Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Meni samo nije jasno kako je ekipa koja je pakovala po 4 komada na utakmici dosla do toga da jedva umuva neki gol i onda strepi kad ce primiti? Kako od velikog broja suteva ka golu do danasnjeg jednog? Ista ekipa. Jesmo pali pred kraj polusezone, ali mi je opet to nejasno... Da li su im obecavana pojacanja (i igracima i treneru) a onda, kad su vidjeli da od toga nema nista, dosli dotle da se i ne treba boriti...
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Petricu, ne mogu nikad da te mrzim jer si mi sa saigracima kao djecaku donio dosta radosti… Znam da vilis Partizan, ali sada snosis odgovornost jer si zakasnio - trebao si da odes onog dana kad se niko od tvojih poslodavaca nije udostojio da se pojavi na tvom predstavljanju. 50% su te zajebali, 50% si se zajebao…
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Licno potpisujem da bih ja iako sam fudbal samo igrao rekreativno plus PES i football manager ovu utakmicu danas dobio sa najmanje 2-0 cak i sa ovakvim igrackim kadrom. Ljudi nama je kapiten Urosevic sve i da nije los momak a verovatno nije ne deluje kao momak koji je ista procitao niti ima socijalnu inteligenciju da pridje saigracu,poprica sa njim,digne atmosferu u ekipi a kamoli za neka veca dela,sto je najgore lik je privatno dobar ortak sa Borjanom i to dosta govori o nekome,osim ako takvog ortaka nemas iz kraja,iz detinjstva. Sale Ilic je bio smeker,znao je da pridje mladjem,da opusti,zategne i zato nije ta kapitenska traka tek onako. Samo hitna smena ova dva debila i onda odresene ruke od leta nekome ko zna i ume a ne bednom poslusniku koji trazi 3 igraca a dovedu mu jednog na poziciji na kojoj mu i ne treba igrac. I Stanoje je trazio 4 i to 4 izvodljiva pojacanja zimus a dobio je Fejsu koji mu nije ni trebao niti ga je zeleo,njegov je greh sto tad nije digao glas jer je bio prvi i nisu smeli da ga smene da bi na kraju ispracen kao dzukela.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.168
Reaction score
14.533
Локација
Brdo Banovo
Mislim da posle ovoga niko više ne treba da ode na stadion. Pa, neka samo oni navijaju iz lože... Samo je pitanje, za koga oni navijaju ? Čak i na derbi niko ne treba da ide, treba ih dovesti do besmisla...

Dovedeni smo do besmisla odavno.

NA DERBI TREBA DA SE IDE JER BRANIS CRNO BELE BOJE! NE OSTAVLJAS KLUB DA BUDE POTPUNI CIGANSKI VASAR NA TRIBINAMA.
Ako nemas za koga, onda ides UPRKOS vecini.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
Нисам могао због посла да гледам, једино сам стигао наш гол да видим. Лепа асистенција Колорада, коначно Илић испред Саничанина у постави. Верујем да би у нормалним околностима било 2:0 или 3:0 за нас. Међутим, сада је морал у екипи толико опао да ме овај реми уопште не чуди. Када је у нашем клубу све ван терена труло, онда ни на терену не може да буде боље. Највеће појачање ове сезоне биће смена управе. Из тог разлога сви заједно морамо да учинимо све што је до нас да се то деси. Нажалост, нисам могао да стигнем на протест у четвртак пре утакмице, али надам се да ће ускоро (што пре могуће) бити следећи на који ћу моћи да дођем. Ко год да буде организатор, а можда чита овај форум, нека само узме у обзир да је стандардно радно време понедељак - петак до 17 часова. Верујем да је циљ да што више људи буде присутно, па зато и помињем радно време. Најбоље би било да ови оду што пре и да не буде потребе за новим протестима, али нисам оптимиста да ће се то десити.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.495
Локација
Kej Republika
Krenem nešto da napišem ovde. Napišem par reči pa obrišem. Sam sebi sam dosadio više.

Pisao sam isto kad su nas jahali Zeka&Bjeka. Kad nas je drkao Đura. Kad su bile marionete Popovići neki. Tole. Sad ovi gmazovi. Krugovi pakla.

Svi mi postovi isti. Ista govna. Godine prolaze. Par puta se desi neki bljesak. Pa opet iznova.
Utisak mi je da nikad gore nije bilo. Da mi znamo 10% pravog stanja klubu.

Ne miriše na dobro.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.011
Reaction score
11.871
Локација
JNA

Ajde bre vise u picku materinu i ovaj klub.

Igor Duljaj - novi sucesnik u unistavanju Partizana, ako je istina da je novi trener.
Znaci na sutrasnjoj sednici nema ostavke, nego potvrde da je Petric otisao i da Duljaj vodi ekipu.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
Petric kaze da je izgubio kontrolu nad svlacionicom i da je najbolje da derbi vodi neko drugi.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Igor Duljaj ce, kako stvari trenutno stoje,predvoditi Partizan do kraja sezone(instagram pbg.news)
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
193
Reaction score
548
Ako Novosti saznaju, rekao im Vučelić.
Sa druge strane, možda samo opipavaju navijače, puste priču pa gledaju kako će da se primi.
Sa treće strane, puštanjem ove "bočne priče" pokušavaju da zabašure današnju bruku i odgovornost uprave.
Dakle,"kako Novosti saznaju" sad treba da pričamo samo o Dualjaju i derbiju.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.000
Локација
Beograd
Duljaj jbt?Čovek dan radnog staža kao prvi trener nema :pop
Ovi ni ne pokušavaju da dovedu trenera :gaah:
Ako ostanu još mesec dana neće ni kamen na kamenu ostati. Još sutra moraju da se tornjaju i da se spašava šta se spasti može.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Kao mrtvac u boks meču, lupa nas ko stigne. Sudija je krenuo kartonima, na našem terenu šilje kurac na nama, kao da je Partizan gost na svom stadionu. 46 godina bavljenja Partizanom, što bi rekli ovi ovde, ground zero, najniža tačka našeg bivstvovanja.
Valjda odavde možemo samo na gore ili može još gore, Partizan je tu da nas iznenadi?!?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.197
Reaction score
18.641
Локација
U Kinšasi
Kako brate @Bili Piton jel može gore, mogu sad cigani da nas otresu, njihov igrač da skine gaće pred našima, mogu da nam dave igrača u šesnaestercu a mi da dobijemo crveni, mogu da sude penal kad nas lopta pogodi u butinu ili da priznaju gol iz gol-auta. Mogu da uđu u teren i da nam tuku igrače, da nam isporuče naduvani kurac do svečane lože, da nam šmrkom prskaju navijače i prave namerno kaljugu ispred juga. Naši igrači posle svega toga mogu da odu da jure njihove da menjaju dresove i da se zajedno smeju za dobrobit srpskog fudbala. Onda nakon derbija, mogu da okače na društvenim mrežama "kako jebemo", a srpski novinari da pišu o šmekerskim prozivkama igrača zvezde. Naša uprava može sve to da odćuti i da ode kod zvezdana da puši lulu mira. Eto, može gore i od ovoga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top