanje gledati pravog igrača (Filipovića) na mestu Miljkovića.Zdjelar mora da ostane.Stolice spuštaj formu.Sudije u sobi za Var(anje) jebem vam mater.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Bilo je lepo gledati danas naš Partizan. Izuzetno mi je drago sto su se klinci razigrali. Poseta odlična. Biće ovo još bolje. Nakon one torture Stanojevica i unakaženog tima i unazadjene igre, Ilija je uspeo u zaista kratkom periodu da unapredi našu igru. Zdjelar kapiten kakav Partizan zaslužuje. Bibras je istinski majstor fudbala. Volim te Partizane.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Golove za Partizan danas postigli Riki, Ćale i deca!

Lagano, prostor za napredak ogroman.

Poseta veća nego na JNA.
Убеђен сам да би већа посета била да сваку (домаћу) утакмицу играмо на различитим фудбалским игралиштима по провинцији.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Daj da proverimo da nije Gvardiola seo nama na klupu zaista, lako se čovek da prevariti kod ovih ćelavaca.. još kad ovako ide lopta i sve, zbunim se brzo jer ovo što smo gledali nije bio Partizan na koji sam ja navikao. I nek se samo tako nastavi.

Petković i Baždar su biseri fudbala, još kad se Jović vrati...

Aca Filipović!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Au koliko nismo imali desnog beka ljudi??!!
Volim brata naseg Grobarskog Miljkona, ali gledati skolovanog fudbalera na beku je bilo pravo uzivanje.
Covek se ponavlj, trci, zavrce loptu, dribla, a zatvara celu stranu... Pu pu pu! Da ga ne ureknem!
 

Alek97

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2022
Порука
15
Reaction score
14
Локација
Beograd, Rakovica
Dobar meč na početku sezone, vidi se da je ideja da igramo iz poslednje linije i da se lopta iznosi na taj način. Danas je to solidno funkcionisalo, nadam se da će to biti slučaj i protiv kvalitetnijih rivala. Pohvale ekipi za pobedu, a takođe i čestitke Petkoviću i Baždaru. Pišemo tri boda i teramo dalje. Početak sezone isti kao prošle godine, verujem da će kraj ovaj put biti drugačiji.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Izgleda da smo uz Zdjelara i Urosevica dobili jos dvojicu igraca koji mogu po 90.min da trce. Odlican ligaski derbi Filipovica i Andradea, naravno i Petkovica.

Bravo Partizane, sto vise ovoga!!!

Sledeci je Radnicki
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Bio sam uveren da ce Riki da omasi penal i da udje u kontra ritmu u sezonu ali se srecom to nije dogodilo. Drago mi je da je i Terzic dobio minute iako nije bonus vise,naravno zbog Tatka i zbog dece i golova. Ovaj Filipovic nam je falio godinama. Treba nam golman koji je projekat kao Livakovic Dinamu i Donaruma Milanu. Bravo za Partizan,lepo je da se pregrme ovi krs tereni odmah na leto.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Rekoh vam, bićete oduševljeni Andradeom, a teško biti bolji od Zeke. Tek će ovde euforija da padne kad krene Diabate :D

Natko je toliko trčao da se vratio u 2013 po godinama. Pametno trčimo, tj efikasno. Napad iz poslednje linije je malo štucao na početku.

Deca su zlato tima, treba to forsirati, jebeš potragu za bonusom. Nek dovede bugarski smrad još jednog Rikarda.

Da iskoristim priliku da se najebem majke premiranim seljacima koji su svaki duel lakat u bubrege. Da se isto tako najebem majke var sobi koja nije gledala faul nad Rikardom ali jeste gledala navodan faul koji nije morao biti sviran, malo intenziteta bilo (ovo nije balet).

Napred Partizan! Tek ćemo sve da vas karamo!
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
365
Reaction score
2.439
Локација
Pozega
Dobar Partizan veceras u Ivanjici. U prvom poluvremenu par puta Sveta i Sanicanin bas lose reagovali, treba ce nam na stoperu bolje resenje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top