Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
Sta vi radite na pripremama da mi je znati? Nema volje , nema zelje, nema trcanja, nema nista.
Trulo na svakom nivou! Dijabate zaboravio da igra fudbal, Kolorado Boze majko, Natho ne moze sam. Dajte bar coveku da bude kapiten, njemu ovo teze pada nego svima u ekipi.
Mada pitanje je da li i primaju platu i sta se sve radi jos? Svedeni smo na nivo ikebane
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Rekoh ja vise puta, da nije Rikarda ne bi mi bili ni u top 4...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.083
Reaction score
4.062
Локација
Beograd
Stub svakog, ali svakog velikog sportskog društva je fudbalski klub, to je činjenica.
Ako uništiš FK, može KK da bude ne znam koliko uspešan, temelj je urušen i tu spasa dugoročno nema, a nažalost o ostalim sportovima da ne pričam. Neverovatno je da sistematsko uništenje FK Partizan prolazi ovako tiho.

Zamislite da prvu sledeću tekmu na JNA dođe 30.000 ljudi, pa da vidim da li gamad lopovska, kvinsliška iz uprave bi baš lako iskulirali sve.

Prosto, jasno, jednostavno, ovo je tim koji je izborio prolaz grupe u LK sa Kelnom i Nicom u grupi, tim koji je taj Keln dobio dva puta, tim kojem Keln nije čestitu šansu stvorio. Isti igrači ljudi, isti!!!!! Poenta je da nešto postoji, a to nije strah što Duljaj navodi, to nije ni manjak samopouzdanja... Neću da kažem, neću to da izgovorim da je sabotaža, da li što žutog dinara nemaju i ne primaju već neko vreme, da li je nešto drugo, treće, peto u pitanju, neću da ulazim u teorije zavere, jer svaki igrač koji obuče dres Partizana, a da ne napravi smrtni greh je moj brat, Miljko, Sale ili Natho...

I ne mogu da razumem, kako može bilo koga ko voli Partizan da ne dotiče, tj da "ne dirne" ovo što se dešava i ovaj raspad. Ljudi pogledajte širu sliku, čoveku će jedini uspeh i tako će biti upamćen biti to što je uništio Partizan.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Marko Živković je primer da kada je naša omladinska škola valjala čemu, nikad ljudi nisu pogrešili kada su se nekog odrekli. Za 99% posto igrača za kojima smo kukali što su otišli bez šanse za prvi tim, važi da nismo kukali zato što su zaista kvalitet za Partizan već zato što su nam iz godine u godinu padali standardi.

Posle Partizana, Marko Živković neće moći ni za FK Rekreativo (iz Beograda) da igra.

O igri bismo mogli da diskutujemo da je iste bilo. Možeo ovom prilikom o mučenju lopte.

Klub kao Partizan ovakvu Kolubaru mora da dobije sa rezervnim timom i bez trenera.

Sramotno!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.177
Reaction score
18.465
Локација
U Kinšasi
Alal kurac upravi i stručnom štabu kakve su pripreme i prelazni rok odradili. Jebali su nam majku majčinu.

A momcima niko nije objasnio za šta treba da igraju. Na terenu ne igraju za grb na dresu, ne igraju za bodove, ne igraju ni za navijače jer ih nema, ne igraju za trenera i saigrače, ostaje da igraju samo za pare. Tako da verovatno ni para nema, kako drugačije objasniti ovakvo brukanje u kontinuitetu.

Bolje neku decu da ubace do kraja sezone, možda se nađe neki klinac dovoljno dobar za Šahtjor.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Loža najpopunjeniji deo stadiona.
Stadion zvrji prazan.
Junaci u crnim majicama sa južne tribine ostadoše bez posla, jer više nema navijača koji će skandirati nešto škakljivo, pa da ih vijaju po tribinama.
Organizuje se protest kad je klub, u svakom ali bukvalno svakom smislu, uništen do temelja. Bravo!
Živ nam bio predsedniče :puke:
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Vazura je blago retardirani coveculjak koji na svoju ruku ne bi mogao ni kafanicu sa 4 stola da vodi, a ne klub kakav je FKP.
Ovo se ne desava kao posledica losih priprema, trenera, ovoga ili onoga, ovo je rezultat dugogodisnjeg zajebavanja sa klubom. I to onako besramnog i seljackog.

Pisao sam pre dve sezone, a kazem i sad. Ovima iz uprave zelim sto tezu bolest. Ovi na terenu prljaju dres koji bi, da je srece, narucivali sa onlajn sopa kao igraci neke Kolubare iz Lazarevca. Mozda neki ni to ne bi, sa obzirom da su prebegle cigansture.

Po prvi put u zivotu navijam da neki preletac sa Juga uleti da skida traku kapitenu.
Da ne umeju, razumem, nisam ni ocekivao drugacije. Da su ovako bezobrazni i da jos glume ludilo umesto da ih je sramota iz stana da izadju, to je vec sramota ovog kluba.

Odjebite bre svi iz kluba, pustite decu neka igraju.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.705
KK je trenutno u nekom paralelnom univerzumu zahvaljujući neverovatnom stručnom štabu, ali je ovo ovde neka realnost Partizana pod vladavinom psihopate aleksandra vučića. Jesam kroz život mnogo više zavoleo košarku kao sport ali sam i ja, a verujem i mnogi od vas, Partizan zavoleo prvo uz fudbal. Često uzmem i lažem samog sebe kako me ne pogađa, jebeš ga, mora da bude bolje kad-tad, a u stvari sve ide po najgorem scenariju i teško je suočiti se sa time hladne glave.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top