Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Borbenost na nivou.Teren ko pred setvu psenice!Duljaj je imao vise energije neko Petric i Stolica zajedno.Trcao je vise od igraca,dodavao lopte kad oni klinci nisu hteli cuvaju 0:0.Menig,Vujacic,Markovic,Belic...dobra partija.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.742
Reaction score
29.577
Локација
Beograd
Sa košarkašima smo prilično poleteli, vreme je da se uozbiljimo i spustimo na zemlju, fudbaleri nam igraju u 4 popodne, meni taj termin odgovara da mogu ponovo da dođem na stadion JNA i jednu (celu!) utakmicu FK-a pre nego što se uputim ka poslu...

Posle prve pobede kritike upućene (i) Duljaju nekako su utihnule...ali svakako da se očekuje da i Duki i igrači i Partizan opet pobede...

U ovom podkastu možemo da čujemo kako naš trener priča, ali važnije je da saznamo kako misli:

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.742
Reaction score
29.577
Локација
Beograd
Meni baš super što nema gužve!
Sednem gde god hoću a niko mi ne zaklanja pogled.
Ako hoću, vičem šta god hoću - a ceo stadion me čuje!
Ako hoću da ćutim, mogu i da ćutim...sam sa svojim mislima...
A i lepo neko vreme danas u Beogradu...
I najlepše nebo Beograda iznad stadiona JNA.
Ajmo Partizane! :šal

IMG_20230317_153357.jpg
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Komentarisanje u toku utakmice
Pusite mi kurac sa ovim terminom, slajmovi u ljudskom obliku
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Busenje uprave od strane igraca moze i na drugi nacin, a ne da redjate istorijske sramote na domacem terenu! Ako si smeker i hoces da ides protiv uprave, to se ne radi ovako, nego lepo javno istupis i kazes sta imas. Zbog ove sramote necu krociti na stadion sve dok i jedan igrac iz ove i utakmice sa Gatom ne napusti klub! Sramota!!!
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
O boze sta meni ovo treba..sto puta kazem necu vise da gledam i opet sam sebe u mozak ..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top